Toyotas می رسند در چین گوانگدونگ استان در ماه آوریل گذشته. ژاپن با خودرو سازان بهره مند از آمریکا و چین اختلاف به چین کاهش تعرفه های واردات خودرو از کشورهای دیگر از آمریکا

عکس: چین stringer شبکه/ایسنا

دو سال جنگ تجاری بین آمریکا و چین طرح میتوانست تجارت جهانی کوبیدن ترمز در تجارت جهانی رشد—اما همچنین ارائه متواضع مزایای یک تعداد انگشت شماری از صنایع کشور که شاهد دستاوردهای به عنوان غول tussled.

رشد تجارت جهانی در غرق به ناچیز 1% در سال گذشته از 4 درصد در سال 2018 و 6% در سال 2017. آن چهارم بدترین نمایش در 40 سال و بدترین تا کنون در خارج از یک دوره رکود اقتصادی با توجه به صندوق بین المللی پول داده است.

عوامل متعددی منجر به کندی اما تحلیلگران می گویند آمریکا-چین تجارت جنگ بود تنها-بزرگترین علت. ایالات متحده و چین در حال بزرگ جهان خرید موتور هر کشیدن در بیش از 2 تریلیون دلار در سال کالا. تجارت بین دو کشور کند به عنوان یک نتیجه از تعرفه ها و اقدامات دیگر و این کاهش نمی تواند به طور کامل ساخته شده تا با خرید از کشورهای دیگر است.

پشت رکود شد کاهش فروش آمریکا به چین, محصولات کشاورزی, هواپیما, و ماشین آلات, در حالی که چین فروش الکترونیک و لوازم صنعتی به ایالات متحده کاهش یافته است. در برخی موارد تامین کنندگان خارجی قادر به پر کردن جای خالی بسیاری از اقدامات از کارخانه فعالیت و تقاضا تضعیف.

“رشد اقتصاد جهانی و سرمایه گذاری خواهد بود به احتمال زیاد بالاتر بوده است در شرایطی که تجارت قطعیت” از آمریکا و چین مبارزه گفت: سرگی Lanau, معاون اقتصاددان ارشد در موسسه مالی بین المللی.

به طور کلی چین واردات کاهش یافته است $59 میلیارد دلار در سال 2019 در حالی که آمریکا واردات کاهش یافت و 42 میلیارد با توجه به ایالات متحده و چین تجارت آمار و ارقام گردآوری شده توسط تجارت نظارت بر اطلاعات.

اما کاهش خواهد شده اند بسیار بزرگتر بود و تجارت شده است منحرف به بسیاری از کشورهای دیگر. از 15 کشور با بزرگترین تغییر در ایالات متحده-واردات در سال گذشته 11 دیدم را افزایش می دهد در حالی که تنها چهار شاهد کاهش می یابد. برای چین و هفت کشور تجربه را افزایش می دهد و هشت شاهد کاهش می یابد.

در اینجا نگاهی به اقتصاد است که برداشت شل در تجارت جهانی و سیستم.

آسیای جنوب شرقی

چین دست دادن ویتنام به دست آوردن شتاب یک روند بلند مدت از کارخانه های چینی در حال حرکت به ویتنام و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا که در آن هزینه های نیروی کار پایین تر هستند.

ویتنام تجارت پوشاک با آمریکا در حال رشد بوده است و لباس های ساخته شده تا حدود یک سوم از $66 میلیارد دلار واردات از ویتنام در سال گذشته است. اما دسته دیگر از خرید از ویتنام به سرعت در حال رشد—تلفن همراه-واردات افزایش حدود 6 میلیارد دلار در حالی که مبلمان و تجهیزات مخابراتی و کامپیوتر تراشه های هر یک را دیدم 2 میلیارد دلار افزایش در فروش به آمریکا

تجارت کارشناسان هشدار می دهند که این افزایش می تواند به نظر می رسد بزرگتر از آنها واقعا هستند به این دلیل که آمار و ارقام می تواند منعکس کننده تغییر مسیر از محصولات از چین “اغلب در حال تغییر است و نه چیزی جز این برچسب در یک جعبه” برای دور زدن ایالات متحده تعرفه ها گفت: Dane Chamorro, یک شریک در شرکت مشاوره کنترل خطرات.

دیگر به شرق و کشورهای جنوب شرق آسیا ثبت شده کوچکتر سود در ایالات متحده حمل و نقل از جمله تایوان و کره جنوبی و تایلند و مالزی و فیلیپین.

آمریکای لاتین

آمریکای لاتین دو اقتصاد—برزیل و مکزیک—دیدم منافع محدود از آمریکا و چین اختلاف است.

برزیل کشاورزان لذت بردم بالاتر تقاضا برای سویا به خصوص در سال 2018 پس از چین متوقف چنین خرید از آمریکا در حالی که آمریکا در مزرعه بخش فرو رفته بود در یک رکود عمیق, برزیلی, دانه روغنی صادرات به چین صعود 8 میلیارد دلار در سال 2018 به تنهایی.

سال گذشته کاملا به عنوان قوی برای برزیل با صادرات سویا لغزش در میان شیوع تب خوکی آفریقایی که نابود گله خوک در چین برش تقاضا برای کنجاله سویا به عنوان خوراک دام. هنوز چین-واردات از برزیل صعود 2 میلیارد دلار در سال گذشته و تا 20 میلیارد دلار پس از 2017.

اگر چه چینی خریداران پرداخت حق بیمه برای برزیل و سویا که هیچوقت به طور کامل جبران کاهش جهانی قیمت کالاها گفت: Flavio França, یک دانۀ سویا و ذرت تحلیلگر در Datagro در São Paulo است.

سویا برداشت شده در کمپو Mourão, برزیل. این کشور بهره مند, به عنوان خریداران چینی پرداخت حق بیمه برای کالا.

عکس: Dirceu پرتغال/زوما پرس

“کشاورزان در اینجا حداقل قادر به فروش بیشتر و خشک کردن برخی از سهام خود را در سال 2018 و آنها برخی از درآمد اضافی که در راه” او گفت:.

در همین حال ایالات متحده-واردات از مکزیک شاهد بزرگترین افزایش از هر متحده شریک تجاری پس از ویتنام است. که حتی در حالی که مکزیک به میدان فرستاد خود را در مسائل تجاری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله مذاکره جانشین به توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی و ایالات متحده تهدید در اواسط سال 2019 به اعمال تعرفه ها در تمام مکزیک-صادرات مگر مکزیک کاهش تعداد مهاجران آمریکای مرکزی پس از رسیدن به مرز ایالات متحده.

اروپا

صادرات موتور اروپا و آلمان دچار ضعف تقاضا در چین که اقتصاد کشور کند. آلمان نیز پرداخت قیمت از چینی تعرفه های صادرات ایالات متحده: Bayerische Motoren Werke AG و دایملر AG را Mercedes-Benz ساخت Suv ها برای بازار چین در آمریکا

ضمن آلمان شد لرزاند توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید—هرگز انجام شده اما هرگز رها شده یا به اعمال تعرفه های جهانی خودرو واردات است.

تجارت رفت از 1 درصد افزایش به اقتصاد آلمان در سال 2017 به 1.3 درصد کشیدن در سال 2018 است. ایتالیا این بود که تنها اندکی آسیب دیده و بقیه از اروپا دریافت متواضع حمایت از تجارت با توجه به محاسبات توسط اقتصاددانان در جی پی مورگان.

در حالی که برگ برنده دولت را تهدید به اعمال گسترده تعرفه های اروپا برای طیف وسیعی از دلایل تنها آنهایی که در واقع اجرا شد جهانی فولاد و آلومینیوم تعرفه ها در اوایل 2018 و نسبتا متوسط تنظیم مؤثر در حدود 7.5 میلیارد دلار کالا که اجازه داده شد توسط یک سازمان تجارت جهانی حاکم بر اتحادیه اروپا هواپیمای یارانه ها.

با وجود تدبیر در آلمان و به طور کلی اتحادیه اروپا-صادرات به ایالات متحده رفت 10.3 درصد در سال 2019. هلند و فرانسه افزایش فروش به ایالات متحده آمریکا با بیش از 5 میلیارد دلار در هر, ایرلند با 4 میلیارد دلار بلژیک با 3 میلیارد دلار و ایتالیا با 2 میلیارد دلار.

ایرباس SE پر از جای خالی سمت چپ توسط پایه بوئینگ 737 Max جت, کمک به افزایش هواپیما صادرات از فرانسه است. ایرلند و بلژیک صادر شده بیشتر دارو و هلند افزایش صادرات فرآورده های نفتی و ماشین آلات صنعتی.

در حالی که آمریکا و اروپا تجارت برگزار کرده است تا شگفت آور و در میان تلاش خود را برای ماندن خنثی در تجارت جهانی جنگ, سرمایه گذاری خارجی نیست. با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه سرمایه گذاری مستقیم خارجی در اتحادیه اروپا کاهش یافت 15 ٪ در سال 2019 از سال 2018 است.

ژاپن

در سال 2019, ژاپن, صادرات کاهش 5.6% مارک اولین کاهش سالانه در سه سال بر اساس اطلاعات وزارت دارایی منتشر Jan. 23. صادرات به چین کاهش یافته است 7.6% در حالی که محموله به آمریکا کاهش یافته است 1.4%.

اخیر نشانه نشان می دهد که بدترین حالت ممکن است بیش از—ژاپن-صادرات به چین افزایش یافت در ماه دسامبر برای اولین بار در 10 ماه.

برخی از اقتصاددانان می گویند ژاپن خودرو سازان بهره مند از آمریکا و چین اختلافات تجاری به چین کاهش تعرفه خودروهای وارداتی از کشورهای دیگر از آمریکا

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه پیامدهای آیا شما پیش بینی برای آمریکا و شرکای تجاری پس از آمریکا و چین تجارت جنگ است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

چین کاهش تعرفه خودروهای وارداتی از کشورهای دیگر از آمریکا و کمک به شرکت های مانند Toyota Motor Corp که صادرات آن لوکس لکسوس خط به چین از ژاپن است. لکسوس فروش سال گذشته در چین از جمله هنگ کنگ افزایش یافت 25 درصد به 202,000 واحد است. تویوتا فروش کلی در چین افزایش یافت 9 ٪ به 1.62 میلیون دستگاه خودرو با وجود ضعیف بازار وجود دارد.

رفتن به جلو

ایالات متحده-چین در متوقف صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد تجارت جهانی رشد را بهبود بخشد به حدود 3 درصد در سال 2020 از حدود 1 درصد در سال گذشته است.

در حال حاضر که هوا فرض truces بین ایالات متحده و شرکای تجاری عمده در محل باقی می ماند و این که تعدادی از بازارهای در حال ظهور مانند برزیل و مکزیک و هند و روسیه تجربه اقتصادی بهبود. تقویت کسانی که پیش بینی های جهانی تولید داده ها نشان داد نشانه هایی از ثبات در اوایل این سال است.

اما این چشم انداز تا حد زیادی شکل گرفته قبل از شیوع کروناویروس در چین اضافه شده کاملا مرتب کردن بر اساس جدید از عدم قطعیت به تجارت جهانی در سال 2020 است. این ویروس به احتمال زیاد به علت حداقل برخی از اختلال در زنجیره تامین و تجارت به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان کار می کنند شامل گسترش آن.

و ایالات متحده نیز حفظ تعرفه ها در حدود 370 میلیارد دلار از چین واردات آن ممکن است بیش از حد به زودی برای گفتن تجارت جهانی محیط زیست را بهبود بخشد.

“در حالی که ویتنام به عنوان مثال ممکن است برنده برخی از کارخانه ها و رکود در ایالات متحده-چین تجارت و جزر و مد افزایش حمایت از تولیدات داخلی در سطح جهانی در حال بزرگ منفی” گفت: بن شیرین و مطلوب مدیر آسیای جنوب شرقی پروژه در موسسه Lowy.

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com و Feliz جزایر در feliz.solomon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو