آمریکا و اروپا نگاه کنید به پیگیری مردم به سرعت گسترش Coronavirus

سربازان آلمانی در یک بازداشتگاه در برلین تست برنامه در روز چهارشنبه در نظر گرفته شده برای پیگیری مردم و انفعالات.

عکس: اسماعیل اکبر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت های غربی با هدف استراحت محدودیت در حرکت هستند و عطف به سابقه نظارت برای ردیابی افراد مبتلا به کروناویروس جدید و شناسایی کسانی که با آنها در تماس.

دولت در چین, سنگاپور, اسرائیل و کره جنوبی که در حال حاضر با استفاده از داده ها چنین اعتباری عمل با کمک به سرعت گسترش ویروس. آمریکا و کشورهای اروپایی که اغلب بیشتر شده است محافظ از شهروندان اطلاعات از این کشورها در حال حاضر به دنبال یک رویکرد مشابه با استفاده از نرم افزار و تلفن همراه داده است.

“من فکر می کنم که همه چیز را با جذب شدن به سمت نزدیکی ردیابی” گفت: Chris بوس عضو پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی یک پروژه است که در حال کار برای ایجاد یک سیستم به اشتراک گذاشته شده است که می تواند ارسال از برنامه های در کشورهای مختلف است. “اگر کسی بیمار شود ما می دانیم که می تواند آلوده شود و به جای آن از quarantining میلیون ها نفر ما quarantining 10.”

اکثر کشورهای اروپایی در حال اجرای stay-at-home اقدامات است. پلیس ایتالیا بررسی می شود سمت راست به حرکت می کند اسناد و مدارک در یک پست بازرسی ارتش در نزدیکی میلان در روز پنج شنبه.

عکس: سرجیو pontoriero/شاتر

دولت فدرال ایالات متحده و همکاری با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایجاد یک پورتال است که کامپایل تلفن جغرافیایی داده ها به کمک مقامات پیش بینی که در آن شیوع بیماری می تواند در آینده رخ می دهد و تعیین می کند که در آن منابع مورد نیاز هر چند تلاش چهره نگرانی های حریم خصوصی.

این ناشناس اطلاعات از تلفن همراه-صنعت تبلیغات را نشان می دهد که موسسات خرده فروشی در پارک و دیگر فضاهای عمومی هنوز رسم جمعیت است که می تواند خطر تسریع انتقال ویروس است. الفبای Inc.’s گوگل روز پنجشنبه گفت: این امر به اشتراک گذاری یک بخش بزرگ آن گنجینه ای از اطلاعات در جنبش مردم.

موسسه تکنولوژی ماساچوست محققان توسعه داده اند یک برنامه برای پیگیری Covid-19 بیماران و مردم آنها را با تعامل و در حال مذاکره با دولت فدرال در مورد استفاده از وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

خواهد شما نگاه کنید به یک نرم افزار به عنوان یک راه از یک مستند و یا خواهد شما را فارغ از نگرانی های حریم خصوصی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از کشورهای اروپایی در حال رفتن بیشتر ایجاد برنامه برای کمک به پیگیری افراد—با اجازه آنها—که در معرض شده اند و باید قرنطینه شود. جمهوری چک و ایسلند معرفی شده اند از جمله برنامه ها و بزرگتر کشورها از جمله انگلستان و آلمان و اسپانیا در حال مطالعه تلاش های مشابه. صدها نفر از مکان جدید-پیگیری برنامه های در حال توسعه هستند و تن به تن به کسانی که در دولت آقای بوس گفت.

مقامات ایالات متحده قادر به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات در جمعیت گسترده جنبش از تلفن همراه-صنعت بازاریابی است که اطلاعات جغرافیایی نقاط در صدها میلیون نفر از ایالات متحده آمریکا دستگاه های تلفن همراه به طور عمده گرفته شده از نرم افزار است که کاربران نصب شده بر روی تلفن های خود را.

اروپا جهش به جمع آوری اطلاعات شخصی نشانه یک تغییر برای این قاره که در آن شرکت ها بیشتر محدودیت های قانونی در مورد اطلاعات آنها ممکن است جمع آوری. مقامات می گویند که آنها پیدا کرده اند که راه حل را نقض نمی کند اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات و یا GDPR که محدود چگونه اطلاعات شخصی را می توان مشترک.

از هواپیماهای بدون سرنشین که سرزنش کردن به همسایه ها که snitch چین است که با تکیه بر آن گسترده نظارت شبکه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. وال استریت ژورنال طول می کشد نگاه نزدیک در آن ملی نظارت بر آزمایش است که ساخته شده تا از داوطلبان انسانی و داده های بزرگ. عکس کامپوزیت: شارون شیعه

اروپایی سازمان بهداشت و درمان در حال جمع آوری ناشناس جغرافیایی و تلفن-برج داده ها به طور مستقیم از شرکت های مخابراتی با استفاده از موافقت نامه و یا قوانین که به سرعت گذشت به آدرس coronavirus بحران است.

دولت ها در اروپا می باشد و همچنین تشویق شهروندان به طور داوطلبانه دانلود برنامه ردیابی و ایجاد مراکز تماس به درخواست مردم برای اجازه به پیگیری های اخیر خود را محل.

