ایالات متحده پرانتز به صورت محوری در هفته به عنوان تلفات مانت

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آیا الیور/شاتر

مقامات ایالات متحده پیش بینی امریکا سخت ترین هفته هنوز در coronavirus بحران و برخی از کشورهای آسیایی آماده برای افزایش عفونت به عنوان جهانی مرگ و میر گذشت 70,000. برخی از کشورهای اروپایی نشان میدهد که محدودیت کمک شد به سرعت گسترش این بیماری است.

تایید عفونت در ایالات متحده بود در حدود 338,000 دوشنبه با مرگ و میر در 9,654 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. جراح عمومی جروم آدامز گفت: در این هفته خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته بیشتر آمریکایی’ زندگی” به عنوان موارد انتظار می رود به اوج در برخی از سخت ترین ضربه شهرها از جمله نیویورک.

در سطح جهانی حدود 1.29 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در 183 کشور و منطقه که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع 70,590 که مردم از این Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده عفونت افزایش به بیش از 337,000; مرگ و میر نزدیک 10,000
 • حداقل یک چهارم از اقتصاد ایالات متحده است به طور ناگهانی رفته بیکار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
 • اولی را می بیند نشانه هایی از بهبود در چین
 • کسب و کار نظرسنجی ها نشان می دهد در اروپا محدودیت های سفت در جنبش و تعامل اجتماعی باید آمار ارائه دهندگان خدمات و تولید کنندگان تا حدودی کمتر

مقامات بهداشتی در آمریکا گفت: تعدادی از عفونت های جدید را شروع به ایجاد ثبات اگر مردم به دنبال دستور دولت به ماندن در خانه. در برخی از سخت ترین ضربه شهرهای آمریکا از جمله نیویورک و دیترویت و نیواورلئان, عفونت انتظار می رود به اوج در روزهای آینده مدل های جدید پیشنهاد شده است.

به عنوان مقامات کرد برای افزایش ظرفیت بیمارستان های محلی به دنبال بازگشایی shut-down بيمارستان به جای هجوم بیماران.

ایالات و شهرستانها در ضمن ramped تا اقدامات حفاظتی. 9 p. m. مقررات منع رفت و آمد در بوستون خواهد اثر را دوشنبه شب در حالی که پست های بازرسی باز در امتداد تگزاس و لوئیزیانا مرز پنج شنبه برای نظارت بر مسافران آینده به تگزاس.

در 24 ساعت یکشنبه شب 28,222 مورد جدید از این ویروس گزارش شده در ایالات متحده و 1,212 نفر با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

سخت مهار اقدامات به نظر می رسد به کمک به جلوگیری از گسترش در اروپا و کشور بدترین ضربه.

در ایتالیا و اسپانیا میزان عفونت است آهسته با تعداد موارد تایید شده افزایش کمتر از 5% از روز قبل در هر دو کشور. آنها در حال حاضر ضبط روزانه کمتر مرگ و میر ناشی از آنها در بیش از یک هفته است.

در فرانسه تعداد پذیرش در بخش مراقبت—اندازه گیری مقامات استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیمارستان نمی شوند اشباع—کاهش به 140 روز یکشنبه در ادامه روند نزولی اخیر روز.

یک پرستار به خارج از بروکلین بیمارستان مرکز اورژانس در روز یکشنبه.

عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس

سهام بسیج روز دوشنبه در کسانی که نشانه های اولیه که مستندات ممکن است کمک کند این ویروس را گسترش.

در همین حال کشورهای در آسیا است که باید اجتناب شود محدودیت های سخت بر فعالیت های در حال حاضر سفت کنترل پس از عفونت های جدید و سهل انگاری در رعایت داوطلبانه محدودیت تهدید موفقیت خود را در چک کردن جدید کروناویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: او را اعلام اضطراری در توکیو و اوزاکا مناطق در روز سه شنبه توانمندسازی مقامات محلی به منظور ساکنان به ماندن در خانه و مدارس و امکانات مثل سینما و استادیوم.

همانطور که از دوشنبه, ژاپن گزارش شده بود 3,654 موارد از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با 85 مرگ و میر. توکیو دیدم دو روز متوالی بیش از 100 مورد جدید از یکشنبه آوردن آن تعداد موارد تایید شده به بیش از 1 ، 000 با توجه به آمار دولت.

سنگاپور گزارش 120 مورد جدید در روز یکشنبه, بالاترین مجموع روزانه و در عین حال و به دستور یک مستند از دو کارگران خارجی’ خوابگاه به عنوان عفونت رسید در دو امکانات آن خانه نزدیک به 20 ، 000 کارگران است.

شهرستان دولت دولت روز دوشنبه پرده برداری از یک سوم بسته محرک افزایش هزینه های دولت برای مبارزه با کروناویروس به $41.8 میلیارد دلار یا حدود 12 درصد از تولید ناخالص داخلی. دولت اعلام کرده بسته شدن بسیاری از محل های کار و منتقل مدرسه و درس های آنلاین برای تمام دانش آموزان برای یک ماه از شروع این هفته است.

ژاپن و سنگاپور در میان چندین شرق کشور است که باید اجتناب شود هزاران نفر از مرگ و میر در ایالات متحده و بسیاری از کشورها در اروپا است. هر دو امیدوار به جلوگیری از اقدامات سخت است که می تواند فلج اقتصادی ،

کره جنوبی به عنوان یک مدل از جلوگیری از سرایت با گسترده آزمایش گزارش شده کمتر از 50 عفونت های جدید دوشنبه, کمترین روزانه شمارش از اواخر فوریه. حتی پس از این کشور تمدید اجتماعی-دورى قوانین مارس 19.

معاون وزیر بهداشت کیم Ganglip گفت: اجتماعی فاصله بهترین راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس و از مردم خواست تا در حفظ و رعایت دقیق قوانین است. “در پایان موفقیت در کاهش ویروس بستگی به مردم گفت:” آقای کیم با توجه به Yonhap news agency.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 39 عفونت های جدید دوشنبه, تقریبا همه از آن بودند در میان افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور.

ایران رهبری مبارزه به تعادل عمومی-بهداشت نگرانی با نگرانی در مورد آن تحریم-اقتصاد کتک می گوید این اجازه خواهد داد که کم ریسک فعالیت های اقتصادی را به از سرگیری یکشنبه آینده به عنوان آن را به دنبال 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با ویروس. سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت: این آمریکا است که تحریم های تحمیل شده بر ایران نباید سعی کنید برای جلوگیری از وام.

دولت ها در سراسر جهان صادر کرده اند متفاوت مستند محدودیت های حاوی ویروس را از جمله درخواست های مردم برای جلوگیری از فرار شهرستانها برای خانه های تعطیلات در جوامع کوچکتر با محدود تجهیزات پزشکی.

روز یکشنبه با اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood, استعفا از پست خود پس از عکس را به او نشان دادم ايميل مشاوره خود را با مراجعه به او را خانه دوم در یک شهر ساحلی. او گفت که او “عمیقا متاسف” برای اقدامات او.

نخست وزیر بوریس Johnsonremained تحت نظارت در لندن یک بیمارستان پس از تحت آزمایش سه شنبه 10 روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

آقای جانسون بود و بستری در بیمارستان در شب یکشنبه یک سخنگوی دولت گفت. با وجود بیماری که او را در انزوا برای بیش از 10 روز آقای جانسون ادامه کار از بیمارستان ها گفت: دریافت جلسات و تماس با اعضای تیم خود را.

بیشتر در Coronavirus

 • کشورهای آسیایی را مجبور به تشدید محدودیت
 • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری
 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نوشتن به چونگ پینگ در کوه [email protected] جنیفر Calfas در [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net