ایالات متحده Coronavirus موارد در نزدیکی 760,000 به نیویورک برنامه شروع به تست آنتی بادی

خزانه داری و دموکرات ها می گویند که آنها در حال نزدیک در نجات معامله برای کسب و کارهای کوچک بحث بر مستندات رمپ به عنوان ایالات متحده coronavirus در صدر تلفات 40,000 و چه انتظار از درآمد این هفته است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: دیوید Poller/زوما پرس

مقامات در سراسر جهان در حال تلاش برای مدیریت خطر از جمعیت خود را از coronavirus به عنوان عفونت نرخ آهسته در برخی از سخت ضربه زمینه هایی مانند نیویورک و افزایش دیگران مانند سنگاپور که در آن گیر کرده بود به نظر می رسید تحت کنترل است.

نیویورک, ایالات متحده آمریکا سخت ترین ضربه Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus را روز شنبه شروع آزمون با هدف برآورد چه درصدی از جمعیت آن آلوده شده است به عنوان آن را در تلاش برای کشف کردن که چگونه به اطمینان اخیر کاهش در موارد جدید همچنان ادامه دارد. آزمون به دنبال coronavirus آنتی بادی در خون نشانه هایی است که یک فرد در مبارزه با عفونت است که می تواند در حال حاضر حتی در صورتی که فرد بیمار نیست به اندازه کافی برای دریافت تست شده برای ویروس خود را. دولت قصد دارد در ابتدا به آزمون 3000 نفر.

آخرین Coronavirus

 • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.4 میلیون و مرگ و میر را در صدر 165,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
 • عفونت در ایالات متحده پیشی گرفته 759,000 و مرگ و میر در صدر 40,600.
 • ایالت نیویورک قصد دارد برای شروع آزمون با هدف برآورد چه درصدی از جمعیت آن آلوده شده است.

“این خواهد بود که برای اولین بار درست عکس آنچه ما واقعا در برخورد با” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

نیویورک در روز یکشنبه گزارش داد بیش از 6000 مورد جدید آوردن مجموع آن به فقط خجالتی از یک چهارم میلیون—نزدیک به یک سوم از ایالات متحده را تقریبا 760,000 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان تعداد تایید coronavirus موارد است که در شمال 2.4 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سنگاپور روز دوشنبه گفت: آن را به حال اولیه تایید 1,426 موارد جدید عفونت کرونا ويروسی—یک-و-نیم بار قبلی خود رکورد روزانه. افزایش احتمال فشار دولت شهر را در مجموع تایید موارد به حدود 8000. این یک ضربه بزرگ برای سنگاپور که قبلا نگه داشته و یک درب در این ویروس را از طریق تهاجمی تست و ردیابی افراد آلوده. بسیاری از موارد جدید می آیند از گسترش سریع عفونت از طریق پر بسته بندی شده خارجی-کارگر خوابگاه.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

سنگاپور در پاسخ به بالا رفتن تعداد موارد با به طور فزاینده ای تنگ و به شدت اجرا قوانین محدود کردن جنبش از جمعیت آن است. روز دوشنبه گفت: این امر به اتهام سه نفر از جمله یک شهروند آمریکا به نقض, اقامت در خانه سفارشات—قانون مجازات جریمه تا حدود US$7,000 یا شش ماه در زندان است. یکی از مردم در حال ترک خانه برای حدود 15 دقیقه به خرید مواد غذایی با توجه به مهاجرت آژانس مطبوعاتی.

ژاپن است که در تلاش برای جلوگیری اخیر افزایش آن در ابتدا کم عفونت رای دادن را آغاز کرده است به انتشار تعداد زیادی از مردم در حال گردش در اطراف برخی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار بخشی از تلاش برای کاهش تعاملات میان مردم حدود 80 درصد از پیش همه گیر هنجار شده است.

این تلاش که در آن دولت اعلام کرده است یک دولت ملی اضطراری و خواست مردم در سخت-آمار مناطق برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری منجر به کاهش ترافیک از بین 70% و 90% در اطراف برخی از توکیو اصلی ایستگاه های قطار در تعطیلات آخر هفته با توجه به اطلاعات ذکر شده در کابینه دبیرخانه وب سایت.

ژاپن وارد شده 390 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه—3.8% افزایش در مقابل روز قبل و روز هشتم که افزایش درصد باقی ماند در تک رقمی. است که به دنبال یک جهش شروع و در اواخر ماه مارس زمانی که برای بسیاری از روز درصد افزایش عفونت های رز در دو رقمی نرخ.

ژاپن در حال حاضر 10,751 تایید موارد بیش برای اولین بار در کل از کره جنوبی که کنترل اولیه پشت سر هم از عفونت از طریق توده تست و ردیابی.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کره جنوبی باقی مانده است یکی از تهاجمی ترین تست برای coronavirus داشتن تست شده بیش از 500 ، 000 نفر است. این کشور گزارش داد 13 عفونت های جدید, آوردن تعداد موارد تایید شده به 10,674. کشور کاسته برخی اجتماعی-فاصله اقدامات در دوشنبه بازگشایی ورزشگاه و امکانات سرگرمی را به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل در نگه داشتن تعداد مشتریان کم و ضد عفونی غالبا.

مقامات کره باید دور مانده از تست آنتی بادی از نوع نیویورک نورد هشدار داد که به اندازه کافی قابل درک است و در عین حال در مورد ایمنی به Covid-19 و این که آیا آن را ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

بیش از 170 کره جنوبی آزمایش مثبت برای coronavirus بار دوم به گفته مقامات بهداشتی. برخی از بیماران ممکن است توسعه به اندازه کافی آنتی بادی برای مبارزه با ویروس و تضعیف ایمنی می تواند کمک به دومین نتیجه مثبت با توجه به کره جنوبی پزشکان ارائه مشاوره به دولت در آن Covid-19 پاسخ.

“ما به طور کامل درک نشده و یا تجزیه و تحلیل coronavirus آنتی بادی هنوز” Kwon Jun-wook معاون مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در هفته گذشته.

چین اولیه مرکز همه گیر نیز گزارش داد در ادامه سطوح پایین از عفونت های جدید به عنوان آن را با احتیاط شل سخت محدودیت هایی در تعاملات اجتماعی و کسب و کار. ملی کمیسیون بهداشت گفت: آن را تا به حال 12 مورد جدید از عفونت کروناویروس که در آن بیماران نشان داد علائم و 49 که در آن آنها نیست. هنگ کنگ گفت: آن را به حال هیچ مورد جدید.

تنها عابر پیاده عبور نیویورک 42nd Street. ایالت نیویورک قصد دارد برای شروع آزمون با هدف برآورد چه درصدی از جمعیت آن آلوده شده است با کوروناویروس.

عکس: تیموتی یک. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im