رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کاراکاس در مارس 12.

عکس: منور quintero/ایسنا

مقامات ایالات متحده به اتهام رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو و مقامات ارشد دولتی با قاچاق مواد مخدر و همکاری با تروریست ها و ارائه چند دلار پاداش برای دستگیری, افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به تلاش برای سرنگون کردن به چپ رژیم است.

دادستان unsealed یک سری از پرونده های جنایی در نیویورک و فلوریدا و واشنگتن در روز پنج شنبه با هدف قرار دادن بسیاری از ونزوئلا رهبری فعلی از جمله Diosdado Cabello سر از کشور مؤسسان یک مهر لاستیکی مهر کردن بدن مجموعه توسط آقای مادورو پس از از دست دادن شورای ملی به مخالفت اکثریت; وزیر دفاع ولادیمیر Padrino; و رئیس دادگستری دیوان عالی کشور است.

در یک جانشین کیفرخواست پرونده در نیویورک که محصول یک decadelong تحقیقات دادستان متهم آقای مادورو را مرحوم سلف هوگو چاوز و دیگر رهبران خود را در دولت از هماهنگی با یک نظامی وابسته به کارتل مواد مخدر و شورشیان فارک کلمبیا یا فارک که ایالات متحده به عنوان یک تروریست چریکی ،

در ارتباط اقدام وزارت امور خارجه ارائه شده در مجموع $65 میلیون دلار برای بازداشت و دستگیری آقای مادورو و چهار دیگر بالا فعلی و سابق مقامات 15 میلیون دلار برای رئیس جمهور و 10 میلیون دلار برای هر یک از دیگران است.

تحت ونزوئلا به رهبری ایالات متحده گفت: “کاراکاس “به ترتیب اولویت استفاده از کوکائین به عنوان یک سلاح در برابر امریکا” با جاری شدن سیل در ایالات متحده آمریکا با تن از مواد مخدر بیش از دو دهه گذشته شروع زمانی که آقای چاوز رئیس جمهور شد.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس آقای مادورو را بالا دیپلمات Jorge Arreaza را رد کرد آمریکا اتهامات و آنها را به نام “یک شیوه ای جدید از کودتا بر پایه بدبختی مبتذل و بی اساس اتهامات.”

آقای Arreaza دفاع دولت خود را ضبط و مبارزه با قاچاق مواد مخدر و گفت: آمریکا اقدام با انگیزه های سیاسی. “سیاست به زور تغییر دولت در ونزوئلا است که به مقصد به شکست است,” او گفت:.

آقای مادورو بعید است که تا کنون در ایالات متحده بازداشت به اتهام اما مقامات ایالات متحده می گویند که جزئیات مادورو رژیم فعالیت می تواند به تضعیف سیاسی خود را پشتیبانی از هر دو در خانه و خارج از کشور.

Mssrs. Maduro, Cabello و هوگو کروجل یک رئیس سابق اطلاعات نظامی در نهایت فرار ونزوئلا نظامی وابسته به کارتل مواد مخدر شناخته شده به عنوان Cártel de los Soles با استفاده از کوکائین ارائه شده توسط فارک در ازای درجه نظامی و مسلسل و راکت انداز و آموزش دادستان گفت. به “کارتل از خورشید” نام سرچشمه از طلا رنگ آرم ونزوئلا ژنرال را در خود epaulets که مانند خورشید.

آقای مادورو رژیم کمک فارک حرکت مواد مخدر به مقدار برخی از 250 تن در سال از جمله از طریق دریای کارائیب مسیر کیفرخواست گفت.

اکثر اعضای فارک خلع سلاح و تشکیل یک حزب سیاسی به عنوان بخشی از یک سال 2016 قرارداد صلح هر چند برخی را رد کرده و پیمان و عمل از ونزوئلا آمریکا و کلمبیا مقامات می گویند. رهبران در حال حاضر از بین رفته می گویند مشمول مالیات قاچاقچیان کوکائین را به صندوق خود جنگ اما هرگز قاچاق کوکائین است.

“به مادورو رژیم غرق در فساد و تبهکاری,” دادستان کل ویلیام Barr گفت: “در حالی که مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با دارو و پول و درآمد حاصل از فساد است.” او در یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی برگزار می شود حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این کیفرخواست آمده است در زمانی که ونزوئلا و ونزوئلا از دولت reeling از سقوط جهانی قیمت نفت و ایالات متحده تحریم های اقتصادی است که باید چروکیده کشور را بسیار مهم محموله های نفتی.

این کشور که در حال حاضر دیده می شود آن اقتصاد تماس با 60 درصد در طول پنج سال گذشته نیز تهدید جهانی coronavirus همه گیر در میان سقوط سیستم مراقبت های بهداشتی. جمعیت آن مبتلا به سوء تغذیه گسترده.

به عنوان بخشی از اقدامات آمریکا و دادستان نیز به دنبال به دست گرفتن هر گونه دارایی های برگزار شده توسط این متهمان در خارج از کشور از جمله در ایالات متحده برخی از ونزوئلا تحلیلگران می گویند که در مجموع stashed دهها میلیارد دلار در خارج از کشور.

در حالی که آقای مادورو همچنان در کنترل ونزوئلا و برخوردار از حمایت کشورهایی مانند روسیه و چین و آمریکا و حدود 60 کشور جهان در سال گذشته شناخته شده پس از آن رئيس جمهور از شورای ملی, خوان Guaidó به عنوان کشور جمهوری مشروع.

ایالات متحده نمی دادستانهای نشسته سران دولت و آقای Barr با اشاره به “سابق رژیم مادورو” هنگامی که توصیف موارد رونمایی پنج شنبه. آقای Barr در مقایسه با پرونده آقای مادورو به سال 1988 کیفرخواست از پاناما قدرتمند ژنرال مانوئل نوریگا بود که پس از آن کشور را عملا رئیس دولت.

آقای نوریگا محاکمه شد در میامی و به جرم قاچاق مواد مخدر و پول شویی. او در خدمت یک حکم زندان طولانی در آمریکا و درگذشت در پاناما در سال 2017.

Cliver الکلا سابق ژنرال تحت تعقیب در کنار آقای مادورو را رد اتهامات علیه او در مصاحبه با لا W رادیو در کلمبیا که در آن او در حال حاضر ساکن. او همچنین گفت که او در حال کار با Guaidó دولت برای تحویل سلاح به ونزوئلا برای قیام علیه آقای مادورو قبل از اینکه به طور ناگهانی پایان مصاحبه. او یکی از مردان برای آنها در ایالات متحده ارائه شده است $10 میلیون دلار پاداش.

از نظرات آقای الکلا که نمی توان با تلفن بلافاصله درخواست آقای مادورو را بالا دادستان Tarek ویلیام ساب به او اعلام خواهد شد و شروع به تحقیق در مورد آقای Guaidó به اتهام توطئه کودتا. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از Guaidó طرف.

در روزهای اخیر آقای مادورو که در کنترل ارتش و دادگاه و همچنین برخی از چهره های برجسته اپوزیسیون که کنترل بودجه دولت در خارج از کشور حساب های بانکی صحبت علنی در مورد همکاری با یکدیگر برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما هر گونه روابط است و به احتمال زیاد torpedoed توسط آخرین مجموعه ای از ایالات متحده, مراحل گفته دیوید Smilde یک ونزوئلا متخصص در دانشگاه Tulane.

“این فقط به طور کامل موجب خروج هزینه برای مادورو و باعث می شود یک مذاکره گذار که بسیار بعید است” گفت: آقای Smilde.

برخی از تحلیلگران می گویند این آخرین اقدامات می تواند کمک به رئیس جمهور تهمت پیروزی مهم انتخاب مجدد آرا در فلوریدا, صفحه اصلی به یک جمعیت بزرگ از لحاظ سیاسی قدرتمند کوبایی آمریکایی ها و تعداد رو به رشد از ونزوئلا آمریکایی که به احتمال زیاد به تحسین حرکت می کند.

“در پایان روز آن را در مورد سیاست های انتخاباتی در فلوریدا گفت:” فرانک مرا سیاسی-استاد علوم در دانشگاه بین المللی فلوریدا و سابق بالا پنتاگون رسمی.

کاخ سفید نماینده نمی تواند بلافاصله نظر رسیده

در یکی از موارد ثبت شده در میامی دادستان متهم نشسته ارشد, عدالت, Maikel مورنو از مصرف میلیون ها دلار رشوه مربوط به موارد او نظارت و صرف بودجه در کالاهای لوکس و املاک و مستغلات در جنوب فلوریدا. آقای مورنو گفته مقامات ایالات متحده در تقاضا برای ویزا در سال 2014 است که او به دست آورده در حدود 12000 دلار در یک سال در ونزوئلا اما بانک خود را ثبت بین 2012 و 2016 نشان داد حدود 3 میلیون دلار در جریان دادستان گفت. آقای مورنو نمی تواند بلافاصله رسیده باشد.

مقامات ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: آنها باقی مانده است خوش بینانه است که آنها قادر خواهد بود در نهایت به تعقیب برخی از مقامات که می تواند در صورت دستگیری در صورتی که سفر در خارج از کشور.

ایالات متحده شده است و ساختمان آن موارد در برابر رژیم مادورو سال اخیر کشت تعقیب defections و دستگیری کمک کرده اند سرعت بخشیدن به آنها را با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

اصلاحات & Amplifications
پاناما ژنرال مانوئل نوریگا بود سر از نظامی این کشور در سال 1988 زمانی که ایالات متحده متهم او را با قاچاق مواد مخدر است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه ضمنی که او رئیس دولتی در آن زمان است. و همچنین نسخه های قبلی به اشتباه گفت: آقای نوریگا را مورد بود آخرین باری که ایالات متحده به اتهام نشسته سر دولت است. ایالات متحده نمی شارژ نشسته سران دولت.

پنج مورد آمده روز پس از ایالات متحده unsealed پرونده های جنایی علیه مقامات سابق در ونزوئلا دولت انحصار نفت و مربوط به تاجر. وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل این هفته که مقامات آمریکایی تهیه شده است تا به دور از اتهام و تحریم ها علیه ونزوئلا از دولت است.

نوشتن به Aruna Viswanatha در Aruna.Viswanatha@wsj.com, José de Córdoba در jose.decordoba@wsj.com و ایان در Talley ian.talley@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im