شرکت های ایالات متحده از دست دادن امید برای جهش سریع از Covid-19

دلتا گفت: آن را نصف کاهش تعداد پروازهای آن می افزاید: در ماه اوت به 500. یک عامل دلتا چک در یک مسافر در آتلانتا در جولای 2.

عکس: اریک s کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

بزرگ شرکت های ایالات متحده در حال تصمیم گیری مارس و آوریل حرکت می کند آن را قطع نمی.

شدید تجدید حیات Covid-19 موارد و کسب و کار مرتبط با خاموش شدن ناگهانی هستند بی باک به امید بهبود سریع باعث کسب و کار از شرکت های هواپیمایی برای رستوران های زنجیره ای برای دوباره تغییر استراتژی های خود را و نیروی انسانی و یا سطح شیب دار تا برنامه های قبلی به انجام این کار. آنها در حال تبدیل furloughs به دائم اخراج د-تاکید بر کسب و کار اصلی خود و کوچک سازی تولید به طور نامحدود.

Delta Air Lines , Inc. دال -0.77 خوابگاه% محدود برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر از تابستان پرواز و گفت: آن را نمی کند انتظار می رود کسب و کار پرواز برای بازیابی به قبل از همه گیر سطوح. Chipotle Mexican Grill Inc. CMG 0.59% اضافه کردن کارکنان و تغییر عملیات به جای بیشتر برای رفتن کسب و کار. Vox Media ناشر مجله نیویورک و چندین وب سایت های خبری گفت: این امر اخراج 6 درصد از نیروی کار خود را به عنوان شرکت در مقابل یک خشکسالی طولانی مدت برای آن سودآور وقایع کسب و کار.

دال -0.77 خوابگاه% “ما نمی تواند مخالف جاذبه و در ادامه با مدل کسب و کار ما تا به حال قبل از همه گیر” Pret A Manger اجرایی پنو Christou گفت: در روز جمعه به عنوان ساندویچ های زنجیره ای گزارش داد که 87 درصد افت در فروش آمریکا و اعلام کرد قصد دارد به حدود 20 فروشگاه.

مدیران بودند که فرح برای یک monthslong اختلال در حال حاضر به فکر کردن در شرایط سال است. شغل خود را تغییر داده است از سوار کردن آن به بازسازی. نقش یک بار فکر هسته ای در حال حاضر زیاده. استراتژی مجموعه در بهار منسوخ شده است.

“این رفتن به یک بازی متفاوت” گفت: لایحه جورج سابق مدیر عامل شرکت پزشکی-دستگاه شرکت Medtronic PLC و یک عضو ارشد در دانشکده کسب و کار هاروارد. آقای جورج گفت: بسیاری از شرکت ها در حال حاضر نیاز به بررسی استراتژی های آنها ممکن است یک بار تلقی غیر قابل تصور از بیمارستان های زنجیره ای در آغوش دراز مدت تغییر به پزشکی از راه دور به پوشاک سازان بدانند چگونه به بازار و فروش اجناس خود را در یک محیط که در آن بسیاری از فروشگاه ها نمی بازگشایی شده است.

Chipotle گفت: این استخدام از 8000 نفر از آنجا که ممکن است. پنساکولا فلوریدا.’s first Chipotle فروشگاه در ماه ژوئن افتتاح شد.

عکس: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه/ایسنا

خطوط هوایی ایالات متحده بوده است سیگنالینگ کاهش گسترده و پایه است که تحلیلگران می گویند منجر به ضرر و زیان همراه از 23 میلیارد دلار در این سال است. برخی از آنها آغاز شده بود گسترش تابستان پرواز در انتظار یک ملاقات غیر منتظره در تقاضا. آنجا که امید پژمرده هفته گذشته است.

هر دو دلتا و هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL -1.65% گفتند که مقیاس جاه طلبی های خود را به پرواز بیشتر بعد از این تابستان. دلتا گفت: آن را نصف کاهش تعداد پروازهای آن می افزاید: در ماه اوت به 500 و این ظرفیت در ماه سپتامبر سه ماهه خواهد در بهترین حالت بود 25 درصد از سطح یک سال پیش.

“ما شاهد تاخیر انداختن رشد تقاضا در این مرحله” دلتا اجرایی اد Bastian گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال. این شرکت با افتتاح خطوط هوایی درآمد-گزارش فصل با از دست دادن که آقای باستین به نام سرسام آور تصویر از این بیماری همه گیر تاثیر و گفت: تحلیلگران او انتظار ندارد این سطح از کسب و کار پرواز برای همیشه بهبود می یابند به آن قبل از همه گیر سطح به عنوان شرکت های تجدید نظر نیاز برای قرار دادن کارکنان در جاده ها است. اوقات فراغت ترافیک می تواند دو سال یا بیشتر برای بازیابی فرض کنید یک واکسن یا درمان می شود به طور گسترده ای در دسترس است.

خطوط هوایی آمریکا گفت: 25,000 کارگرانی که شغل خود را در خطر هستند پس از فدرال کمک منقضی Oct. 1.

عکس: دانیل باریک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ضمن American Airlines Group , Inc. آل -4.34% گفت: 25,000 کارگرانی که شغل خود را در خطر هستند پس از فدرال کمک منقضی Oct. 1 و ایران گفت: این کاوش ریختن 36,000, کارکنان, و یا نزدیک به نیمی از نیروی کار ایالات متحده خود را به عنوان هر دو شرکت های هواپیمایی گفت: آنها انتظار آن را برای سال برای تقاضا به روش سطح نرمال است.

وجود دارد برخی از نشانه هایی از قدرت در هزینه های مصرف کننده. وزارت بازرگانی آمریکا روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده خرده فروشی—اندازه گیری خرید در فروشگاه ها, رستوران ها و آنلاین—افزایش 7.5% در ماه ژوئن رانده شده توسط یک وانت در فروش در موتور خودرو نمایندگی, مبلمان, پوشاک و فروشگاه های الکترونیکی است. هزینه نیز رو به با افزایش مزایای بیکاری هستند که مجموعه را به پایان می رسد در پایان ماه.

هنوز هم برخی از اقتصاددانان می گویند داده های مبهم واقعیت بر روی زمین که در آن مصرف کنندگان به طور فزاینده ای ترس از تاثیر اقتصادی یک موج جدید از Covid-19 مورد در بسیاری از ایالات متحده آمریکا

“خطر عود در تقاضا در حال افزایش است” گفت: Gregory Daco یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد. آقای Daco را اندازه گیری متحده بهبود می یابد جهش اقتصادی کاهش پیدا کرده است و در هفته بیش از هفته 14 متحده کاهش یافته است و در 15 با تایید عفونت افزایش در 39 آمده است که با هم حساب برای 90 درصد از اقتصاد ایالات متحده.

جکسنویل بیچ صاحب رستوران همین Nicol توضیح می دهد که چگونه او این است که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان امن از coronavirus در حالی که همچنین مطابق با دولت اشغال مقررات به عنوان فلوریدا رسیده جدید پرونده در ماه ژوئن. عکس: همین Nicol/TacoLu

ایالات متحده نوشته شده در یک روز رکورد بیش از 77,000 موارد جدید در روز پنج شنبه و در مورد آن تعداد بیش از 3.6 میلیون از جمعه کمی بیش از یک هفته پس از رسیدن به 3 میلیون نفر است. شتاب گسترش خط خارج چه بسیاری از کسب و کار امیدوار خواهد بود یک انتقال آرام به سطح نرمال فعالیت است. مدیران به طور فزاینده ای استعفا داد به این ایده است که یک واکسن است که تنها راه بازگشت به حالت عادی.

“واقعی پایانی است زیست شناسی” Gary Burnison مدیر عامل اجرایی شرکت جستجو Korn کشتی, KFY -1.31% گفت: در یک درآمد این ماه است.

کالیفرنیا متوقف فعالیت های داخلی در, میله, رستوران ها سالن ها و ورزشگاه—که بسیاری از آنها در حال حاضر در تلاش برای بازیابی از اوایل پناهگاه در محل سفارشات—کمتر از یک ماه پس از اجازه دادن به آنها برای بازگشایی شده است. مدارس در تعدادی از شهرستانها از هوستون به سان فرانسیسکو گفت: از راه دور-تنها یادگیری را در ادامه این سقوط یکی دیگر از ضربه به کسب و کار و امید به کار پدر و مادر پشت در دفتر. سایت کار در واقع گفت: آن را نمی خواهد نیاز به کارکنان برای بازگشت به دفاتر خود را قبل از جولای 2021.

‘آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که از نیمه دوم سال را نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن در هر نقطه در نزدیکی ما قبل از Covid پیش بینی,’ Vox Media مدیر عامل جیم Bankoff نشان داده شده است در سال 2016 گفت: کارکنان خود را.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Chipotle افتتاح شد اولین درایو-از طریق خط دو سال پیش. روز چهارشنبه burrito زنجیره ای گفت: انتظار می رود حداقل 60 درصد از مکان های جدید را به آنها اضافه کرد که آن را به حال استخدام 8,000 مردم پس ممکن است در بخشی به کارکنان مجدد فروشگاه با ویندوز که در آن مشتریان که درایو می توانید انتخاب کنید تا سفارشات قرار داده شده در پیشبرد آنلاین.

Vox Media ناشر New York magazine, the Verge و SB ملت furloughed حدود 100 نفر از کارکنان در بهار پس از آن دچار تیز درآمد کاهش می یابد به عنوان همه گیر سوار تبلیغات و هزینه های ناشی از آن را به متوقف کردن تولید سودآور حوادث.

روز چهارشنبه آن گفت: آن را ذخیره کردن حدود 70 کارکنان بسیاری از آنها از وقایع کسب و کار در یک اعتراف است که آن را نمی کند و انتظار می رود بخش هایی از کسب و کار برای جستن به عقب. همچنین در هفته گذشته نگهبان اعلام کرد روزنامه انگلیسی را کاهش می دهد کارکنان خود را با 12 درصد و یا 180 مردم با کاهش به اتاق خبر و سمت کسب و کار از آن بهره برداری است.

“آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که از نیمه دوم سال را نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن در هر نقطه در نزدیکی ما قبل از Covid پیش بینی های” Vox Media مدیر اجرایی جیم Bankoff نوشت: در یک یادداشت به کارکنان. “علاوه بر این موارد افزایش غم انگیز در سراسر کشور و بسیاری از ما در انتخاب رهبران جلوگیری از اقدام قاطع ما بسیار دید محدود به زمان و یا قدرت بازیابی.”

نوشتن به تراشه برش در [email protected] و داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de