ایالات متحده کسب و کار دیدن چند نشانه هایی از بهبود از طریق اواسط ماه مه

یک رستوران در مرکز شهر ایندیاناپولیس باز جمعه گذشته به محدود فضای باز ناهار خوری با پیکربندی جداول اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

عکس: Michael Conroy/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده کسب و کار را دیدم محدود شواهدی از بهبود در هفته های اخیر با فعالیت های اقتصادی در ادامه به کاهش در میان coronavirus همه گیر فدرال رزرو گفت.

بازار کار رو به وخامت گذاشته و هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و بیشتر به عنوان خرده فروشان و رستوران ها باقی مانده تا حد زیادی بسته در بسیاری از کشور از طریق اواسط ماه مارس فدرال رزرو گفت: در آن دوره گزارش از حکایات از کسب و کار در سراسر کشور شناخته شده به عنوان “کتاب بژ.”

“اگر چه بسیاری از مخاطبین ابراز امیدواری کرد که به طور کلی فعالیت خواهد انتخاب کنید تا به عنوان کسب و کار بازگشایی, چشم انداز باقی مانده بسیار نامشخص و اکثر مخاطبین بودند بدبینانه در مورد پتانسیل سرعت بازیابی” بانک مرکزی گفت.

آخرین نسخه از بژ کتاب شامل اطلاعات از طریق مه 18, برخی از دو ماه پس از غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور تعطیل به کمک شامل گسترش این رمان coronavirus.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 4.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

اوقات فراغت و مهمان نوازی ادامه داد: به دیدن شدید ترین اثر تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. سفر-صنعت مخابرات در منطقه بوستون گزارش داد که بزرگ کنوانسیون لغو شده است از طریق اوایل پاییز هزینه صنعت هتل 200,000 اتاق-شب به عنوان یک نتیجه. ساحل منطقه تماس در انگلستان گزارش “استارک افزایش در سوالات در مورد ورشکستگی روش از خرده فروشان.”

فدرال رزرو تماس در تجاری املاک و مستغلات در ضمن گزارش شده است که تعداد زیادی از خرده فروشی مستاجران به تعویق افتاده بود و یا از دست رفته پرداخت اجاره.

با وجود قیمت های بالاتر برای برخی از مواد غذایی مانند گوشت و میوه های تازه, تغذیه گفت: قیمت گذاری فشارهای شد “ثابت به پایین فروتنی در تعادل است.” تقاضای ضعیف فروشندگان مجبور به ارائه تخفیف برای پوشاک, اتاق هتل و بلیط هواپیما در حالی که ایمنی جدید پروتکل تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی-فاصله دستورالعمل تحمیل هزینه های جدید در شرکت.

هنوز هم وجود دارد چند نشانه از یک نوپای بهبود در برخی از مناطق.

در نیویورک فدرال رزرو منطقه که شامل ویروس, متحده, مرکز, “تماس های کسب و کار تمایل به کمتر بدبین نسبت به قبل از گزارش در مورد کوتاه مدت چشم انداز و کسانی که در تولید و ساخت و ساز و املاک و مستغلات و خدمات بهداشتی و درمانی بخش انتظار می رود متوسط بهبود است.” در حالی که هزینه های مصرف کننده به کاهش خود ادامه داد به طور کلی “شده اند وجود دارد گزارش های پراکنده از یک نوپای بازیابی در اوایل ممکن است.”

و در کلیولند بانک فدرال منطقه برخی از خرده فروشان شروع به بازگرداندن کارکنان در تعداد محدود به کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, در حالی که یک نیروی انسانی شرکت گزارش داد که مشتریان او بودند شروع به افزایش ساعت یا به عقب گذاشته و کارگران است.

شرکت در نقاط مختلف کشور گزارش شده نگرانی هایی است که سخاوتمندانه مزایای بیکاری ممکن است آن را سخت تر به rehire کارگران است. فدرال محرک قانون به طور موقت فراهم می کند یک هفتگی $600 فدرال مکمل به حالت عادی بیمه بیکاری است که اجازه می دهد کارگران دستمزد پایین تر بودند که گذاشته برای کسب درآمد بیشتر از زمانی که آنها مشغول به کار بودند.

اما مزایای بیکاری بودند فقط یکی از چالش های متعددی. در یک نظرسنجی از شرکت های انجام شده توسط بانک فدرال فیلادلفیا در موانع rehiring کارگران 33% اشاره کرد ترس از عفونت 25 درصد اشاره کرد عدم وجود مهد کودک و 29 درصد با اشاره به فریب گسترش مزایای بیکاری.

نوشتن به پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>