ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد دستگیری از بالا هنگ کنگ دمکراسی

دلار هنگ کنگ

ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد دستگیری حداقل 14 جانباز معترضان در هنگ کنگ به اتهام پیوستن عظیم در تظاهرات ضد دولتی سال گذشته گفت: این اقدام پلیس خدشه دار درجه بالایی از استقلال تضمین جنوب شهر چینی.

در میان افراد دستگیر شده پنج شنبه شد 81 ساله و فعال سابق مجلس مارتین لی و دمکراسی آلبرت هو, لی Cheuk-یان و Au-Nok-هین. پلیس نیز دستگیر رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای که تاسیس روزنامه محلی اپل روزانه.

این سرکوب گسترده در میان coronavirus همه گیر است که بر اساس اتهامات غیر قانونی مجمع ناشی از تظاهرات در برابر پیشنهاد چین استرداد قانون که در معرض اختلافات عمیق بین دموکراسی فکر هنگ Kongers و حزب کمونیست حکومت دولت مرکزی در پکن.

این لایحه که اجازه داده اند ساکنان نیمه مستقل خاک چینی ارسال می شود به سرزمین اصلی به محاکمه — خارج شده است اما اعتراضات ادامه داد: بیش از هفت ماه در اطراف محور خواسته های به حق رای و مستقل تحقیق پلیس انجام شده است.

در حالی که تظاهرات و درگیریهای آنها به طور فزاینده ای تبار به خشونت پس از تظاهرکنندگان نا امید شد با دولت پاسخ. آنها احساس می کنند که دلار هنگ کنگ رهبر کری لام را نادیده گرفته است خواسته های خود را و استفاده پلیس به سرکوب آنها.

“این است که حکومت قانون است. این چیزی است که دولتهای خودکامه انجام” سابق هنگ کنگ فرماندار کریس Paten در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را در حال تبدیل شدن روشن تر هر روز که “پکن مصمم است به دریچه گاز هنگ کنگ”.
Patten همچنین خطاب جاری ردیف بیش از پکن مقامات آشکارا انتقاد طرفدار دموکراسی قانونگذاران و متهم آنها را از سوء رفتار در دفتر خود filibustering در Legco گزارش RTIHK در هنگ کنگ است.
“این حمله در هنگ کنگ آزادی می آید بر روی پاشنه از مضحک تلاش در چند روز گذشته توسط پکن به مقامات استدلال می کنند که دلار هنگ کنگ و ماکائو امور اداری و دفتر رابط در هنگ کنگ هستند همان نیست که بقیه پکن و دولت می تواند دخالت در هنگ کنگ امور بدون نقض اعلامیه مشترک و قانون اساسی” Patten گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای محکوم کرد بازداشت.

“پکن و نمایندگان آن در هنگ کنگ همچنان به اقدامات مغایر با تعهدات زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که شامل شفافیت حاکمیت قانون و تضمین می کند که دلار هنگ کنگ همچنان به لذت بردن از درجه بالایی از خودمختاری'” Pompeo گفت. او با اشاره به تحویل سال 1997 از این مستعمره سابق بریتانیا به چین که وعده داده شده این شهرستان خواهد لذت بردن از آزادی های سیاسی نیست فراهم سرزمین اصلی چین است.

دادستان کل ویلیام Barr نیز وزن در یک بیانیه گفت: این حوادث نشان می دهد که چگونه “در تضاد ارزش ها از حزب کمونیست چین هستند به کسانی که ما را در به اشتراک گذاری در غرب لیبرال دموکراسی. این اقدامات همراه با آن بدگویی تاثیر فعالیت و جاسوسی صنعتی در اینجا در ایالات متحده آمریکا — بار دیگر نشان می دهد که حزب کمونیست چین نمی توان اعتماد کرد.”

وزیر کار همچنین با انتقاد از دستگیری گفت: “حق اعتراض مسالمت آمیز اساسی برای هنگ کنگ راه زندگی و مانند محافظت شده است در هر دو اعلامیه مشترک و قانون اساسی.”

پکن را متهم به ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی از تحریک اعتراضات و اصرار آنها در چین امور داخلی.

دفتر کمیساریای وزارت خارجه چین در هنگ کنگ گفت: پلیس اجرای قانون در برابر کسانی که مظنون به سازماندهی و شرکت غیر مجاز در مجامع و کشورهای خارجی حق دخالت رسمی چین شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است.

“این کاملا اشتباه است که انگلستان, سخنگوی وزارت امور خارجه تحریف حقیقت توسط نقاشی غیر مجاز مجامع به عنوان “تظاهرات مسالمت آمیز” در یک پیشنهاد به سفید کاری کردن چشم پوشی و تبرئه ضد چین مشکل در هنگ کنگ” بیانیه ای گفت:.

لای لی Cheuk-یان و یونگ مجموع سابق مجلس از حزب دموکرات که او نیز دستگیر شد متهم در ماه فوریه بیش از مشارکت خود را در رالی on Aug. 31 سال گذشته است.

هنگ کنگ مقامات انکار کرده بود اجازه برای اکثر تظاهرات و پلیس به طور فزاینده ای با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل علیه تظاهرکنندگان از دستگیری صدها نفر.

لیگ سوسیال دموکرات نوشت: در Facebook ارسال در روز شنبه که رهبران آن در میان افراد دستگیر شده از جمله رئیس رافائل وانگ. آنها متهم به شرکت در دو تظاهرات غیر مجاز در اوت. 18 Oct. 1 سال گذشته است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de