بوریس جانسون اعلام کرده است که او خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. اخبار تماس به سوال چگونه نخست وزیر انگلیس و دیگر رهبران جهان می تواند در هدایت کشورهای خود را از طریق یک بیماری همه گیر اگر آنها ناتوان شدن توسط ویروس. عکس: لئون نیل/استخر/ایسنا

بیشتر متحده آماده برای یک موج جدید کروناویروس موارد و کنگره با تصویب تاریخی اقتصادی-بسته نجات به عنوان تأييد عفونت در آمریکا بسته در 100,000.

دولت ها در سراسر جهان را به شدت اجرای اقدامات برای سرکوب از گسترش این ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 586,000 نفر کشته و بیش از 26,800 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما برجسته کردن خطرات به رهبران ملی به عنوان آنها دیدار چهره به چهره در جلسات اضطراری به طرح راه هایی برای جلوگیری از سرایت, انگلیسی, نخست وزیر بوریس Johnsontested مثبت برای ویروس.

آمریکا و ایتالیا هر دو در حال حاضر پیشی گرفتن چین به عنوان کشورهای با بیشترین تایید عفونت.

آخرین Coronavirus

 • جهانی عفونت ویروس بالا 586,000; مرگ و میر پیشی 26,000.
 • ایالات متحده بیش از 97,000 موارد تایید شده.
 • خانه گذشت 2 تریلیون دلار نجات بسته است.
 • نخست وزیر بریتانیا آزمایش مثبت برای ویروس.

ایالات متحده که در آن جدید کروناویروس اولین بار گزارش شده در Jan. 21 به حال بیش از 97,000 موارد تایید شده در روز جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این رقم را دو برابر یا سه برابر شده هر سه روز نزدیک به یک ماه است.

ایتالیا که دارای بالاترین مرگ و میر هر کشور در 9,134 به حال نزدیک به 86,500 تایید عفونت; چین که در آن شیوع نشات گرفته از اواخر سال گذشته تا به حال 81,897.

تست جدید کروناویروس نشده است یکنواخت در سراسر ایالات متحده و یا در سطح جهانی که بر کل صورت می شمارد.

به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر در ادامه به طنین انداز در سراسر کشور به تصویب مجلس $2 تریلیون اقتصادی-نجات بسته ارسال آن به رئیس جمهور تهمت برای امضای خود را. این لایحه که به تصویب مجلس سنا در اواخر روز چهارشنبه, بزرگترین اقتصادی-بسته امداد در طول تاریخ است.

سهام ایالات متحده که افزایش یافت پنج شنبه در خوش بینی بیش از بسته محرک کمتر بود در روز جمعه نشان می دهد پایان دادن به سه روز تجمع نگرانی در مورد بیماری همه گیر تلفن.

اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس می تواند به کاهش فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته یک چهارم و پایین تر خروجی سالانه 6 درصد اگر آنها پایدار به مدت سه ماه در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی روز جمعه گفت.

در حالی که نیویورک باقی مانده است مرکز این بیماری همه گیر در ایالات متحده با بیش از 44,700 تایید موارد متحده از جمله میشیگان و ایلینوی کالیفرنیا و لوئیزیانا در حال آماده کردن خود برای دیدن جهش در مواردی که میزان عفونت—تست—همچنان به رشد.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: شهرهایی مانند دیترویت و شیکاگو و نیو اورلئان انتظار می رود که بدتر هفته در هفته آینده.

“ویروس ها و جامعه محلی در حال رفتن برای تعیین جدول زمانی. آن را نمی تواند ما را از Washington d. C.,” دکتر آدامز گفت: در CBS در روز جمعه. “مردم باید به دنبال داده های خود را, آنها نیاز به تصمیم گیری درست بر اساس آنچه خود داده است که گفتن آنها است.”

کارگران شهرداری پوشیدن دنده محافظ انجام یک تاج گل برای یک قربانی از coronavirus در یک گورستان در ویتوریا, اسپانیا در روز جمعه.

عکس: وینسنت غرب/رادیو فردا

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti شهروندان هشدار داد در روز پنج شنبه این شهر را تهدید بلندی گفتن ساکنان که گزارش و تصاویر بیرون آمدن از نیویورک خواهد شد و در آستان خود به عنوان اوایل هفته آینده.

“آن را فراموش نشدنی ترین تصاویر هر رهبر می توانید ببینید و آن را دشوار است برای من به تصور کنید که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا” آقای Garcetti گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت این بحران وجود دارد این است که انتظار می رود به اوج خود در سه هفته. بیمارستان در شهر نیویورک در حال حاضر شاهد گسترده افزایش می یابد و در موارد بیماران با Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از کوروناویروس.

آقای کومو شده است که فشار برای افزایش ظرفیت بیمارستان حداقل 50% گفت: چهار اضافی موقت بیمارستان ساخته خواهد شد در شهرستان ها اضافه کردن اضافی 4,000 تخت.

به عنوان نیاز به تجهیزات بیمارستانی را افزایش می دهد, مواد غذایی و دارو گفت: جمعه آن را تایید کرده است اورژانس با استفاده از دستگاه های است که می تواند اصلاح شود به هواکش.

تقریبا 80 درصد از Covid-19 موارد تمایل به خفیف یا متوسط و بیش از 129,800 مردم در سطح جهان بهبود یافته اند. اما کسانی که مسن تر هستند و یا زمینه ای شرایط بهداشتی مانند بیماری های قلبی و بیماری های ریوی و یا دیابت هستند در معرض خطر بالاتر.

در انگلستان آقای جانسون, 55, رفت و به انزوا پس از تجربه علائم خفیف بیماری ادامه خواهد داد و منجر به پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر در انتخابات روز جمعه گفت.

تشخیص خود نگرانی که دیگر مقامات ارشد شده اند می تواند در معرض این ویروس به طور بالقوه تقویت اختلال در این کشور مواجه است. در واقع ساعت پس از اعلام وزیر بهداشت مت, Hancock, 41, گفت که او تا به حال آزمایش مثبت و جدا شد در خانه با علائم خفیف.

مقامات در برزیل و ایران و چند کشور دیگر را نیز آلوده شده است.

در ماه گذشته آقای جانسون دولت به حمایت از یک استراتژی “گله ایمنی” اجتناب از دقیق clampdowns روی جمعیت. دولت مجبور شد به خندق این استراتژی در هفته گذشته زمانی که تحقیقات توسط امپریال کالج نشان داد که این کشور خدمات بهداشت ملی خواهد غرق شود. بریتانیا گزارش کرده است بیش از 14,700 موارد coronavirus و 759 مرگ و میر.

مربوط تصویری

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

در سراسر جهان, دولت باید بسته مدارس تعطیل غیرضروری خدمات به مردم گفت برای کار از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه لازم است. ورود مسافران در بسیاری از کشورها نیز موضوع را به قرنطينه است که نیاز به آنها را به محدود باقی می ماند در خانه های خود, اتاق هتل یا مراکز دولتی برای 14 روز.

برخی از افرادی که نادیده گرفته جداسازی و قرنطینه اقدامات دستگیر شده اند و یا حتی جریمه به اتهام جرائم. مقامات چینی روز پنجشنبه گفت: آنها تحت تعقیب 18 نفر برای هجوم آن مسری-کنترل بیماری اقدامات و بازداشت های اضافی 14.

چین دشوار رویکرد به جنبش های اجتماعی و فاصله گرفتن کمک کرده است تا این کشور را پایین بیاورد عفونت نرخ به طور قابل توجهی از هزاران نفر از موارد آن گزارش روزانه در ماه فوریه است. چینی مقامات بهداشتی گزارش 55 موارد جدید برای روز شنبه بود; اما یکی در میان افرادی که به تازگی در خارج از کشور. کشور گفت: یک روز قبل از آن که آن را نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها و به شدت کاهش پروازهای بین المللی.

مربوط به پوشش

 • جانسون به ادامه پیشرو در انگلستان پاسخ
 • خانه رهبران عجله به حد نصاب لازم برای رای دادن در 2 تریلیون دلار بسته نجات
 • همه گیر تغییرات پلیس از جمله کمتر دستگیری
 • محققان MIT راه اندازی محل-پیگیری و تلاش برای کروناویروس جدید
 • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب
 • اروپا تلاش می کند برای نجات دهه از ادغام به عنوان Coronavirus خاموش مرز
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

در سنگاپور که در آن موج دوم coronavirus عفونت به ارمغان آورده است این کشور را در مجموع مورد تعداد به 683 مقامات گفت: مردم می تواند جریمه تا حدود 7000 دلار و حبس تا شش ماه اگر آنها نمی, با رعایت امن-دورى از قوانین است که به اثر رفت جمعه.

هنگ کنگ وزیر امنیت جان لی گفت: 77 نفر گرفتار شده بود نقض اجباری خود قرنطینه حدود 40 از آنها به مراجع قضایی گزارش و با اعضای خانواده و دیگر شهروندان است. این شهر اجرایی, کری لام, اعلام محدودیت های جدید در فعالیت های اجتماعی جمعه—و سفت مجازات برای متخلفان.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

اصلاحات & Amplifications
استرالیا گزارش 367 جدید کروناویروس موارد جمعه آوردن این کشور در مجموع به 3,166. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه ذکر شده اعداد تنها یک بخش از کشور است. (مارس 27 سال 2020)

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com و حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de