آمریکا و چین تجارت سرزنش ویروس مانع اقتصاد جهانی نجات

رئیس جمهور چین شده است در یک دیپلماتیک و توهین آمیز به همه گیر زده کشورهای دیگر سخت است.

عکس: شیه Huanchi/زوما پرس

رئیس جمهور چین شده است در یک ولگردی و قانونی شکنی تلفن این ماه شماره گیری رهبران coronavirus-کتک فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و آلمان با ارائه می دهد از جمله ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی. یک شماره تلفن او نیست سعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آخرین بار رهبران جهان دو اقتصاد صحبت شد در اوایل ماه فوریه زمانی که ویروس بود ravaging چین نه آمریکا دو صحبت در مورد اینکه آیا چین هنوز هم خرید به عنوان بسیاری از مزرعه کالا آن را به عنوان وعده داده شده در یک معامله تجاری.

از آن پس هر دو دولت باید معامله barbs بیش از coronavirus تولید بی اعتمادی که در حال حاضر می ایستد در راه نجات اقتصاد جهانی است.

“چگونه می توانم شما همکاری زمانی که شما می شنوید رئیس جمهور ایالات متحده با اشاره به شیوع بیماری به عنوان “چینی ویروس در تمام طول روز طولانی” گفت: دولت پکن مشاور. یک مقام ارشد دولت ایالات متحده آمریکا رسمی در مقابله با چین که تلاش برای بازیگران سوء ظن است که این ویروس سرچشمه در ایالات متحده آمریکا “خطرناک معکوس به تلاش های امداد رسانی و چیزی است که ما در حال تماشای از نزدیک.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در مارس 18.

عکس: کوین Dietsch/مهر نیوز

در روز پنج شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای یازدهم شرکت در یک کنفرانس ویدئویی از رهبران این گروه از 20 بزرگ اقتصاد که اعضای آن متعهد به صرف بیش از $5 هزار میلیارد برای کمک به اقتصاد جهانی است. در حالی که چین و ایالات متحده پشتیبانی می شود که هدف رهبران دو کشور نیست آدرس هر یک از دیگر به طور مستقیم گفت: افراد آشنا با این نشست است. در عوض مختلف شرکت کنندگان به طور کلی به عنوان خوانده شده آماده اظهارات و سپس تصویب بیانیه مشترک.

به اقتصاد جهانی lurches نسبت به رکود اقتصادی جهان را دو اقتصاد در حال گرفتن potshots در هر یک از دیگر و نادیده گرفتن شانس برای هماهنگی. یک رابطه است که به کمک کشیدن جهان از رکود اقتصادی جهانی از یک دهه پیش در حال حاضر بر روی سنگ با آقای یازدهم به دنبال امتیاز با عشق به واشنگتن و متحدان آقای ترامپ نادیده گرفتن درخواست های خود را با استفاده از بحران به نوبه خود به دور از حمایت از تولیدات داخلی.

روابط بین دو غول شده اند ساییده شده دو سال جنگ بیش از تجارت اتهام سرقت تکنولوژی و چین قاطعانه تر فشار برای نفوذ جهانی. تجارت جنگ متوقف شد در ماه ژانویه با یک معامله است که در جای خود باقی مانده ایالات متحده تعرفه ها در حدود دو سوم از واردات چین به ایالات متحده هر گونه افزایش در حسن نیت کوتاه بود.

در هفته های اخیر رئیس جمهور تهمت, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و دیگر مقامات شده اند و با اشاره به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” یا “ووهان ویروس” برای برجسته کردن نقش چین در این بیماری همه گیر. یک سخنگوی وزارت امور خارجه در تلافی زمان به توییتر, که مسدود شده در چین برای ترویج اثبات نشده شایعاتی که اعضای ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان در اواخر سال گذشته. روزنامه نگاران در هر دو کشور شده اند گرفتار در آتش متقابل و اخراج.

“همه truculence بسیار سودمند با توجه به زمینه های همکاری است که می تواند وجود داشته باشد” گفت: لارنس سامرز, بالا, اقتصادی, سیاست های رسمی در کاخ سفید اوباما در طول بحران مالی است. او علامت راه های دو طرف می تواند کار بهتر با هم از در حال توسعه واکسن به نگه داشتن زنجیره تامین عامل.

