ایالات متحده مرتکب 2 میلیارد دلار برای Covid-19 واکسن مواد مخدر لوازم

یک Novavax آزمایشگاه در مریلند است. این شرکت در حال توسعه شده است واکسن در برابر ویروس ها.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت فدرال اعطا 2 میلیارد دلار به دو داروسازان برای حمایت از توسعه و تولید یک داروی آزمایشی و بالقوه واکسن علیه Covid-19.

Novavax Inc. گفت: آن را دریافت 1.6 میلیارد دلار از دولت فدرال’ به صندوق بالینی مطالعات تجربی آن را coronavirus واکسن و ایجاد تولید در مقیاس بزرگ از دوز. با بودجه Novavax گفت: آن را تحویل 100 میلیون دوز از آن واکسن احتمالا تا پایان این سال است.

Regeneron Pharmaceuticals , Inc. گفت: آن را دریافت $450 میلیون فدرال قرارداد برای ساخت هزاران دوز تجربی آن را Covid-19 درمان است که دولت توزیع خواهد شد بدون هیچ هزینه و در صورتی که داروی مجاز برای استفاده توسط تنظیم کننده.

سهام Novavax افزایش یافت و نزدیک به 37 ٪ به $108.50 اوایل روز سه شنبه. سهام Regeneron افزایش 1.9 ٪ به $639.27.

این بودجه جدید نشان می دهد که دولت فدرال گام به تلاش برای اطمینان حاصل شود که بیشتر ابزار موثر در برابر این بیماری همه گیر در حال آماده پاییز و زمستان. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این دارو و واکسن به کار خواهد کرد با خیال راحت در آزمایش های بالینی.

این Regeneron قرارداد را پوشش می دهد نامعلومی حجم از مواد مخدر است که Regeneron برنامه به سقوط. تعداد دقیق درمان دوره های تحت پوشش نامشخص است Regeneron گفت: در بخشی به دلیل آزمایش های بالینی در عین حال نشان می دهد آنچه که موثر ترین دوز خواهد بود.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

Regeneron تست شده است آن دارو ترکیبی از دو آنتی بادی به عنوان هر دو یک ضد ویروسی درمان برای مردم در حال حاضر آلوده و به عنوان یک روش ارائه موقت درمان پیشگیرانه در برابر عفونت های جدید. این تریتون, n. y., شرکت روز دوشنبه گفت این است که پیشبرد این دارو به بعد مرحله مطالعات است.

قرارداد را پوشش 70,000 به 300,000 درمان دوز به عنوان یک درمان ضد ویروسی. اگر استفاده پیشگیرانه در یک دوز پایین این دارو مورد نیاز خواهد بود و برآورد درمان دوز که طیف وسیعی از 420,000 به 1.3 میلیون Regeneron گفت.

قرارداد اعطا شد و به عنوان بخشی از دولت در عملیات پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل خواهد شد و با بودجه بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دفاع Regeneron گفت.

Regeneron قبلا اعطا $167.5 میلیون دلار بودجه فدرال برای کمک به توسعه آن Covid-19 مخدر است.

مربوط Coronavirus پوشش

  • مواد مخدر-شکارچی تعقیب Coronavirus درمان به عنوان اپیدمی گسترش می یابد
  • Coronavirus واکسن جلو دونده ظهور Rollouts وزن
  • ‘واکسن ناسیونالیسم’: جدید پویا در مسابقه برای سرکوب Coronavirus

عملیات با سرعت پیچ و تاب فدرال است ابتکار عمل را به سرعت بخشیدن به توسعه و تولید دارو و واکسن برای Covid-19. دولت نیز حمایت واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن , Inc., AstraZeneca PLC و جانسون و جانسون.

Novavax از Gaithersburg, Md., آغاز شده تست آن واکسن NVX‑CoV2373 در ماه مه در یک مطالعه کوچک در استرالیا. جدید بودجه فدرال را پشتیبانی محوری “فاز 3” مطالعه با 30000 شرکت کنندگان آغاز و در پاییز Novavax گفت.

Novavax این واکسن حاوی پروتئین شبیه به کسانی که در سطح جدید کروناویروس که قرار است به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس یک بار تزریق می شود. Novavax تولید پروتئین در سلول های حشرات.

Novavax تاسیس در سال 1987 هیچ محصولات در بازار است. آن است که در حال توسعه واکسن در برابر آنفلوانزا و سایر ویروس ها.

این شرکت در تلاش بدست افزایش از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری, اسلو-غیر انتفاعی بر اساس آن متعهد شده است تا آنجا که $388 میلیون دلار بودجه برای Novavax را coronavirus واکسن.

این CEPI بودجه کمک به این شرکت اجرا بالینی و شروع ramping تا تولید دوز. در بازگشت Novavax متعهد به گسترش تولید در خارج از ایالات متحده و برای شرکت در جهانی تخصیص سیستم برای دوز. Novavax در حال حاضر تولید کننده بخشهایی از آن رشد و نمو واکسن در آمریکا و سوئد است.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected] و جوزف واکر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im