ایالات متحده Coronavirus موارد افزایش; اول مرگ و میر زودتر از مقامات متوجه

در کرکلند بشویید. آتش نشانی و سایر کارکنان در این شهر عملیات اورژانس مرکز هماهنگی تلاش ها برای رسیدگی به محلی شیوع است که ادعا کرده چند زندگی می کند.

عکس: jason ردموند/ایسنا

اول مرگ و میر مرتبط با رمان کروناویروس در آمریکا اتفاق افتاده در هفته گذشته روز زودتر از آنچه قبلا شناخته شده به عنوان مرگ تعداد افزایش یافت و انتظار می رود برای ادامه برای صعود.

اولین و شناخته شده مرحوم 54-سال-پیر مرد و یک زن در 80s در هر دو درگذشت پنج شنبه گذشته و هر دو ساکنان یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. است که در قلب ملت بدترین شیوع این بیماری از مقامات سیاتل و پادشاه شهرستان گزارش روز سه شنبه.

آخرین Coronavirus

  • تعداد موارد تایید شده از عفونت در خارج از سرزمین اصلی چین می گذرد 10,000
  • موارد جدید در نیویورک و گرجستان به ارمغان آورد و تعداد افراد آلوده در ایالات متحده به حداقل 100 سهشنبه
  • دانشگاه جانز هاپکینز می گوید coronavirus آلوده 90,926 مردم در سطح جهان از اواخر سال 2019 و 53 درصد از این بیماران بهبود
  • دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: در مجموع 3,117 coronavirus بیماران در سراسر جهان درگذشت

واشنگتن و زندگی مرکز مراقبت پرستاری در خانه خاص پدید آمده اند به عنوان یک مرکز عفونت را گسترش در آمریکا با همه نه از کشور مرگ و میر در آینده از دولت است. اکثر کسانی که ساکنان کرکلند خانه سالمندان است.

دو مرگ و میر گزارش روز سه شنبه توسط مقامات بهداشت محلی در میان هفت مورد جدید از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, آوردن دولت به طور کلی و در مجموع به 27.

گسترش عفونت وجود دارد و تشخیص جدید در نیویورک و کارولینای شمالی فلوریدا و آریزونا و گرجستان مطرح شده تعدادی از ایالات متحده تایید موارد به بیش از 100 روز سه شنبه. کارولینای شمالی مورد یک فرد از خواب بیدار شهرستان که در سفر به واشنگتن و در معرض رمان coronavirus در کرکلند خانه سالمندان مقامات وجود دارد گفت.

مربوط تصویری

برای مقامات بهداشت عمومی استراتژی شامل رمان coronavirus در داخل ایالات متحده به احتمال زیاد تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش دهد. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که چالش های متعددی در این کشور مواجه است. عکس: دیوید رایدر/ایسنا

تعداد کل موارد انتظار می رود که در روزهای آینده به عنوان محلی مقامات بهداشتی سطح شیب دار تا تست که پس از آن در انتظار تایید بیشتر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نگرانی بیش از عفونت بالقوه اثر بر اقتصاد تحت فشار قرار دادند فدرال رزرو به آن برنامه ریزی کاهش نرخ پس از بحران مالی 2008, تراش نیم درصد خود را معیار فدرال-نرخ وجوه.

“ما تشخیص کاهش نرخ را کاهش نمی دهد میزان عفونت است. آن را نمی خواهد ثابت در یک زنجیره تامین است. ما که” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در یک کنفرانس خبری پس از حرکت می کند. “اما ما بر این باور است که اقدام ما خواهد شد با ارائه یک افزایش معنی دار به اقتصاد است.”

قبلا در این روز بانک مرکزی استرالیا اول شد بانک مرکزی در یک اقتصاد توسعه یافته برای کاهش نرخ بهره در پاسخ به فشارهای اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. این کاهش نرخ بهره توسط یک چهارم از یک درصد به پایین ترین رکورد 0.5%.

بیش از یک سوم از استرالیا-صادرات به چین که در آن کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی و snarled تدارکات شبکه های در حال صدمه زدن به تقاضا برای کالاها و مواد خام است.

ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد افزایش 23 درصد در موارد جدید در مجموع 2,502 و آن مرگ و میر افزایش به 79. مردم عینک ماسک صورت خارج پانتئون در رم دوشنبه.

عکس: ایسنا/زوما پرس

گسترش جدید کروناویروس در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر تعطیل, مدارس مختل برنامه سفر و تخلیه قفسه های فروشگاه از ضد عفونی کننده دست و محصولات تمیز کردن. رهبران دولت اقدام به سرکوب ترس و گفت که این ویروس هنوز هم شمار کم خطر حتی در شهرها و ایالات متحده که در بیشتر موارد به نظر می رسد.

اما تنش همچنان به بازی در سراسر کشور و در واشنگتن دی سی بیش از دستورالعمل ها و پروتکل برای برخورد با رمان coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس وعده داده است که بیشتر تست کیت در حال تولید و توزیع به طوری که عفونت تشخیص داده می شود و موجود است. روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت ملاقات با دارویی مدیران به بحث در مورد جدول زمانی برای توسعه واکسن و درمانی برای ویروس.

اما برخی از قانونگذاران دموکرات ابراز نا امیدی دولت نیست و در حال حرکت سریع تر. واشنگتن ایالت پتی موری گفت: آقای پنس و دیگر مقامات دولت قادر به بگویید که او و دیگر نمایندگان مجلس در جلسه روز سه شنبه هنگامی که “نقطه تماس” آزمون ها در حال رفتن به در دسترس خواهد بود و یا چه افرادی که ترس آنها آلوده شده است می توانید انجام دهید در حال حاضر و پس از آن. نقطه تماس با تست های که اجازه می دهد تا بیمار خود را برای رفتن به دکتر و آزمایش می شود به عنوان آنها را برای آنفولانزا یا عفونت استرپی گلو در دسترس نخواهد بود برای ماه, او گفت:.

“زمانی که من صحبت کردن در به خانواده هایی که بیمار و اعضای خانواده امروز و من با آنها به طور جدی در حال تماس با دکتر خود را که به آنها گفتن” نمی داریم [آزمون] در دسترس بخش خود تماس بگیرید مقامات بهداشتی.’ و آنها تماس بگیرید. به آنها گفته به تماس با مقامات وزارت امور خارجه ، هیچ کس تا آزمون” خانم موری گفت.

در تگزاس در روز سه شنبه بیش از 120 evacuees از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بودند منتشر شد از قرنطینه در سن آنتونیو به عنوان اختلاف بین شهر و CDC به نظر می رسد به حل و فصل.

شهرستان و مقامات دولتی تا به حال به شدت به انتقاد از CDC برای انتشار یک زن است که پس از آن آزمایش “ضعیف مثبت” برای ویروس و سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg صادر عمومی-بهداشت و درمان اضطراری اعلام برای جلوگیری از این قرنطینه از ترک لککلند ایر فورس بس.

آقای Nirenberg گفت: او راضی بود با مراحل CDC بود پس گرفته شده را به اطلاع مقامات شهرستان از پروتکل های خود را و گفت: بهداشت فدرال آژانس تنها می تواند اجازه افرادی که بوده است بدون علائم 14 روز در علاوه بر این به دیگر ramped تا اقدامات احتیاطی.

در جهان جدید کروناویروس آلوده 90,926 مردم پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال 2019 اما 53 درصد از این بیماران بهبود یافته اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع 3,117 coronavirus بیماران فوت کرده اند.

در چین به ویروس کشته و بیشتر از 31 نفر شنبه, آوردن تلفات به 2,943. اما این کشور گزارش داد فقط 125 جدید تایید عفونت کمترین تعداد از سراسر کشور به روز رسانی روزانه شروع Jan. 21. بسیاری از آخرین تلفات در هوبئی استان که در آن اپیدمی نشات گرفته است.

به عنوان عفونت نرخ بهره در چین کاهش, کسب و کار وجود دارد و به تدریج با از سرگیری فعالیت بیشتر. Apple Inc.’s اصلی آیفون همگذار Foxconn تکنولوژی و گروه, گفت که انتظار دارد تعدادی از کارگران در آن گیاهان در سرزمین اصلی چین برای بازگشت به سطح عادی و طبیعی تا پایان مارس اگر این بیماری همه گیر نیست و بدتر.

رمان coronavirus است که در حال حاضر گسترش سریع تر خارج از چین از درون با تعداد موارد تایید شده در خارج از سرزمین اصلی چین عبور 10,000 شنبه در مقایسه با برخی از 80,300 در داخل کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. هشتاد درصد از موارد جدید گزارش سه شنبه از کره جنوبی و ایتالیا و ایران که گفت.

کیت های آزمایش شده اند یکی از راه های اصلی برای تعیین اگر یک بیمار coronavirus اما نتایج از گلو-تست های گرد می تواند نادرست است. وال استریت ژورنال در بازدید از آزمایشگاه در سنگاپور برای دیدن چگونه این کیت کار و پیدا کردن که چرا سوال وجود دارد بیش از دقت و صحت. عکس: کریستال تای

کره جنوبی—بدترین-آمار کشور در خارج از چین—گزارش یکی دیگر از افزایش در عفونت با 851 موارد جدید در حالی که تعداد موارد تایید شده در ایران افزایش یافت 56 درصد به 2,336.

عفونت ادامه داد: برای افزایش سرعت در ایتالیا که در آن مقامات سهشنبه گزارش داد افزایش 23 درصد در موارد جدید به 2,502—تا کنون بیشترین تعداد در اروپا و قرار دادن این کشور در مجموع پس از چین و کره جنوبی—از 2,036 فتح کرد گرفته شد در روز دوشنبه. آن مرگ و میر افزایش سهشنبه به 79 از مجموع 52 روز قبل.

ایتالیایی, مقامات گفت: آنها با توجه به ایجاد یک منطقه قرنطینه در نزدیکی برگامو یک شهر در شرق میلان به دلیل افزایش موارد وجود دارد. در حال حاضر یک خوشه از شهرهای جنوبی از میلان و در یک منطقه در نزدیکی ونیز تحت قرنطینه با ارتش و پست های بازرسی برای جلوگیری مردم از, خروج یا ورود به منطقه.

واتیکان گفت: پاپ فرانسیس است که بیمار در روزهای اخیر تشخیص داده شده است با سرد “بدون علائم همراه با دیگر بیماریهای.” واتیکان نیست اظهار نظر در رسانه ها گزارش می دهند که پاپ تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus. بیماری خود را این هفته به سوخت حدس و گمان در ایتالیا در مورد اینکه آیا او قرارداد ممکن است ویروس.

ادامه مطلب

  • رهبر مرموز در کلیسا در مرکز کره جنوبی ویروس اپیدمی معذرت خواهی
  • ترس و اضطراب و احساس گناه: روانی تلفات و چین Coronavirus جنگ
  • مدرسه سفر به ایتالیا است که در پشت رود آیلند موارد
  • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

نوشتن به جیم کارلتون در [email protected] جنیفر Calfas در [email protected] و جینگ یانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im