انگلیس از حزب کارگر و حرکت به سمت مرکز با جرمی Corbyn جانشین

Keir Starmer ارث یک حزب که از دست داده است چهار پی در پی انتخابات عمومی و رنج جدی ترین آن شکست پس از جنگ جهانی دوم به بوریس جانسون حزب محافظه کار در ماه دسامبر.

عکس: Gustavo Valiente/زوما پرس

بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر شعرم از آن بدترین نتیجه انتخابات در دهه انتخاب لندن متولد وکیل Keir Starmer به عنوان رهبر جدید خود را یک انتخاب است که انتظار می رود به حرکت حزب به سمت مرکز پس از سال ها به دنبال یک سرسخت جناح چپ دستور کار است.

آقای Starmer سابق رئیس ملی این کشور محاکمه خدمات عضو پارلمان تنها در سال 2015 شده است و رهبری حزب را در پاسخ به Brexit. 57-در سال مزبور یک حزب که از دست داده است چهار پی در پی انتخابات عمومی و رنج جدی ترین آن شکست پس از جنگ جهانی دوم به بوریس جانسون حزب محافظه کار در ماه دسامبر.

او طول می کشد بیش با سیاست بریتانیا در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن به عنوان دولت در پاسخ به شیوع Covid-19 است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 3,600 زندگی در انگلستان

“تحت رهبری من ما تعامل سازنده با دولت و نه مخالفان برای مخالفت خاطر” آقای Starmer گفت. “نه نمره حزب سیاسی امتیاز و یا خواسته های غیر ممکن است. اما با شجاعت به پشتیبانی که در آن است که کار درست را انجام دهد.”

او موفق جرمی Corbyn که شد کار رهبر در سال 2015 و در زمان حزب به شدت به سمت چپ. در طول تصدی خود حزب بود riven توسط بخش و اتهاماتی که رهبری بود که تحمل یهودی ستیزی در صفوف آن است.

“یهودی ستیزی شده است یک لکه در حزب ما. من را دیده اند غم و اندوه است که آن را به ارمغان آورد بسیاری از جوامع یهودی” آقای Starmer گفت. “به نمایندگی از حزب کارگر من متاسفم.”

آماندا فرز, حزب محافظه کار, co-رئیس تبریک گفت آقای Starmer. “Coronavirus بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و در دهه بنابراین من Keir Starmer به کنار گذاشته تفرقه و اختلافات گرفتار شده است که بالای حزب کارگر در پنج سال گذشته و کار با دولت ملی برای حمایت, تلاش,” او گفت:.

در انتخاب آقای Starmer به عضویت حزب را رد کرد و ربکا طولانی بیلی آقای Corbyn را نامزد مورد علاقه. آقای Starmer برنده مسابقه آشکار در دور اول رای گیری با 56.2 درصد از بیش از 490,000 آرا. خانم آستین بیلی برنده 27.6 درصد آرا با یک سوم نامزد لیزا Nandy برنده باقی مانده 16.2%.

او به عنوان حرکت, حزب, با احتیاط به سمت مرکز آقای Starmer است که انتظار می رود برای استفاده از تجربه دادگاه به عنوان یک litigator زمان به forensically مورد مداقه قرار دادن اقدامات دولت به مراتب بیشتر از توانایی آقای Corbyn انجام حامیان او می گویند.

اما بسیار تغییر کرده است از ماه دسامبر و انتخابات تحت سلطه بریتانیا 2016 رفراندوم تصمیم به ترک اتحادیه اروپا است. انگلیس در نهایت در سمت چپ بلوک در Jan. 31 با دولت امیدوار به خروج از بازار اتحادیه اروپا و اتحادیه گمرکی در پایان این سال است.

که متعهد شده است به سوال نامیده می شود به عنوان شیوع Covid-19 تحت فشار قرار دادند تا مسائل دیگر به پس زمینه. مجلس رفت و به زنگ تفریح حداقل تا مارس 21 بعد از احزاب همکاری به اقدامات اضطراری برای مقابله با ویروس است.

دولت در پاسخ به همه گیر خواهد شد و در حال حاضر یک چالش برای آقای Starmer با محافظه کاران تغییر قاطعانه از اقدامات ریاضت آنها برای حمایت بیشتر از دهه های قبلی.

اقدامات تا کنون اعلام کرد به نگه داشتن یک قفل-کردن اقتصاد در حمایت از زندگی هستند هوا به بالون استقراض دولت راه فراتر از آنچه که پیش بینی شده توسط کار در ماه دسامبر انتخابات که در آن محافظه کاران برنده بسیاری از کرسی های پارلمانی که سنتی کار احزاب ،

یک سوال شده است که آیا کار باید پیوستن به محافظه کاران در یک ائتلاف برای مقابله با کروناویروس, به عنوان آن را در طول جنگ جهانی دوم است. پیشرو حزب آمار و ارقام از جمله آقای Corbyn اند گفت: آنها باور نمی کنم که باید اتفاق می افتد—در بخشی به دلیل وجود ندارد که نیاز به پنهان کاری مورد نیاز در زمان جنگ. آقای Starmer پیروزی آدرس نشان می دهد او باقی خواهد ماند و در مخالفت با نقد سیاست های که در آن لازم است.

پیش از این کار اعلام روز شنبه آقای جانسون دعوت رهبران احزاب مخالف برای دیدار با او و رئیس کشور علمی, علمی و پزشکی, افسران در هفته پیش رو است.

آقای Starmer معاون همچنین اعلام کرد روز شنبه خواهد بود آنجلا Rayner, 40. خانم Rayner که رشد نزدیک به زبان انگلیسی شمال شهر منچستر ترک مدرسه در 16. خانم Rayner شده است که این حزب آموزش و پرورش, سخنگوی توصیف خودش را به عنوان یک عملگرا سوسیالیستی و حمایت خانم آستین بیلی در رهبری مسابقه.

نوشتن به استفان Fidler در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>