ایالات متحده را متهم دو هکرها از سرقت اسرار از شرکت های ایالات متحده برای چین

دادستان ادعا هکرها جستوجو کرد سایبری دفاع از حداقل چهار شرکت های آمریکایی کار در coronavirus درمان و آزمایش است.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

دولت ایالات متحده متهم به دو هکرها در چین از هدف قرار دادن ایالات متحده شرکت های درگیر در coronavirus پژوهش گسترده کیفرخواست که اتهام این جفت ارز نیز به سرقت صدها میلیون دلار از اطلاعات حساس شرکت ها در سراسر جهان در حالی که کار از طرف پکن برتر سرویس جاسوسی.

کیفرخواست برای اولین بار از آمریکا به پیوند یک دولت خارجی به یک کمپین از سرقت اینترنتی در نظر گرفته شده برای جهش کشور دیگر در مسابقه های جهانی برای پیدا کردن واکسن به blunt این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 600 ، 000 در سراسر جهان. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک هشدار به شرکت ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا علنا متهم چین و روسیه از درگیر شدن در نرم تلاش های مربوط به کروناویروس اما تا به حال به ارمغان آورد هر اتهامات جنایی.

Li شائویو 34 سال و دونگ Jiazhi, 33 باید pilfered ارزشمند اسرار از شرکت های تحقیقاتی موسسات و پیمانکاران دفاعی در آمریکا و نه کشورهای دیگر برای بیش از یک دهه با توجه به کیفرخواست بود که unsealed شنبه. آنها نیز ارائه شده چین آژانس جاسوسی با کلمه عبور حساب ایمیل متعلق به مخالفان از جمله هنگ کنگ سازمان جامعه و کشیش یک کلیسای مسیحی دادستان گفت.

کیفرخواست متهم این جفت ارز به عنوان سابق مهندسی همکلاسی در چنگدو از اقدام هر دو برای سود شخصی و به اشتراک اطلاعات به چین و وزارت امنیت یک سازمان جاسوسی اغلب دخیل در ایالات متحده آمریکا سایبر تعقیب. آنها هستند که در چین و قادر به نظر رسیده است.

در حالی که وزارت دادگستری معمولا تلاش می کند به صبر به unseal تا زمانی که کیفرخواست متهمان در بازداشت هستند, آژانس ساخته شده است عمومی تعدادی از کیفرخواست خارجی هکرها که باقی می ماند در خارج از آمریکا استدلال کرده اند که بهره مندی از افشای مدارک و شواهد در برابر هکرها بیشتر محدود چشم انداز تا به حال آنها را وادار به ایالات متحده دادگاه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انجام شما می بینید که آمریکا و چین روابط در حال توسعه در Covid-19 عصر و فراتر از آن? پیوستن به مکالمه زیر.

کیفرخواست در زمینه Richland بشویید. گفت: unnamed افسر با شاخه های منطقه ای از چینی سرویس جاسوسی به طور مستقیم پشتیبانی می کند برخی از اتهام فعالیت از جمله ارائه کاربران با یک ابزار به بهره برداری قبلا کشف نشده نرم افزار آسیب پذیری شناخته شده به عنوان “روز صفر” برای هدف قرار دادن ایمیل سرور از برمه حقوق بشر ،

متهم هستند “یکی از پرکار ترین گروه از هکرها ما بررسی” ری Duda, اجرا می شود که اف بی آی سیاتل زمینه کار خبرنگاران.

ادعا قربانیان شامل 13 شرکت های ایالات متحده در دفاع از مراقبت های بهداشتی و دیگر صنایع. علاوه بر این دادستان ها ادعا می کنند این جفت ارز در تلاش برای هک کردن به حداقل چهار شرکت های آمریکایی کار در coronavirus درمان و آزمایش است. مقامات گفتند آنها نمی باید مدارک و شواهد از تلاش های مربوط به کروناویروس موفق بودند اما گفت که آنها نگران بودند که حتی اقدام به نقض پریشان این شرکت از تحقیقات خود را.

ولگردی و قانونی شکنی از هک قدمت آن حداقل به سال 2009 و در ادامه به روز در حال حاضر هدف قرار داده اند صدها نفر از شرکت های جهان, مقامات گفت.

بیشتر

  • ایالات متحده و چین برای راه اندازی مریخ, ماموریت, رقابت برای فضا برتری
  • لیست سیاه از شرکت های چینی جغجغه زنجیره تامین

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه برای cybercriminals به در ارز برای آن دسته از مجرمان که “در تماس” برای کار به نفع دولت—در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله Covid-19 پژوهش” گفت: جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

یک نماینده از سفارت چین در واشنگتن با اشاره به سخنان هفته گذشته توسط نیروهای امنیتی که شرح داده شده در ایالات متحده اتهامات که چین به راه انداختن حملات سایبری به سرقت تحقیقات ایالات متحده در Covid-19 واکسن به عنوان “مضحک است.

“ما در حال حاضر پیشرو در جهان در واکسن R&D با بالا محققان. ما نیازی به امن یک لبه با سرقت” از سخنگوی Hua Chunying, گفت:, و اضافه کرد که چین “بصورتی پایدار و محکم مخالفت[s] و مبارزه[s] انواع حملات سایبری و دزدی.”

این اتهامات در آخرین سراسیمگی از پرونده های جنایی به دنبال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم پکن از هک کردن شرکت ها در ایالات متحده و جاهای دیگر به سرقت تکنولوژی, پزشکی, پژوهش و سایر مالکیت معنوی با ارزش.

بیش از دو سال گذشته وزارت دادگستری دارای اولویت امنیت ملی موارد مربوط به چین است که مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نمایش به عنوان تهدید برای آمریکا این دو کشور را sparred بیش از تجارت 5G فن آوری های بی سیم و اخیرا coronavirus بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود در لندن در روز سه شنبه برای بحث در مورد مسائل چینی با نخست وزیر بوریس جانسون. وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت: ایالات متحده بود تجهیز و موقعیت نیروهای خود را در سراسر آسیا برای تقابل احتمالی.

ایالات متحده در حال حاضر رسما رد چین ادعای حاکمیت در بسیاری از دریای چین جنوبی است. وال استریت ژورنال را Alastair گیل توضیح می دهد که چگونه حرکت بیشتر تشدید تنش های سیاسی. عکس: نیروی دریایی ایالات متحده/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

کیفرخواست توصیف مداوم تلاش برای نقض اشخاص کار برای درک و درمان Covid-19 پس از ژانویه تا زمانی که نگرانی در مورد رمان coronavirus شد فقط شروع به ظهور در سراسر جهان است.

در Jan. 27 به تنهایی کیفرخواست به اتهام یکی از متهمان جستجو برای آسیب پذیری در مریلند بیوتکنولوژی شرکت است که گفت: روز قبل از آن به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن و انجام شناسایی در ماساچوست شرکت برای عموم شناخته شده است به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن.

دیگر مقتولین ذکر شده در کیفرخواست شامل پیمانکاران دفاعی در ایالات متحده و جاهای دیگر که دچار نقض به خطر انداختن اطلاعات در مورد سیستم های ماهواره ای, نظامی, شبکه های بی سیم و سیستم های ارتباطی مایکروویو و سیستم های لیزری ضد سلاح های شیمیایی سیستم های کشتی-به-هلیکوپتر یکپارچه سازی سیستم های.

بن خواندن یک تهدید تحلیلگر اطلاعاتی در ایالات متحده مبتنی بر امنیت سایبر شرکت FireEye گفت: چین اغلب با اتکا بر مترجمان آزاد برای تقویت آن قابلیت های نرم—چیزی است که مقامات از آن به عنوان یک حاوی تهدید که شده دنبال جاهای دیگر از جمله روسیه است.

“با استفاده از این مترجمان آزاد به دولت اجازه می دهد برای دسترسی به یک آرایه وسیعی از استعداد در حالی که همچنین ارائه برخی از deniability در انجام این عملیات” آقای خواندن گفت.

دو اتهام هکرها متهم به 11 فقره توطئه برای دسترسی به کامپیوتر بدون اجازه توطئه به سرقت اسرار تجاری و تشدید سرقت هویت و اتهامات دیگر. آقای لی گفته کار به سازش هدفمند شبکه های, در حالی که آقای دونگ انجام شناسایی دادستان گفت. حداقل در یک مورد این دو تهدید به نشر ارزش مالکیت فکری آنلاین, مگر اینکه قربانی پرداخت باج نشان میدهد که چگونه آنها به دنبال سود خود را از نظر مالی دادستان گفت.

کیفرخواست نیست نام قربانیان اما توصیف آنها به عنوان شرکت در کالیفرنیا و ماساچوست, مریلند, تگزاس, ویرجینیا و ماساچوست و واشنگتن است. همچنین می گوید یک هوش مصنوعی شرکت استرالیایی انرژی خورشیدی شرکت مهندسی و اسپانیایی الکترونیک و دفاع شرکت در معرض خطر قرار گرفت همراه با کسب و کار در کره جنوبی و آلمان و جاهای دیگر.

مقامات ایالات متحده و مرکب cenacolo از قانونگذاران در کنگره هشدار داده اند برای سال های سال است که در چین اختصاص داده شده و به خوبی ذوات هک تیم نشان دهنده وخیم تهدید به ملی و امنیت اقتصادی کشور است که مانند روسیه را بی ثبات سایبر عملیات ثابت کرده است که دشوار است برای جلوگیری از.

“این کیفرخواست نشان می دهد در عین حال که دوباره رئیس Xi منجر ارتش از هکرها که سرقت و تلاش برای سرقت—هر روز تقریبا در هر کشور و صنعت” گفت: سناتور. بن Sasse (R., Neb.), که خدمت در کمیته اطلاعات مجلس سنا با اشاره به رئیس جمهور چین شی جینپینگ.

نوشتن به Aruna Viswanatha در [email protected] و داستین Volz در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>