مردم حمل کیسه های خرید در شهر نیویورک در ماه دسامبر. خرده فروشی افزایش 0.3% در ماه ژانویه از یک ماه قبل است.

عکس: جاستین لین/شاتر

واشنگتن—هزینه های مصرف کننده در ایالات متحده برداشت کمی در ماه ژانویه پس از یک ضعیف فصل تعطیلات در حالی که تولید در آغاز سال در کاهش.

خرده فروشی یک اندازه گیری از خرید در فروشگاه ها, رستوران ها, و, آنلاین, افزایش بطور تطبیقی فصلی 0.3% در ماه ژانویه از یک ماه پیش وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گفت. که قوی ترین سرعت رشد را از ماه اکتبر و پس از دسامبر تعطیلات خرده فروشی تجدید نظر شد کمی پایین تر است.

تولید صنعتی, اندازه گیری, کارخانه, معدن و آب و برق خروجی کاهش بطور تطبیقی فصلی 0.3% در ماه ژانویه از ماه قبل فدرال رزرو روز جمعه گفت. نرم افزار تولید کاهش یافته است 4% در ماه گذشته به عنوان آمریکایی ها را در کاهش مصرف انرژی در طول یک گرم بیشتر از حد معمول ژانویه.

توقف در تولید Boeing Co. ‘s 737 MAX هواپیما که در ماه ژانویه آغاز شده منجر به 7.4 درصد کاهش در صنعت هوافضا تولید در ماه گذشته. اقتصاددانان انتظار بوئینگ مشکلات را تحت تاثیر قرار در سه ماهه اول رشد اقتصادی ایالات متحده همراه با چین شیوع کروناویروس.

ژانویه پنجم گرمترین ماه در رکورد ایالات متحده با توجه به وزارت بازرگانی. زمستان معتدل آب و هوا بود و یک مزیت به هزینه های مصرف کننده در دسته بندی خاصی مانند اتومبیل و رستوران ها و کافه ها. اما آن صدمه دیده است هزینه های دیگر دسته بندی ها مانند لباس به عنوان مصرف کنندگان برگزار شد خاموش در خرید زمستانی پالتو و چکمه.

“هنگامی که شما ترکیب این ابزار اثر [آب و هوا] تاثیر چاقی بوده و حاشیه منفی” در به طور کلی هزینه های مصرف کننده گفت: استفان استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont.

هزینه های مصرف کننده است که راننده اصلی اقتصاد ایالات متحده حسابداری برای بیش از دو سوم تولید اقتصادی.

یک مثبت برای آینده صرف این است که ضریب اطمینان بالا باقی می ماند. یک دانشگاه میشیگان بررسی جمعه منتشر شد گفت: شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش یافته و به 100.9 این ماه از 99.8 در پایان ماه ژانویه است.

در حالی که داده های خرده فروشی می تواند فرار از ماه به ماه روند گسترده تر نشان می دهد که مصرف کننده صرف باقی مانده است نسبتا قوی: از یک سال قبل از آن خرده فروشی افزایش یافته است 4.4% در ماه ژانویه است.

بالاتر خرده فروشی در ماه گذشته را به گسترده تر رشد اقتصادی برای سه ماهه اول. هنوز این گزارش نشان داد هزینه های ناهموار در سراسر هیئت مدیره. فروش بنزین کاهش یافته است 0.5% بیشتر از ماه اوت در میان قیمت های پایین تر گاز در ماه گذشته.

بر خلاف دیگر گزارش های تولید شده توسط دولت خرده فروشی نیست برای تنظیم تغییرات قیمت. فروش در حوزه الکترونیک و مراقبت های بهداشتی فروشگاه های ارسال شده تدبیر و لباس فروش کاهش یافته است 3.1% از دسامبر, بزرگترین ماه بیش از ماه کاهش آن دسته از مارس 2009.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا خرید خود را تغییر عادات در ماه گذشته? چگونه است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هزینه های مصرف کننده گل رز در ضعیف 1.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه چهارم سال 2019 از 3.2 درصد در سه ماهه سوم و روز جمعه گزارش ارائه شده چند نشانه که سرعت برداشت معنی داری در ماه اول از سال 2020 است.

هنوز عوامل رانندگی در ایالات متحده هزینه های مصرف کننده مثبت باقی می ماند. بیکاری کم 3.6 درصد در ژانویه و درآمد متوسط ساعتی ارسال شده 3.1% در سال بیش از سال افزایش نشان می دهد خانواده ها به صرف پول.

“اقتصاد در ثبات زمین” حقوق و دستمزد-شرکت پردازش خودکار داده ها پردازش Inc.’s اجرایی کارلوس رودریگز گفت: در طول یک درآمد تماس on Jan. 29. رشد دستمزد است “هنوز هم در قوی سطوح است و باید به رانندگی ادامه داد: هزینه های مصرف کننده و ادامه داد: مصرف کننده اعتماد به نفس” او گفت:.

برخی از خرده فروشان هوشیار در مورد چشم انداز برای سال 2020 است. میسی مدیر جف Gennette هفته گذشته گفت که در حالی که اقتصاد است که هنوز هم سالم است و آگاه “است که آن را به عنوان قوی به عنوان آن را در دو سال گذشته.”

در Jan. 15 ایالات متحده و چین امضا یک قرارداد تجاری است که در آن ایالات متحده توافق کردند که برای کاهش تعرفه های $120 میلیارد دلار کالاهای چینی به نصف به 7.5 درصد و به چشم پوشیدن از دیگر برنامه ریزی شده تعرفه ها. اما مقابله برگ در ایالات متحده تعرفه ها در حدود 370 میلیارد دلار کالاهای چینی و یا در حدود سه چهارم از واردات چین به آمریکا

ژانویه نیز شاهد اول تایید موارد کروناویروس در آمریکا و در اواخر ماه ژانویه آمریکا اعمال محدودیت در ورود اتباع خارجی و قرنطينه در آمریکایی ها از بازگشت از چینی استان در مرکز شیوع. در حالی که تاثیر کروناویروس در آمریکا تا کنون بوده است, حداقل بدتر از شیوع بیماری می تواند دندانه مصرف کننده اعتماد به نفس پایین خط است و در حال حاضر مختل برخی از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا’ عملیات در خارج از کشور.

رالف لورن Corp. به طور موقت بسته شده و حدود دو سوم از آن در سرزمین اصلی چین فروشگاه در طول هفته گذشته با توجه به کوروناویروس. خانه مد گفت: آن را به یک ضربه در آن زمان سه ماهه از $55 میلیون به 70 میلیون دلار و فروش $35 میلیون به 45 میلیون دلار در درآمد عملیاتی در آسیا به علت شیوع.

“این شرکت همچنین انتظار دارد که تاثیر گسترده تر در سراسر کسب و کار خود را در چین و بخش هایی از آسیا به دلیل کاهش سفر و خرده فروشی ترافیک” رالف لورن گفت.

بیشتر در اقتصاد

  • ایالات متحده تولید صنعتی در ماه ژانویه کاهش یافته است 14 فوریه سال 2020
  • کاهش قیمت انرژی کاهش تورم آمریکا در ماه ژانویه فوریه 13 سال 2020
  • اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 225,000 شغل در ماه ژانویه فوریه 7 سال 2020
  • تغذیه: ممکن است سرریز از Coronavirus را در برخواهد داشت خطر جدید به چشم انداز اقتصادی فوریه 7 سال 2020

نوشتن به هریت Torry در harriet.torry@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو