ایالات متحده نیروهای افغان تحت آتش در شرق افغانستان

سربازان افغان در حال گشت زنی در شرق افغانستان Nangahar استان در مارس 2017.

عکس: ghulamullah حبیبی/European Pressphoto Agency

واشنگتن—آمریکا و افغانستان آمد و در زیر آتش مستقیم از نیروهای دشمن در شرق افغانستان و در نتیجه چند تلفات نظامی ایالات متحده در افغانستان ،

نیروهای دشمن در Nangahar استان در شرق افغانستان در اخراج آمریکا و نیروهای افغان در یک درگیری وجود دارد. نیروهای آمریکایی و افغان شده است به مبارزه با هر دو طالبان و جنگجویان دولت اسلامی در ولایت ننگرهار در نظر گرفته یکی از مناطق خطرناک در کشور است.

“یک ترکیب آمریکا و افغانستان نیروی انجام عملیات در Nangahar استان مشغول بود توسط آتش مستقیم” سرهنگ سانی لگت, یک سخنگوی فرماندهی گفت: اواخر روز شنبه. “ما در حال بررسی وضعیت و ارائه به روز رسانی بیشتر به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

یکی دیگر از مقام نظامی گفت: حداقل یکی از اعضای ارتش آمریکا کشته شد.

آن نبود و در عین حال روشن بود که در پشت حمله و یک نقد و بررسی از آنچه اتفاق افتاد این بود که در راه, مقامات گفت.

بیش از 2400 های سربازان کشته شده در افغانستان پس از آغاز جنگ در سال 2001.

روز شنبه حمله می آید به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای تعیین راه رو به جلو در این جنگ در حال حاضر در آن سال 18. آقای ترامپ به دنبال پایان دادن به اصطلاح جنگ بی پایان از جمله در افغانستان اما پنتاگون هنوز هم حفظ حدود 13,000 نیروهای نظامی وجود دارد.

مقامات کار کرده اند و به سمت یک توافق صلح میان آمریکا و طالبان, اما راه باقی مانده گریزان و از جمله مذاکرات که دوباره در ماه دسامبر ساخته نشده و اساسی پیشرفت, مقامات گفت.

صرف نظر از نتیجه از این روند آقای ترامپ عهد کرده است به منظور کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در افغانستان و مقامات گفته اند, اولیه کاهش می تواند صفحه اصلی را به عنوان بسیاری از 4000 نفر از سربازان ترک در مجموع مورد 8600 سربازان بر روی زمین وجود دارد.

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و Nancy A. یوسف در nancy.youssef@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو