آمریکا و متحدان می کند که برای پر کردن کسری بودجه چین در مراحل

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در یک کنفرانس ویدئویی جمعه با رئیس سازمان بهداشت جهانی و دیگر رهبران جهان خواست یک رویکرد چند جانبه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: استخر/زوما پرس

آمریکا هم پیمان شده اند و تمایلی به پر کردن شکاف سمت چپ توسط آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی با برخی به دنبال به جای واشنگتن نگرانی های سازمان مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این هفته پس از این که خود را از دست داد بزرگترین اهدا کننده فرانسه, استرالیا, آلمان و رهبران آن مورد بحث و بررسی نحوه حمایت سازمان ملل متحد از نگرانی که از دست دادن ایالات متحده بودجه خواهد مانع مبارزه با کروناویروس جدید و صرفنظر کردن تاثیر بیشتری به چین, دولت, مقامات گفت. هیچ یک از این کشورها قصد دارد برای افزایش سهم خود را با توجه به مقامات.

چین متعهد اضافی 30 میلیون دلار که در بودجه در روز پنج شنبه, در بالای آن سهم سالانه حدود 43 میلیون—هر چند هنوز هم به خوبی از این سالانه 300 میلیون دلار در بودجه منجمد توسط آمریکا

امریکا بودجه یخ قرار می دهد که در مرکز اختلاف در مورد چه مقدار از این بیماری همه گیر کوروناویروس مانع شده اند می تواند اگر پکن شده بود شفاف تر در اوایل هفته از اولین شیوع در ووهان. بیش از 194,000 مرگ و میر بوده است نسبت داده شده به این ویروس در سراسر جهان به عنوان روز جمعه با 4,636 از آنها در چین است.

زودتر

رئیس سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست همبستگی جهانی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و گفت: آنها پشیمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تعلیق کمک های مالی به چه کسی است. عکس: Salvatore Di Nolfi/شاتر (در اصل منتشر شده 15 آوریل سال 2020)

رهبران اتحادیه اروپا و ژاپن گفت: آنها را به اشتراک واشنگتن نگرانی هایی است که در اوایل اشتباه توسط مقامات چینی اجازه این ویروس به سرعت در حال گسترش و که بود که ستایش پکن پاسخ در زمان.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در پی حمایت از رهبران اروپایی در روزهای اخیر برای یک تلاش مشترک برای برگزاری این که پاسخگو برای هر شکست و آن را ساخته شده در اوایل عمومی-بهداشت بحران که منجر به بیماری همه گیر.

“ما نیاز به تحقیقات مستقل است که به نظر می رسد در آنچه رخ داده است در اینجا به طوری که ما می تواند درس” آقای موریسون گفت: پنج شنبه.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پشت چنین تلاش در اصل تا زمانی که آن را می گیرد و پس از همه گیر مشاوران او گفت:.

“او بر این باور است که وجود دارد برخی از چیزهایی که سازمان بهداشت جهانی انجام نمی در ابتدا در راه مناسب است اما زمان برای آن در حال حاضر گفت:” یک سخنگوی رئیس جمهور فرانسه. “او می خواهد multilateralism اما کارآمد multilateralism.”

لیدی گاگا انجام شده در 18 آوریل در یک جهان با هم در خانه ” کنسرت که مطرح $55.1 میلیون دلار برای کسی که Covid-19 صندوق.

عکس: آماندا رز/زوما پرس

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را ستود که در روز جمعه طی یک درخواست تجدید نظر برای دولت ها و کمک کنندگان به منظور بالا بردن میلیاردها دلار برای پیگیری سریع یک واکسن. خانم مرکل گفت: آلمان خواهد سهم قابل توجهی نسبت که باعث می شود, اما او ساخته شده هیچ خاص تعهد به کمک به صندوق که.

“ما نیاز به یک ساختاری ثابت برای این که” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در فاکس نیوز مصاحبه در روز پنج شنبه. “این ممکن است مورد که ایالات متحده هرگز نمی تواند بازگشت به اختصاصی—داشتن آمریکا مالیات دهندگان دلار به چه کسی است.”

آژانس گفته است که هنوز بررسی تاثیر بودجه یخ. “ما مصمم به ادامه خدمت به مردم است که ما بستگی دارد برای نجات بخش سلامت کمک” آن را گفت. “برای اطمینان از کار ما همچنان بدون وقفه ما را به کار با شرکای خود برای پر کردن هر گونه شکاف مالی.”

رئیس جمهور تهمت و برخی از حامیان وی در کنگره را مقصر چین برای سرکوب اخبار از شیوع و گفت: در آن زمان بیش از حد طولانی برای تایید است که این ویروس گسترش می تواند از انسان به انسان است. که اطلاعات به اشتراک گذاشته و یافته های پزشکی از چین بدون علنا بیان به اندازه کافی شک و تردید نسبت به آن اطلاعات دارند.

این است که چند قدرت به زور دولت به دست اطلاعات پزشکی و منابع محدود بر روی زمین به منظور بررسی آن است. که رهبران به ندرت محکوم کردن دولت انجام دیرینه عمل.

یک کسی گفت که هر گونه انتقاد و یا شک و تردید نسبت به دولت چین را در معرض خطر کمک U. N. سازمان و اعضای آن از جمله آمریکا نیاز به درک هنوز هم-جدید کروناویروس.

که مقامات از جمله مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus (مرکز) با حضور مجازی اخبار جلسه از ژنو در مارس 17.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این سازمان همچنین توصیه در ماه فوریه در برابر محدود کردن مسافرت های بین المللی از چین در حالی که ستایش محدودیت در سفر در داخل چین است.

