آمریکا و طالبان برای رسیدن به, گام اول از توافق صلح

ارتش افغانستان سربازان گشت زنی در ولایت ننگرهار, افغانستان در اوایل این ماه.

عکس: ghulamullah حبیبی/Shutterstock/euroupean pressphoto agency

مونیخ—دولت ایالات متحده و افغانستان توافق کرده اند که برای اولین گام برای از سرگیری مذاکرات صلح ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت نقطه عطف بزرگ پس از ماه ها مذاکرات بیش از پایان جنگ که رفته است برای بیش از 18 سال است.

ایالات متحده و طالبان توافق کردند برای چه مذاکره کنندگان تماس کاهش خشونت بیش اولیه هفت روز دوره رسمی و افزود: در آن آغاز خواهد شد “خیلی زود است.”

ارتش ایالات متحده خواهد شد و نظارت بر پیشرفت از خشونت کاهش رسمی گفت. اگر موفق این دوره از کاهش خشونت در نظر گرفته شده است منجر به مذاکرات میان طالبان و دولت افغانستان و به کاهش نیروهای آمریکایی سطوح. وجود دارد حدود 13,000 نیروهای ایالات متحده در حال حاضر در کشور است.

این مقام گفت که ایالات متحده شده است تجدید تلاش خود را برای رسیدن به یک توافق رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام خاموش مذاکرات با طالبان در ماه سپتامبر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما را به عنوان چالش های اصلی به یک طرح صلح? پیوستن به مکالمه زیر.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ابراز خوش بینی است که کار بر روی یک توافق صلح می تواند آغاز خواهد شد. این مقام ارشد روز جمعه اذعان کرد وجود بالقوه “اخلال گران” از هر گونه توافق است.

“[H]aving حضور نظامی در افغانستان است و نه یک پایان در خود برای ایالات متحده” ارشد دولت رسمی گفت.

کاهش در خشونت توافق را پوشش می دهد عناصر مانند کنار جاده ای و بمب و بمب های انتحاری و حملات راکتی ایالات متحده آمریکا است ، توافق دهانه کل کشور شامل نیروهای دولت افغانستان این مقام افزود, اعتقاد آقای ترامپ برای گرفتن طالبان به توافق برسند به این شرایط.

نمایندگان دولت افغانستان نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. طالبان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

این مقام آمریکایی گفت که این توافق شامل “خاص تعهدات توسط Talibs با توجه به نگرانی های ایالات متحده آمریکا”تروریسم رئیس در میان آنها است. یک مقام ارشد ایالات متحده در دفاع از مقام آشنا با افغانستان گفت: عملیات مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد و از طریق یکی از اولیه-هفته دوره است.

به عنوان بخشی از توافق گسترده تر است که به دنبال یک دوره موفق از کاهش خشونت رسمی ایالات متحده گفت: “طالبان “به توافق با تروریسم در منطقه که آنها را کنترل کند. وجود خواهد داشت هیچ میزبانی, بدون حضور, بدون, آموزش, بدون, استخدام, بدون, جمع آوری کمک برای تروریست هایی که تهدیدی برای ایالات متحده آمریکا و یا متحدان ما.”

دوره اولیه نیست که به نام آتش بس و ارشد ایالات متحده دفاع رسمی نمی تواند مشخص کنید که چگونه با رعایت کاهش خشونت خواهد شد. در بسیاری از نقاط کشور جنگ است که توسط سوخت اختلافات محلی و قبیله ای و رقابت های قومی و جناح ممکن است تنها آزادانه وابسته به طالبان ،

دفاع مقام نظامی ایالات متحده واحد نظارت بر کاهش خشونت را با استفاده از هوش برای تعیین مسئولیت برای هر گونه اعمال خشونت رخ می دهد که در طول دوره.

ارشد گفت: دولت افغانستان از جمله آقای Pompeo وزیر دفاع علامت Esper و ارتش ژنرال اسکات میلر آمریکا فرمانده در افغانستان “تا به حال بسیار خوب جلسه” در مونیخ در روز جمعه با رئیس جمهور اشرف غنی و تیم خود را. این مقام گفت ژنرال میلر خواهد نظارت بر آمریکا ارزیابی از کاهش خشونت.

چالش ها باقی می ماند, دولت رسمی گفت. “افرادی هستند که ترجیح می دهند وضعیت موجود به یک توافقنامه صلح” این مقام گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم که بهره مندی از وضع موجود و افغانستان است…در یک کار بسیار پیچیده و دشوار محله.”

نوشتن به کورتنی مک براید در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im