نخست وزیر بوریس جانسون گفته شده است که رابطه خوبی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: مسیحی هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—بریتانیا دولت ها تلاش کرده اند پس از جنگ جهانی دوم به تعادل خود را از شک و تردید و نگرانی در مورد اقتصادی اروپا و ادغام سیاسی خود را با نگرانی در مورد بیش از حد استراتژیک وابستگی به ایالات متحده آمریکا

بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در روز جمعه را به مرحله بعدی که مبارزه یک به احتمال زیاد به فشار این کشور عمیق تر به آغوش آمریکا این سوال برای لندن است که چه نوع از شریک ایالات متحده خواهد شد در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در برخی از مناطق این دو کشور رابطه باقی می ماند و بدون موازی—به خصوص در تبادل اطلاعات و آمریکا همکاری بیش بریتانیا بازدارنده هسته ای. در عین حال به ندرت در گذشته وجود داشته اند بسیاری از تنش ها بین ایران ،

“من فکر می کنم رابطه با آمریکا در حال رفتن به تنش و تیره و تار می گوید:” هارولد جیمز یک دانشگاه پرینستون تاریخچه استاد. “قدیمی رابطه خاص من فکر نمی کنم که ماندگار شوم.”

پس از جنگ جهانی دوم بریتانیا در ابتدا رد نوپای اروپایی پروژه نداشتن مشترک از آسیبهای روانی رنج می برد در سراسر بقیه اروپای غربی که در آن کشور ایالات متحده دیده می شد که پس از شکست به رعایت هنجارهای نجابت و انسانیت.

اما سیاسی در لندن تغییر ذهن خود را به پیوستن به اتحادیه اروپا تولید می شود رشد اقتصادی بود که خروج بریتانیا و نگرانی در مورد رشد وابستگی به ایالات متحده آمریکا پس از سال 1956 سوئز افتضاح زمانی که واشنگتن مخالفت مجبور تحقیر آمیز عقب نشینی از مصر توسط نیروهای انگلیسی. پس از دو تلاش ناموفق بریتانیا در اتحادیه اروپا در سال 1973.

چهل و هفت سال بعد, مبارزه با تروریسم در اروپا را فراهم می کند فرصت برای ایالات متحده به جلو و بریتانیا قاطعانه به دور از بلوک که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید راه اندازی شد برای استفاده در ایالات متحده

رئیس جمهور وعده داده است “عظیم” تجارت معامله با انگلستان پس از Brexit. صحبت های هفته گذشته وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: یک معامله تجاری با انگلستان بود “در بالای لیست ما است.”

“این یک اولویت بزرگ” آقای Mnuchin گفت. “ما امیدواریم که برای دریافت آن انجام می شود این سال است.”

اما دوجانبه گونه های مشهود در سراسر طیف وسیعی از مسائل و مشخص نیست که این تنش ها می تواند جدا از موافقتنامه تجارت آزاد. برخی از مقامات امیدواریم رئیس جمهور رابطه خوب با نخست وزیر بوریس جانسون باطل خواهد شد هر گونه موانع—اما آقای تهمت غیر قابل پیش بینی به این معنی است که تعداد کمی از اعتماد به نفس هستند.

انگلستان است که در دولت مناظر بیش از برنامه های خود را برای تحمیل دیجیتال مالیات بر شرکت های فن آوری و تصمیم خود برای استفاده از تجهیزات از چین, Huawei Technologies Co. در آن 5G ارتباطات شبکه. آقای Mnuchin هفته گذشته گفت او امیدوار بریتانیا و ایتالیا خواهد تعلیق دیجیتال خود را مالیات.

“اگر آنها پیدا کردن خود را در مواجهه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه,” او گفت:.

رئیس خزانه داری بریتانیا ساجد جاوید تکرار پس از آن که بریتانیا را در جای خود قرار داده های دیجیتال خود را مالیات در ماه آوریل است. با اینحال اولین مجموعه از مالیات نخواهد بود تا مارس سال 2021 و زمان وجود دارد قبل از آن برای تضمین یک توافق بین المللی است که عبارتند از ایالات متحده آمریکا و حل و فصل اختلاف است.

انگلستان در حال حاضر در مواجهه با ایالات متحده تعرفه بیش از یارانه به اروپا هواپیما ساز ایرباس SE و می تواند در پیدا کردن خود را ضربه تعرفه برای مثال در اتومبیل آقای تهمت اختلاف تجاری با اتحادیه اروپا که با آن باقی مانده است ارتباط تجاری حداقل تا پایان سال است.

بالقوه دیگر اختلافات نیز loom از جمله پتانسیل کربن مرز مالیات. انگلستان مانند اتحادیه اروپا متعهد شده است برای تبدیل اقتصاد خود را عاری از کربن تا سال 2050. پیتر Mandelson, سابق کار وزیر کابینه و کمیسر تجارت اتحادیه اروپا می گوید انگلستان است که به احتمال زیاد برای پیوستن به اتحادیه اروپا در اعمال کربن مرزی لوی برای اطمینان از خانه-تولید کالا نیست فروختن با کربن فشرده آنهایی که از خارج از کشور.

انگلستان است که با توجه به ترک اتحادیه اروپا در روز جمعه. عکس: خواهد الیور/شاتر

اتحادیه اروپا می خواهد پیشنهاد چنین لوی در سال آینده و اگر آن را معرفی آقای Mandelson پیش بینی انگلستان را دنبال کت و شلوار. ایالات متحده را که او می گوید به عنوان “اعلان جنگ” در عرصه تجارت.

آقای جانسون در حال حاضر تحت ایالات متحده فشار به سقوط در خط با آن خط سیاست نسبت به ایران اما او تا کنون گیر کرده و نزدیک به موقعیت خود را شرکای اتحادیه اروپا.

آقای ترامپ نیز در نظر گرفتن هدف در سازمان تجارت جهانی و عقیم آن اختلاف-استقرار سیستم فقط به عنوان u. k. برگ جهان بزرگترین بلوک تجاری و به طور فزاینده خواهد شد بستگی دارد در بدن است. در همین حال رئیس جمهور راه اندازی کرده است بی سابقه انتقادات از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است که بحرانی ستون انگلستان امنیتی است.

آقای جانسون نیز به اعتصاب تعادل. آقای ترامپ ممکن است رئیس جمهور در زمان یک سال و او نمی خواهد می خواهید به overcommit به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آسیب های ارتباط با دموکراتیک جانشین.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید رابطه بین ایالات متحده و انگلستان را تغییر دهم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هنوز برای بسیاری از مردم در آقای جانسون که باید مبارزه کرد و برای مبارزه با تروریسم در اروپا یک موافقتنامه تجارت آزاد با آمریکا یک جایزه بزرگ.

آقای جاوید گفت: هفته گذشته که “داشتن یک تجارت آزاد توافق بین ششم-بزرگترین و بزرگترین اقتصاد خوب خواهد بود برای رشد و خوب برای شغل.” اما او پیشنهاد کرد که گسترده آمریکا مقابله در این سال خواهد بود دشوار است برای رسیدن به عنوان و انگلستان روابط تجاری با اتحادیه اروپا نیاز به حل و فصل شود ،

آن اهمیت نمادین به احتمال زیاد بیشتر اقتصادی آن اهمیت دارد. دولت بریتانیا تخمین نشان می دهد که معاملات تجاری با واشنگتن و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر را اضافه کنید فقط 0.2 درصد به تولید ناخالص داخلی.

قابل توجه آمریکا مقابله خواهد به ناچار شامل انگلستان اجازه می دهد به این کشور ایالات متحده آمریکا, مواد غذایی و محصولات دیگر که غیر قانونی در اتحادیه اروپا. که منجر اتحادیه اروپا برای افزایش کنترل مرز در راه است که افزایش تجارت اصطکاک فشار انگلستان بیشتر از اتحادیه اروپا اقتصادی مدار و نرم افزار-Brexit قانونگذاران کشورها ضعیف ارتباط آنها به مدت طولانی به دنبال.

نوشتن به استفان Fidler در stephen.fidler@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im