آمریکا 12 ماه کسری بازدید 3 تریلیون دلار به عنوان ویروس محرک هزینه Soars

وزارت خزانه داری گفت: فدرال درآمد فرو 28 درصد در ماه گذشته به $241 میلیارد دلار است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—ایالات متحده آمریکا کسری بودجه رسیده 3 تریلیون دلار در 12 ماه منتهی به ژوئن به عنوان محرک هزینه افزایش یافت و درآمد مالیاتی فرو, قرار دادن دولت فدرال در سرعت به ثبت نام بزرگترین کسری بودجه سالانه به عنوان یک سهم از اقتصاد پس از جنگ جهانی دوم است.

به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی 12 ماه کسری آمد به 14 درصد در ماه گذشته در مقایسه با 10.1 درصد در ماه فوریه سال 2010 زمانی که ایالات متحده هنوز دوره نقاهت بعد از آخرین رکود است. در ماه ژوئن تنها کسری بودجه گسترده تر به یک رکورد ماهانه از $864 میلیارد و وزارت خزانه داری گفت:—تقریبا به همان اندازه به عنوان شکاف برای کل قبلی سال مالی که بالغ بر $984 میلیارد دلار است.

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که کسری بودجه سالانه کل می تواند $3.7 تریلیون دلار در سال مالی که سپتامبر به پایان می رسد. 30. اما شکاف می تواند گسترش و حتی بیشتر اگر کنگره و کاخ سفید, توافق در اواخر این ماه در دور دیگری از هزینه های اضطراری که اقتصاددانان استدلال می کنند بسیار حیاتی است برای نگه داشتن خانواده ها و کسب و کار شناور تا زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند.

کنگره مجاز است $3.3 تریلیون دلار در هزینه های جدید از ماه مارس برای کمک به مبارزه با تاثیر از coronavirus خاموش شدن ناگهانی از جمله محرک چک به خانواده های آمریکایی و اضطراری وام و کمک های مالی برای کسب و کار مبارزه و دولت های ایالتی و محلی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز با تاخیر شخصی و سازمانی درآمد-پرداخت مالیات تا 15 ژوئیه در تلاش برای نگه داشتن پول بیشتر در آمریکا در کیف پول.

“خبر خوب این است که این بدان معنی است که ما در حال گرفتن مالی کمک کردن درب سریع گفت:” مایا MacGuineas رئیس کمیته مسئول فدرال بودجه, کسری ناظر ، “خبر بد این است که ما نیاز به قرض گرفتن ضبط مقادیر بالای زیادی پرداخت نشده-برای هزینه های دولت و کاهش مالیات است که نمایندگان مجلس با تصویب در چند سال گذشته است.”

بیکاری گسترده و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی تحت فشار قرار دادند پایین مالیات بر درآمد در حالی که همچنین افزایش هزینه های خالص ایمنی اقدامات از جمله بیمه بیکاری و تغذیه کمک. تجدید افزایش coronavirus موارد در سراسر جنوب و غرب مجبور است برخی از کشورها از جمله تگزاس به reimpose اجتماعی فاصله اقدامات قرار دادن بهبود سریع اقتصادی در شک و تردید.

فدرال کسری به طور معمول گسترش در زمان رکود اقتصادی و باریک زمانی که اقتصاد رشد می کند. این کسری در حال حاضر افزایش در سال های پایانی از decadelong گسترش به پایان رسید که در ماه فوریه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را حمایت و کاهش مالیات از 2017.

حمایت سیاسی برای رام کسری کمرنگ شده در واشنگتن در سال های اخیر به عنوان مداوم تقاضای جهانی برای وزارت خزانه داری ایالات متحده دارایی نگه داشته است هزینه های استقراض در نزدیکی پایین تاریخی. با وجود افزایش استقراض دولت خالص هزینه های بهره کاهش یافت و 11 درصد در نه ماه اول سال مالی وزارت خزانه داری روز دوشنبه گفت:.

افزایش چشمگیر در جوهر قرمز است rankled برخی از جمهوری خواهان و مقامات کاخ سفید که در برابر استدلال دیگر گسترده اقتصادی و امداد رسانی بسته بندی و به نام به جای کمک, که بیشتر دقت هدفمند در سخت ترین آمار-صنایع در بخشی به دلیل نگرانی در مورد کسری بودجه.

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

دموکرات و بسیاری از اقتصاددانان با این حال باید گفت سیاست گذاران باید به مقابله با آن بیشتر مشکل فشار دادن—کنترل ویروس و حمایت از خانواده های آمریکایی و کسب و کار و نگرانی در مورد کسری بعد, به ویژه هنگامی که هزینه به قرض گرفتن خیلی کم است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که در اطراف 0.622% اواخر دوشنبه از بیش از 2 ٪ از یک سال پیش.

CBO برآورد هفته گذشته که نرخ بیکاری را تا پایان سال در 10.5 درصد در مقایسه با 50 سال گذشته حدود 3.5 درصد قبل از رکود است. در حالی که انتظار می رود که اقتصاد به رشد در نیمه دوم سال جاری خروجی در سه ماهه چهارم سال 2020 خواهد بود 5.9 درصد کمتر از یک سال پیش از این آژانس گفت.

اقتصاد نشان داد نشانه هایی از احیای در ماه مه و ژوئن به عنوان نقاط کشور بازگشایی شد. تعدادی از آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری کاهش حدود 700,000 به 18.1 میلیون دلار برای هفته منتهی به 27 ژوئن کمترین خواندن از هفته منتهی به مارس 18. کارفرمایان اضافه شده ترکیبی 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن پس از ریختن 21 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل.

آیا که اخیر نرخ ایجاد شغل و نسبتا پایین تر سرعت اخراج می توانید همچنان در شک و تردید به دلیل عفونت کروناویروس که باعث مقامات دولت به تجدید نظر در بازگشایی برنامه ها و ایجاد تمدید تردید برای بسیاری از کسب و کار و مصرف کنندگان است.

در ماه ژوئن صرف افزایش یافت به $1.1 تریلیون دلار در مقایسه با $342 میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل خزانه داری آمریکا روز دوشنبه گفت. نزدیک به نیمی از این هزینه های رفت و به اورژانس کسب و کار کوچک وام های ارائه شده زیر چک حفاظت از برنامه با هدف کمک به شرکت های کوچک در دیدار با حقوق و دستمزد و نگه داشتن کارگران متصل به شغل خود.

Outlays برای مزایای بیکاری صعود از حدود 2 میلیارد دلار در ماه ژوئن 2019 به $116 میلیارد دلار در ماه گذشته حدود نیمی از آن به علت اضافی 600 دلار در هفته مزایای که کنگره مجاز به عنوان بخشی از به اصطلاح مراقبت عمل می کنند. کسانی که افزایش پرداخت به پایان رسید در پایان این ماه مگر اینکه کنگره بخواهد به آنها را گسترش دهد.

در ضمن فدرال درآمد غرق 28 درصد به $241 میلیارد دلار به دلیل در بخشی به دولت تصمیم به تاخیر در پرداخت مالیات مهلت. دولت به طور معمول دریافت هجوم درآمد در ماه ژوئن هنگامی که شرکت ها و افراد را در سه ماهه برآورد مالیات پرداخت. ارشد مقامات وزارت خزانه داری گفت: آنها انتظار برای دریافت سهم بزرگی از این درآمد در ماه جولای هر چند کاهش دستمزدها و کاهش فعالیت های اقتصادی را نیز محدود فدرال رسید.

برای نه ماه اول سال مالی بودجه شکاف بالغ بر $2.7 تریلیون وزارت خزانه داری گفت: بیش از سه برابر کسری در دوره مشابه سال قبل است. رسید کاهش یافت و از 13 درصد از اکتبر تا ژوئن در مقایسه با سال قبل از آن و هزینه های رز 49 درصد است.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
کسری بودجه ایالات متحده آمریکا رسیده 3 تریلیون دلار در 12 ماه منتهی به ماه ژوئن است. نسخه قبلی این داستان گفت: در 12 ماه کسری پیشی گرفتن 3 تریلیون دلار. (اصلاح شده در جولای 13)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im