شرکت های ایالات متحده دریافت مالیات تاخیر در IRS خارجی-درآمد قوانین

خزانه قوانین نهایی در روز دوشنبه کاهش خواهد داد آمریکا بار مالیاتی در شرکت های فعال در مکان های مانند آلمان و ژاپن.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—وزارت خزانه داری آرام برخی از قوانین مالیاتی در آمریکا مبتنی بر شرکت های چند ملیتی صدور نهایی مقررات دوشنبه که به امداد رسانی به شرکت های عامل در بالا مالیاتی کشورهای خارجی است.

نهایی قوانین به شرکت های برخی از, اما نه همه آنها چه می خواست و می خواهد کاهش متحده بار مالیاتی در شرکت های فعال در مکان های مانند آلمان و ژاپن. این تغییر ممکن است آنها را تشویق به سرمایه گذاری بیشتر در جمله بالا مالیات مکان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی.

شرکت ها می توانند در حال حاضر به دنبال عطف به ماسبق مزایای قصد بازگشت به دوره قبل از پیشنهاد مقررات در ژوئن 2019. و آنها نیز تا حدودی شل تر قوانین در مورد چگونه خود را از شعبه های خارجی تعریف شده است.

مرتبط

  • شرکت های برنده—تا حدودی—به عنوان خزانه سبك رسیدن از مالیات حداقل (25 ژوئن 2019)
  • تغییرات مالیات آمار در خارج از کشور سود برخی از شرکت های ایالات متحده (مارس 27 2019)
  • جدید مالیات بر درآمد خارجی بازدید ناخواسته اهداف (26 ژانویه 2018)

قوانین اجرای جهانی ناملموس کم-درآمد مشمول مالیات و یا GILTI سیستم که کنگره خلق در سال 2017 قانون مالیات. که نیاز به شرکت های ایالات متحده به پرداخت اضافی ایالات متحده مالیات اگر خارجی خود را به نرخ زیر برخی از آستانه. آن را طراحی شده برای جلوگیری از شرکت ها از تمرکز بر سود کم-حوزه مالیاتی.

قانونگذاران و شرکت ها می گویند که آنها فکر GILTI مالیات نمی اعمال می شود اگر شرکت های پرداخت نرخ بالاتر 13.125%. اما نظر فنی در چه جدید در ایالات متحده سیستم با تعامل دیرینه ایالات متحده قوانین مالیاتی, که بدان معنی است که بسیاری از شرکت های نسبتا بالا با خارجی نرخ مالیات بودند به GILTI—از جمله Kansas City Southern و Procter & Gamble Co.

خزانه قوانین نهایی روز دوشنبه تا حد زیادی به این معنی است که شرکت ها با نرخ مالیات بالا 18.9% نباید مدیون GILTI. که نرخ بالاتر آینه قانون اعمال می شود که هنگامی که ایالات متحده شرکت های کسب درآمد سرمایه گذاری در خارج از کشور.

شرکت های مانند Freeport McMoRan Inc., شرکت کورنینگ. و Hanesbrands Inc. تا به حال ثبت نظرات عمومی به دنبال تغییرات پیشنهادی در قوانین.

قوانین به برخی از شرکت های انتخاب در این سیستم چگونه به آنها اعمال می شود هر سال, و آنها را همواره در انتخاب راه است که اجازه می دهد تا آنها را پرداخت کمتر مالیات گفت: سناتور. Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی.

“این است که هنوز یک مورد دیگر که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باعث می شود قوانین مطلوب تر نسبت به megacorporations به عنوان نظارتی روند حرکت رو به جلو” او در بیانیه ای گفت.

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de