برخی از کارشناسان بهداشت و استدلال کرد که ایالات متحده ممنوعیت سفر علیه چین را بی اثر شده است چرا که مسافران خطوط هوایی را ساخته اند آن را به ایالات متحده از طریق کشورهای دیگر است.

ژاپن و معاون نخست وزیر تارو آسو به نام آژانس “چین سلامت سازمان است.”

چین در دفاع از اقدامات خود را. “از آنجا که شیوع آغاز شد دولت چین شده است چیزی جز باز و شفاف و مسئول در موقع اطلاع رسانی که مربوط به کشورها و مناطق از جمله ایالات متحده از همه گیر اطلاعات مربوط به” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:.

آقای تهمت به نوبه خود در برابر آژانس برگ بودجه آن در شک و تردید به صورت فوری آن در برابر تلاش های جدید کروناویروس و دراز مدت مبارزه با بیماری هایی مانند ایدز و مالاریا.

ایالات متحده در گذشته داده است حدود 400 میلیون دلار در سال برای این سازمان حدود 300 میلیون دلار از آن را به عنوان به اصطلاح داوطلبانه پرداخت معمولا اختصاص داده شده برای برنامه های خاص مانند واکسیناسیون فلج اطفال درایوهای. بسیاری از کسانی که در رأس کادر فنی در حال مقامات ایالات متحده ارسال شده به این سازمان و دولت حقوق و دستمزد.

آقای ترامپ نقل مکان کرد به حالت تعلیق در پرداخت به این که به مدت 60 تا 90 روز بلافاصله توقف داوطلبانه پرداخت کنگره دستیاران گفت. که شامل توقف پرداخت دو سوم از 90 میلیون دلار آمریکا در آژانس بین المللی صندوق توسعه برای کمک به این که مقابله با Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

دولت گفته است که به دنبال دیگر بهداشت عمومی بدن از جمله بالقوه مسیحی موسسات خیریه به پوشش است که 60 میلیون دلار پرداخت.

هیچ کشور می آید نزدیک به ایالات متحده کمک های مالی که حساب برای 15 درصد از کسانی که بودجه. انگلستان مالی 8 درصد از بودجه و یا حدود 215 میلیون در سال در حالی که 6 درصد از آلمان که وزارت مالیه گفت که در حال انتظار برای ارزیابی جهانی عکس قبل از توجه به هر گونه تعهدات جدید. تا زمانی جدید coronavirus سرزمین اصلی چین با بودجه کمتر از 1 درصد که در بودجه.

که گفت آن نیاز بودجه به منبع بازرسی و توزیع ماسک صورت coronavirus آزمون و فن های آفریقایی و دولت های آمریکای لاتین است که به طور منظم تماس با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به التماس برای لوازم. آن را نیز پرداخت کارکنان بهداشت برای پیگیری گسترش مرگبار بیماری همه گیر ابولا در شرق کنگو است.

“وجود دارد این است که این جریان سیاسی جنگ بین آمریکا و چین و در حال حاضر که پرتاب شده است در وسط این. آنها نمی توانند برنده گفت:” لارا گوتیر یک همکار فوق دکترا در دانشگاه مک گیل گروه جامعه شناسی دانشگاه مک گیل. “بله, آنها می توانند ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در ژانویه و عناوین ساخته شده خواستار چین و سپس آنها را از دست داده اند, چینی, همکاری است.”

برخی از غربی سیاسی و عمومی-بهداشت رهبران را محکوم کرد آقای تهمت تصمیم گیری و دفاع از این نهاد به عنوان یک لازم است اگر ناقص بوروکراسی. هنوز چند دولت ارائه شده به کمک پلاگین شکاف سمت چپ توسط آمریکا

بیل گیتس که خانواده انسان دوستی بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که دومین کمک کننده پس از امریکا هفته گذشته در توئیتر خود نوشت: “توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.”

روز بعد آقای گیتس اعلام کرد 150 میلیون دلار در کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس جدید. هیچ کدام از این پول شده و روت از طریق سخنگوی خود بنیاد گفت.

بسیاری از بودجه جدید وعده پس از ایالات متحده یخ آمده اند از سازمان های خیریه. “یک جهان با هم در” یک زندگی جریان کنسرت در مارس 18 که مطرح شده حدود 128 میلیون دلار ارائه شده $55.1 میلیون به کسی که coronavirus صندوق با توجه به سازمان شهروند جهانی و بانوی دل شکسته.

Jack Ma بنیاد اهدا 100 میلیون ماسک های پزشکی و میلیون ها نفر از دیگر قطعه از چرخ دنده ها.

هفته گذشته در فنلاند که پرداخت 2.6 میلیون یورو ($2.8 میلیون دلار) به این که متعهد یکی دیگر از €5 میلیون.

نه آلمان و نه دولت هیچ برنامه ای برای افزایش بودجه, مقامات گفت.

اعضای کنگره آمریکا گفت: آنها انتظار اروپا در نهایت به گام, اما نه با پول به اندازه کافی برای جلوگیری از کاهش.

“آنها نمی قادر خواهد بود برای پر کردن شکاف بودجه به طور نامحدود و که در نهایت باید به تریاژ خود را صرف” گفت: وزیر بهداشت ، پاتریک لیهی (D., Vt.), نایب رئیس مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه. “که به معنی برخی از مورد نیاز برنامه های بهداشت خواهد بود را کاهش دهد.”

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در [email protected] و Lukas I. Mathslice در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de