“ما متوجه است که این یک تخلف از حقوق اساسی و آزادی های, بیایید وانمود آن است” گفت: اسلواکیایی وزیر دادگستری ماریا Koliková پس از تصویب یک قانون در هفته گذشته اجازه می دهد آن بهداشت عمومی دفتر برای جمع آوری اطلاعات گوشی. “در یک کشور دموکراتیک تداخل با حقوق اساسی و آزادی است که امکان اندازه گیری است که متناسب با هدف است.”

محل سکونت ردیابی محدودیت دارد. به طور موثر بهداشت عمومی کارشناسان می گویند تعداد فعال موارد را به سقوط به یک نقطه که در آن دولت و پیمانکاران می تواند مسئولیت رسیدگی به این کار پر زحمت از تعیین پتانسیل موارد جدید.

موثر ردیابی نیز نیاز به تست توده به شناسایی که شما با جدید کروناویروس که اغلب نمی تواند نشانه.

در بهترین حالت عمومی-کارشناسان سلامت می گویند, محل, ردیابی می تواند در خدمت به عنوان یک اقدام موقت اجازه می دهد برخی از سطح زندگی عادی به سر قبل از واکسن در دسترس است.

ایسلند شروع به جرم تست در فوریه و تشکیل یک تیم از “تماس با ردیاب” عمدتا از افسران پلیس. این کشور در این هفته منتشر شد تلفن همراه ردیابی نرم افزار در میان اولین کشورهای اروپایی به انجام این کار. ایسلند نیست در اتحادیه اروپا اما شرح زیر است GDPR.

با استفاده از اطلاعات GPS, برنامه های جدید ایجاد شده توسط ایسلندی شرکت های فن آوری و اجرا شده توسط این کشور مقامات بهداشت و درمان را تکمیل کارآگاه تکنیک های مورد استفاده توسط این تیم از حدود 50 تماس ردیاب برای پیگیری کردن عفونت بالقوه.

مرتبط

  • دولت ردیابی چگونه مردم حرکت در اطراف در بیماری همه گیر کوروناویروس
  • گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشتی مقابله با کروناویروس
  • برخی از کشورها نگاه به توده تست برای سریع تر راه خروج از بحران Coronavirus
  • محققان MIT راه اندازی محل-پیگیری و تلاش برای کروناویروس جدید

Ævar Pálmi Pálmason پلیس سرپرست مسئول این تیم گفت: برنامه توسعه داده شد با نظارت پارلمانی. ردیابی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن قرنطينه اگر چه هر کسی که نقض آنها می توان به پرداخت جریمه تا 250000 ایسلندی kronas ($1,750).

“ما در رعایت بسیار بالا حس وظیفه و همبستگی” گفت: Alma Möller, ایسلند, مدیر سلامت.

ایسلند را حفظ کرده است و کمتر شدید اجتماعی-فاصله اقدامات از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی از جمله اجازه تجمعات از 20 نفر است.

عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند که تلاش های ایسلند یک کشور جزیره ای با 360,000 ساکنان و یک فرودگاه بین المللی می تواند سخت به تکرار در کشورهای بزرگتر.

حدود 60 درصد از یک کشور نیاز به دانلود چنین برنامه ای برای آن موثر باشد گفت: David Bonsall یک محقق ارشد در آکسفورد Nuffield گروه پزشکی و یکی از پروژه های رهبران.

“گزینه های خود را واقعا هستند به ارسال همه خانه برای منزوی کردن کل جمعیت یا به هوشمند در مورد افرادی که شما نیاز به جداسازی” گفت: آقای Bonsall.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

در جمهوری چک یک دولت-قرارداد مرکز تماس صفحة تا افرادی که آزمایش مثبت و می پرسد برای اجازه به بررسی موقعیت جغرافیایی و داده های شخصی از طریق تلفن همراه. مرکز تماس و سپس با استفاده از این اطلاعات برای ارزیابی دیگری که نیاز به آزمایش می شود و یا جدا شده است.

در انگلستان دانشگاه آکسفورد محققان با توسعه یک برنامه است که با استفاده از بلوتوث برای پیگیری که مردم در تماس با آمده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به هر کسی که اعتقاد به قرارداد coronavirus. محققان به اشتراک گذاری کار خود را برای کمک به انگلستان خدمات بهداشت ملی و نروژی موسسه بهداشت عمومی خود را توسعه تماس با ما-برنامه ردیابی.

بلژیک محققان همچنین در حال توسعه یک برنامه تلفن همراه برای ردیابی افراد با کروناویروس گفت: Olivier Degomme استاد بهداشت عمومی در دانشگاه گنت.

تماس با ما-برنامه ردیابی فقط شروع به تواند مفید باشد چند هفته از زمانی که دولت انتظار می رود برای استراحت مستند اقدامات و تعامل مردم بیشتر در اماکن عمومی آقای Degomme گفت.

“بزرگترین خطر این است که بورس پس از یک یا دو هفته چرا که مردم فکر می کنند این اقدامات برداشته شده است و ما فقط می توانید به کسب و کار به عنوان معمول است.”

نوشتن به جیمز Marson در [email protected] کاترین Stupp در [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>