چین ناو هواپیمابر لیائونینگ در غرب اقیانوس آرام در سال 2018 است.

عکس:
ایسنا

مونیخ—جهانی رقابت بین آمریکا و چین است ترغیب کشورها در سراسر جهان خود را برای افزایش هزینه های نظامی با توجه به یک گزارش جدید بین المللی فکر می کنم تانک که گزارش شده است که بزرگترین افزایش در بیش از یک دهه.

هزینه های دفاعی در سطح جهانی و افزایش 4% در سال 2019 بیش از سال گذشته بالغ بر بالاترین سالانه افزايش 10 سال با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه در شهر لندن مستقر در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

از 171 کشور مورد بررسی در سالانه IISS گزارش 103 افزایش هزینه های نظامی از سال 2018 2019 با توجه به تحقیقات در حالی که 45 نفر دیگر کاهش هزینه های نظامی خود را.

این گزارش به نام تعادل نظامی 2020 گفت: هزینه های ایالات متحده و چین کمک کرد به توضیح زیادی در افزایش هزینه های نظامی جهانی از جمله مقادیر قابل توجهی در اروپا و در آسیا است.

هر دو قدرت های بزرگ افزایش هزینه های خود را در دفاع تقریبا 7% از سال 2018 2019 در این گزارش گفت:. بسیاری از آن رانده شد سرمایه گذاری در نظامی متعارف دنده بلکه در تکنولوژی مانند hypersonic سلاح های هوش مصنوعی و دیگر تحقیق و توسعه گفت: لوسی Beraud-Sudreau یک محقق در IISS.

“من فکر می کنم این سیگنال بازگشت به قدرت رقابت عصر” خانم Beraud-Sudreau گفت. “آخرین باری که شما را دیدم چنین افزایش طول جنگ سرد و سوال این است که اگر این روند ادامه خواهد ما بازگشت به اوج جنگ سرد؟”

در حالی که هر دو ایالات متحده و چین مطرح نظامی خود هزینه های مشابه مقدار نرخ افزایش در ایالات متحده آمریکا است که تسریع در حالی که چین شروع به آهسته بر اساس این گزارش.

در ایالات متحده هزینه های روند ممکن است شروع به تغییر ، پنتاگون دیده است افزایش بودجه آن در سال های اخیر اما مقامات وزارت دفاع انتظار برای دیدن هزینه های سطح شروع در اوایل سال آینده. روز دوشنبه وزارت دفاع رونمایی $705 میلیارد بودجه پیشنهادی که به نمایندگی تنها افزایش اندکی از سال قبل است.

مقامات پنتاگون مقامات انتظار می رود برای دیدن هزینه های سطح شروع در اوایل سال آینده.

عکس: چارلز Dharapak/آسوشیتد پرس

به گزارش IISS قرار داده 2019 نظامی ایالات متحده صرف در مورد $685 میلیارد و چین در $181 میلیارد دلار است. ایالات متحده تحلیلگران اشاره کرده اند که قبل از رسمی چینی آمار و ارقام بودجه حذف بسیاری از هزینه های نظامی مانند ساخت و ساز و نیروهای هسته ای.

کشورهای اروپایی افزایش یافته نظامی خود را صرف به طور متوسط 4.2% در این گزارش گفت:. که رانده شد در بخشی از فشار آمریکا در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی به افزایش هزینه های دفاعی, اما آن را نیز می آید به عنوان کشورهای اروپایی از ترس آمریکا, رها کردن آنها را به عنوان مجموعه مناظر خود را در مقابله با چین گفت: خانم Beraud-Sudreau.

کشورهای اروپایی شروع به افزایش نظامی خود را صرف پنج سال پیش. اما هنگامی که اندازه گیری در شرایط واقعی بر اساس این گزارش هزینه های 2019 توسط کشورهای اروپایی به یک سطح دیده نمی شود پس قبل از بحران مالی در سال 2008 این گزارش گفت:.

“ایالات متحده تشویق به صرف بیشتر باید همراه با تغییر درک ناتو در کشورهای اروپایی را در مورد بزرگتر دفاع بودجه” در این گزارش است.

سرمایه گذاری آمریکا در آنچه که به عنوان شناخته شده اروپایی دفاع ابتکار پنتاگون برنامه با هدف بازداری روسیه کاهش یافته است و بیش از چند سال گذشته است.

که بودجه در حال رشد بود تا 2018. پس از کمک های مالی از 6.5 میلیارد دلار در سال 2019 و 6 میلیارد دلار در سال 2020 پیشنهاد بودجه پنتاگون برای سال مالی 2021 بودجه EDI در $4.5 میلیارد خانم Beraud-Sudreau گفت.

انتشار گزارش IISS همزمان با شروع کنفرانس امنیتی مونیخ سالانه جمع مقامات بین المللی که تبادل نظر در امنیت جهانی آب و هوا.

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و Nancy A. یوسف در nancy.youssef@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو