نخست وزیر بوریس جانسون در یک آزمایشگاه در بدفورد انگلستان در اوایل ماه مارس گفت: این آزمون می تواند یک بازی-changer.’

عکس: WPA استخر/گتی ایماژ

لندن—با واکسن جدید کروناویروس بسیاری از ماه دور و شناخته شده موثر در درمان مواد مخدر و در عین حال دولت ها در سراسر جهان در حال جستجو برای بهترین چیز بعدی: یک آزمون برای دیدن اگر مردم ایمنی بدن به ویروس.

در بریتانیا دولت گفت: این trialing شخصی خون-تست کیت که آن را امید برای توزیع به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. آزمون—اگر توابع آن—می تواند به روشن راه را برای افرادی که گرفتار شده اند و بهبود از Covid-19 به بازگشت به کار و یا داوطلب برای کمک به دیگران به طور بالقوه کاهش اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

در سراسر جهان, آزمایشگاه و تشخیص شرکت در مسابقه به ریز لحن ارزان قابل حمل انبوه, تست دستگاه است که می تواند به سرعت نشان می دهد اگر یک فرد به دست آورد و ایمنی به ویروس. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: همچنین کار خود را در آن آزمایش پادتن برای ویروس.

این آزمایشات مختلف به گلو و یا بینی سواب که بررسی کنید که آیا کسی که بیمار است با کروناویروس و می تواند 24 ساعت یا بیشتر به فرایند با توجه به دولت انگلیس.

انگلستان خریداری کرده است 3.5 میلیون تست آنتی بادی که شبیه به تست های بارداری و نیاز به یک قطره خون وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

دولت بریتانیا است ارزیابی چندین نسخه از این آزمون در روزهای آینده در یک آزمایشگاه در آکسفورد شارون طاووس مدیر ملی انگلستان عفونت خدمات گفت.

omIf موفق آزمایش در دسترس خواهد بود به زودی یا تحویل به مردم خانه های آمازون. com و یا ذخیره در داروخانه های محلی. خانم طاووس گفت: سلامت کارگران را به احتمال زیاد اولویت دسترسی به آزمون.

یک درایو-از طریق تست سایت در ولورهمپتون انگلستان در مارس 12.

عکس: کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

آن نیست و در عین حال روشن است که چگونه افرادی که خود اداره آزمون می توانید نشان می دهد ایمنی خود را و به دست آوردن تایید برای حرکت آزادانه ، و نه آن است که روشن چه مدت طول می کشد ایمنی پس از یک فرد قرارداد coronavirus.

یک سخنگوی ملی عفونت خدمات کاهش یافته است به نظر که ساخت آزمون, اما خانم طاووس گفت: آنها می توان از آسیای جنوب شرقی است.

“یکی از چیزهایی که بدتر از هیچ تست بد است که آزمون گفت:” کریس Ersin انگلستان افسر ارشد پزشکی. “این چیزی است که ما خواهید بود سفارش در اینترنت هفته آینده.”

انگلیسی وزارت بهداشت کاهش یافته است به شرح چگونه تست خواهد بود نورد باید آن را با برنامه بروید.

“این است که به ما نفت خام بله یا خیر, آیا شما مواجه می شوند این ویروس است یا نه گفت:” دیوید Wraith مدیر موسسه ایمونولوژی و ایمونوتراپی در دانشگاه بیرمنگام است. “این یک اقدام خوب از حفاظت است.”

این آزمایش نیاز به یک خراش خون از انگشت بسیار شبیه یک تست دیابت و می تواند بازگشت نتیجه به سرعت خانم طاووس گفت. هفته گذشته نخست وزیر بوریس جانسون گفت که دولت در مذاکرات برای خرید آزمون “چون بدیهی است که این پتانسیل را دارد که در مجموع بازی-changer.”

انگلستان اعلام کرد در سراسر کشور مستند در روز دوشنبه که محدودیت ساکنان به ترک خانه های خود را تنها تحت خاص ضروری شرایطی. این کشور تا به حال 8,077 تایید coronavirus موارد از شنبه.

هنوز هم وجود دارد شک و تردید در میان کارشناسان است که قابل اعتماد در خانه آزمون را می توان توسعه یافته تا به سرعت.

“تا آنجا که من می دانم هیچ صفحه اصلی-نظارت بر تست که هر کسی در ارزیابی صورت معنی دار گفت:” Rangarajan Sampath رئیس افسر علمی در بنیاد ابتکاری جدید برای تشخیص یک سوئیس بر اساس غیر انتفاعی است که از نزدیک پیگیری تشخیصی پژوهش تلاش برای Covid-19. “من می ترسم این کار باعث ایجاد حس کاذب ‘ما در حال انجام کاری امید.”

آنتی بادی آزمون که اندازه گیری که آیا سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی برای مقابله با حضور این بیماری هستند بیشتر به چالش کشیدن به توسعه از تست های آزمایشگاهی است که تشخیص بیماری از حضور ویروسی مواد ژنتیکی است.

“اگر شما نگاه کنید که چگونه بسیاری از واقعا موجود صفحه اصلی آزمون ها وجود دارد که برای بیماری های عفونی, شما می توانید تعداد آنها را در یک دست” دکتر گفت: Sampath. “است که می آید از اساسی پیچیدگی است.”

یکی دیگر از نگرانی با در خانه آزمایش است که مصرف کنندگان ممکن است استفاده از آنها را مناسب یا می دانید چه باید بکنید با نتایج. اولین که آنتی بادی قابل تشخیص در خون است که سه یا چهار روز پس از شروع علائم به گفته دکتر Sampath. که بدان معنی است که اگر مردم آزمایش خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها باید علائم آنها ممکن است به اشتباه فرض کنیم که آنها لازم نیست که Covid-19.

اگر آزمون کار, آن می تواند نه تنها کمک به بخشی از جامعه و بازگشت به کار, اما همچنین کمک به پاسخ به سوالات در مورد ویروس خود را از جمله چگونه گسترده آن است.

“در چین, چرا از آن است که رفتن پایین ؟ به این دلیل است که این ویروس در حال مرگ است و یا به این دلیل است که بسیاری از مردم در حال آلوده شدن از ما فکر می کنیم و در حال توسعه آنتی بادی گفت:” آقای Wraith.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و دنیس رولاند در Denise.Roland@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de