در طول رکود اقتصادی جهانی در سال 2008 و 2009 دو کشور کار کرده و در قدم اهسته به تحریک تقاضا از طریق هزینه های عظیم برنامه های. آنها لابی G-20 ملل برای انجام همان. ایالات متحده همچنین معتقد چین برای حفظ تریلیون دلار کش از دولت ایالات متحده اوراق بهادار با وجود چینی نگرانی است که سرمایه گذاری های خود را خواهد تانک.

رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش به نام چینی رهبر هو جینتائو دو بار ظرف یک ماه از سقوط لیمن برادرز در سپتامبر 2008 که سوخت یک بحران مالی است که به سرعت گسترش در سطح جهان است. آقای بوش پیام به آقای هو شد, به یاد می آورد یک مقام ارشد چینی “بیا به من بپیوندید و به من کمک کند صرفه جویی در اقتصاد جهانی است.”

برخی از بحث در مورد به تازگی به این نتیجه رسیدند ایران و دیگر مسائل در حال وقوع است هر چند از آن است که به کار گرفته شده در subcabinet سطح وزارتخانه خزانه داری برنت مک اینتاش صحبت کردن با سرمایه گذاری معاون وزیر لیائو حداقل.

رئیس فدرال جروم پاول مشورت با بانک خلق چین فرماندار یی باند مقامات هر دو کشور می گویند. اما دو بانک مرکزی نمی تواند عمل در کنسرت—و نمی تواند در طول بحران مالی جهانی—از آنجا که مردم در بانک نیست یک سازمان مستقل. برای آن مهم ترین تصمیمات آن تصویب چینی رهبری است. چین تا کنون مقاومت کرده است پیوستن به بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی غربی به شدت در کاهش نرخ بهره برای کمک به تحریک اقتصاد.

مقامات ایالات متحده می گویند که مشکلات اقتصادی به راه انداخته توسط coronavirus عمدتا نیاز به یک داخلی پاسخ یکی با بازیگران نقش چین است. که شامل کمک به جزر و مد بیش از کارگران و شرکت ها تا زمانی که این بیماری همه گیر محو هر چند G-20 تلاش نیز به طور قابل توجهی پیش بینی افزایش تقاضای جهانی است.

همکاری نزدیک با چین می تواند کمک به اقتصاد جهانی بهبود سریع تر, با توجه به برخی از اقتصاددانان. “اگر شما یک هماهنگ محرک هر کس می تواند به حفظ یک سیستم تجاری” گفت: موسسه بروکینگز اقتصاددان دیوید دلار سابق خزانه نماینده در پکن. “برخی از ایالات متحده آمریکا محرک را بیش از نشت به چین و از چین محرک را بیش از نشت به آمریکا”

چه چین می تواند و یا خواهد بود مایل به انجام است که به دور از روشن است. چین در تلاش است به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از نزدیک وقفه استفاده می شود برای سرکوب coronavirus. پکن می خواهد به انجام این کار بدون تشدید در حال حاضر بدهی سنگین بار—یک اثر باقی مانده از آن سال 2009 محرک هزینه.

تا کنون ایالات متحده مشغول به کار در سطح بین المللی به طور عمده از طریق این گروه از هفت صنعتی دموکراسی—ایالات متحده آمریکا, کانادا, آلمان و ایتالیا و فرانسه و ژاپن و انگلیس—که در ایالات متحده صندلی های این سال است. این گروه را شامل نمی شود چین است.

در روز سه شنبه, G-7 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی اعطا و انتشار بیانیه ای تاکید تعهد خود را به انجام “هر آنچه لازم است” برای بازگرداندن اعتماد به نفس و در نهایت احیای رشد اقتصادی است. G-20 در بیانیه ای روز پنج شنبه تا حد زیادی تکرار تعهد است.

یک جلسه جداگانه از G-7 وزرای خارجه به پایان رسید بدون یک بیانیه مشترک زیرا اعضای حاضر به همراه یک درخواست امریکا برای اشاره به رمان coronavirus به عنوان “ووهان ویروس” به گفته یک مقام آشنا با این موضوع.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/شاتر

پاسخ به بحران مالی جهانی به نمایندگی از بالا آب را در روابط اقتصادی بین ایالات متحده و چین به عنوان دو کشور صرف انبوه به جلو و جهان از رکود است. اما بهبودی نیز در حرکت نیروهای که در نهایت شکستگی ارتباط است. چین $586 میلیارد دلار صرف برنامه منجر به تولید بیش از حد یک میزبان از آیتم ها از جمله فولاد و آلومینیوم و لاستیک مبلمان و شیشه است. بیش از حد غرق بازارهای خارجی و clobbered شرکت های داخلی بیگانه کارگران که مطمئن نبودند که آیا مقصر چین و یا کارفرمایان خود را برای offshoring شغل خود را.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حروف بزرگ در رشد سرخوردگی با چین است. به عنوان رئیس جمهور او مبارزه با چین برای دو سال بیش از تجارت با ارزیابی های سنگین و تعرفه ها—باعث پکن به مقابله به مثل در نوع و با تلاش برای جلوگیری از شرکت مخابرات چین غول, Huawei Technologies Co. از فروش در خارج از کشور تصریح می کند که شرکت های استفاده شده توسط پکن برای جاسوسی. Huawei انکار می کند که شارژ.

امضای به اصطلاح فاز یک معامله تجاری در Jan. 15 وعده کاهش از ایالات متحده-چین تنش است. در اواخر ماه ژانویه به عنوان ویروس در سراسر چین مقامات چینی اجازه آمریکا اجاره هواپیما تخلیه شهروندان خود را قبل از دیگر کشورها با توجه به دیپلمات های خارجی درگیر در این تلاش در آن زمان است. “همه ما تا به حال صبر کنید تا بعد از آمریکایی ها رفتگان” یکی از این دیپلمات ها گفت. “حداقل در آن زمان چین می خواستم برای نشان دادن برخی از خوب خواهد به آمریکا”

خصومت به زودی از سر گرفته شد. در اوایل ماه فوریه آقای Pompeo شکایت در قزاقستان است که ویروس “ناشى” از چین. برجسته پکن تاخیر اولیه در آگاه ساختن جهان در مورد ویروس آن را به عنوان گسترش در چین پس از تبدیل شدن به یک نقطه صحبت برای مقامات ایالات متحده. رئیس جمهور تهمت دوبله اشکال “چین ویروس” هر چند پیش از آن در هفته او در زمان کاهش یافته و عبارت و پیشنهاد او نمی خواست به لکه دار کردن آسیایی-آمریکایی است.

رئیس جمهور یازدهم در مواجهه با نقد در خانه خود از دست زدن به شیوع تشویق مقامات و پس از آن دیده می شود به عنوان “لکه و چین است.” پکن نیز رفته در روابط عمومی توهین آمیز به تصویر کشیدن این کشور و آن دولت کمونیستی به عنوان داشتن زور و اجبار عمل شامل ویروس, خرید جهان زمان برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر.

در ماه مارس روابط کاهش یافته بود بنابراین شتاب که این دو کشور نمی تواند کار کردن جزئیات یک برنامه ریزی حمل و نقل از ایالات متحده لوازم پزشکی و دیگر کمک های اولیه به چین است. پکن در نهایت گفت: ایالات متحده برای قرار دادن لوازم جایی دیگری است. آنها زخم رفتن به جاهای دیگر در منطقه است.

“با توجه به گسترش سریع این بیماری همه گیر” یک سخنگوی وزارت خارجه در توئیتر نوشت: آمریکا باید انتخاب کنید یک کشور بیشتر نیاز دارند و کشتی “asap.”

در تجارت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به مقامات ارشد نشان داده اند هیچ علاقه ای به ساخت قالب به چین با برش ایالات متحده تعرفه ها که باقی می ماند در حدود سه چهارم از کالاهای چینی و یا شروع مذاکرات برای مرحله دوم از یک معامله تجاری است که به طور بالقوه کاهش زمان levies.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer گفت: دولت بود و برش تعرفه های پزشکی, واردات از چین در پاسخ به این ویروس اما نمی طرح به فراتر از آن است. “که قسمت ما بود نقش” او در مصاحبه ای گفت:. “ما باید به طور مداوم به عنوان آن می رود و نه اضافه کردن بی مورد تردید است.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن در باب دیویس در [email protected] و Lingling وی در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
لیمن برادرز سقوط در سال 2008. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام 2018. (26 ژانویه 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>