به طور کلی سرعت رشد در هزینه های خانوار کاهش در ماه های آخر سال 2019 در مقایسه با پیش از آن در سال. عکس: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس

واشنگتن—هزینه های مصرف کننده و دستمزد دستاوردهای کاسته در پایان سال گذشته نشانه هایی که اقتصاد ایالات متحده در حال بازگشت به متوسط سرعت رشد.

شخصی-مصرف هزینه و یا هزینه های خانوار افزایش بطور تطبیقی فصلی 0.3% در ماه دسامبر پس از یک 0.4 درصد افزایش در ماه نوامبر وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گفت.

خواندن در خط با روند کلی نرخ رشد در هزینه های خانوار در ماه های آخر سال 2019 در مقایسه با پیش از آن در سال. هزینه برای همه 2019 شد تا 4 درصد و کمترین افزایش سالانه از سال 2016 به گفته وزارت بازرگانی.

یک گزارش جداگانه از وزارت کار نشان داد دستمزد برای بخش خصوصی کارگران افزایش یافت 3 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه چهارم, به مناسبت چهارمین فصل متوالی رشد.

دیگر دستمزد اقدامات نیز plateaued به عنوان گسترده تر اقتصاد آمریکا کند شده است.

وزارت کار ایالات متحده در ماه دسامبر شغل گزارش نشان داد میانگین درآمد ساعتی برای بخش خصوصی کارگران افزایش 2.9% در ماه دسامبر از سال قبل است. روز جمعه مخارج خانوار گزارش نشان میدهد درآمد شخصی رز 4.5 درصد در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 کوچکترین افزایش سالانه در سه سال تجارت گفت.

تاخیر انداختن در رشد دستمزد ارائه تا حدودی از یک پازل برای اقتصاددانان است.

در طول تاریخ کم نرخ بیکاری باید خار شرکت به چرخ ضامن دار تا دستمزد آنها به عنوان رقابت برای کمیاب استعداد ، اقتصاددانان بحث دلایل که چرا این اتفاق می افتد نیست. یک احتمال این است که یک decadeslong کاهش در عضویت در اتحادیه نگه داشته است یک درب در کارگران قدرت چانه زنی. یکی دیگر از دلایل بالقوه می تواند پیری جمعیت: بسیار پرداخت می شود boomers کودک گذاشت و در حال جایگزین های پایین تر-کارگران پرداخت می شود.

بدون در نظر گرفتن قیمت کالا و خدمات افزایش یافته و تنها کمی احتمالا محدود کردن هر گونه خرج کردن مصرف کنندگان ممکن است احساس از مسطح دستمزد.

شاخص قیمت برای مصرف هزینه های فدرال رزرو را ترجیح تورم سنج, افزایش 1.6 درصدی در ماه دسامبر از ماه مشابه در سال 2018 در مقایسه با یک تجدید نظر 1.4% سال بیش از سال افزایش در ماه نوامبر. که باقی می ماند و زیر فدرال ریزرو نرخ هدف 2% تورم است.

تا پایان سال کاهش دستمزد و سود و مخارج خانوار در آمد که در فصل خرید تعطیلات آورده تنبل, فروش برای خرده فروشان مختلف اعم از هدف شرکت به Macy’s, Inc. خانواده با این وجود صرف 0.3% بیشتر در مورد کالا در ماه گذشته نسبت به ماه نوامبر اگر چه هزینه های طولانی مدت کالا کاهش یافته است. هزینه خدمات مانند مراقبت های بهداشتی افزایش 0.3 درصد بیش از ماه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید عادات خرج خود را به طور چشمگیری تغییر پس از سال 2020 آغاز شده است ؟ چگونه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هزینه های داده ها “دقیقا نمی ارائه بزرگ دست به سه ماهه اول اما با ادامه جامد رشد اشتغال و رونق مصرف کننده اعتماد به نفس, آن را هنوز هم به نظر می رسد احتمال وجود دارد که رشد مصرف را دوباره بجای اول برگشتن دوباره به بالای 2.0% annualised در شروع سال 2020” اندرو شکارچی یک اقتصاددان در اقتصاد سرمایه نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

روز جمعه خانواده-هزینه های گزارش تراز وسط قرار دارد با یک جداگانه اندازه گیری تولید ناخالص داخلی پنجشنبه منتشر شد. اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد در سال 2019 به گفته وزارت بازرگانی اولیه تخمین می زند. که کمترین سرعت رشد پس از سال 2016 به عنوان یک عقب نشینی در مخارج خانوار کمک به کاهش سرعت. صرف رشد 1.8 ٪ نرخ سالانه بین ماه های اکتبر و دسامبر سال گذشته با یک افت شدید از 3.2 درصد افزایش در طول سال 2019 در سه ماهه سوم و 4.6% افزایش در دوم.

هزینه های مصرف کننده حساب برای حدود دو سوم از کل اقتصادی ایالات متحده خروجی و به طور گسترده ای به عنوان یک حمایت کلیدی در سال گذشته به صورت گسترده تر اقتصاد است. در حالی که کاهش در هزینه های خانوار می تواند چالش برای اقتصاد در سال 2020 مصرف کنندگان به نظر می رسد برگزاری خوب در حال حاضر.

یک دانشگاه میشیگان بررسی جمعه منتشر شد نشان داد بهبود تمایلات مصرف کننده در ماه ژانویه نسبت به ماه دسامبر به بررسی تیتر شاخص آمار هشت ماه اخیر.

“نگهداری از تمایلات مصرف کننده در نزدیکی دوره ای سطوح اوج تعجب آور است با توجه به کلی آهسته رشد اقتصادی که همراه بود در ماه ژانویه تمدید درگیری نظامی در خاورمیانه و یک استیضاح محاکمه در سنا و سریع, پخش كردن, کروناویروس گفت:” دانشگاه میشیگان اکونومیست ریچارد Curtin.

“اطلاعات در حال حاضر نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده را حفظ خواهد کرد اقتصاد در حال گسترش در طول سال پیش رو اگر چه در سرعت متوسط” آقای Curtin اضافه شده است.

نوشتن به امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com و سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو