انگلستان, پمپ, میلیاردها دلار به اقتصاد بیمار برای حفظ بحران در خلیج

Rishi Sunak انگلستان خزانه ارشد, مجموعه ای از برنامه برای تحریک اقتصاد این کشور که کاهش طول مستند.

عکس: ویکتور Szymanowicz/NurPhoto/زوما پرس

دولت انگلیس اعلام کرد تا به $38 میلیارد دلار در تازه محرک اقدامات در نظر گرفته شده برای تقویت اقتصاد این کشور آن را به عنوان خروجی مستند, یک راه است که آن نیز در نظر گرفته شده توسط دیگر کشورهای غنی به عنوان آنها به دنبال جلوگیری از شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر از گلوله برفی کردن به رکود چندین ساله که می تواند ترک های عمیق زخم بر جوامع خود کسب و کار و اقتصاد.

پس مستندات طراحی شده شامل رمان coronavirus شد گسترده در ماه مارس دولت ها در سراسر جهان مرتکب شده اند تریلیون دلار برای حصول اطمینان از بقای کسب و کار که دیدم درآمد خود را جست و خیز کردن و به حمایت از درآمد خانوار به تعداد ساعت کار کاهش یافت.

و انگلستان بسته جدید شروع مرحله دوم از مخارج دولت و کاهش مالیات طراحی شده برای افزایش تقاضا و به کسب و کار, اعتماد به نفس برای قرار دادن کارکنان خود را به کار به عنوان مستند برداشته شده است.

“ما باید مردم احساس اعتماد به نفس” Rishi Sunak دولت خزانه داری رئیس قانونگذاران گفت. “است که درایو رشد,” او گفت:. “که شغل ایجاد خواهد کرد.”

اما بسته بود بسیار کوچکتر از آن اعلام کرد که از دولت آلمان در ماه ژوئن و برخی از اقتصاددانان سوال که آیا این امر ارائه مورد نظر افزایش داد.

“با بهبود خیلی وابسته به مصرف کنندگان و کسب و کار داشتن اعتماد به نفس به صرف سیاست مسلما در حال حاضر نیاز به خطا در کنار تحریک بیش از حد” گفت: Martin Beck یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد. “بنابراین نسبتا پایین کلید رویکرد امروز اجرا می شود خطر ابتلا به تحریک نیاز به کار بیشتر محرک بعد.”

این بسته شامل پرداخت به کسب و کار برای حفظ furloughed کارگران و استخدام افراد جوان و همچنین کمک های مالی برای ساخت خانه ها و ساختمان های عمومی بیشتر انرژی کارآمد است. نیز وجود دارد کاهش در مالیات بر مهمان نوازی و خرید خانه است.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

آقای Sunak گفت که این بسته می تواند هزینه دولت به £30 میلیارد دلار ($38 میلیارد دلار) و بیشتر اقدامات خواهد بود اعلام کرد در پاییز.

“ما برنامه ریزی برای مشاغل خواهد بود نه آخرین اقدام خود,” او گفت: قانونگذاران.

انگلستان نیست دولت برای اولین بار اعلام اقدامات طراحی شده برای تحریک اقتصاد آن را به عنوان ظهور از مستند. ماه گذشته آلمان دقیق اقدامات به ارزش €130 میلیارد دلار ($147 میلیارد دلار) برای سال 2020 و 2021.

در آمریکا و قانونگذاران در حال انتظار برای تصویب دور دیگری از محرک پس از سنا بازگشت از یک زنگ تفریح در جولای 20, اگر چه جزئیات آن بسته اند و در عین حال به حل و فصل شود.

سران اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد هفته آینده را در نظر بگیرید اقتصادی-طرح بازیابی است که می توانید بلوک گام بی سابقه ای از استقراض صدها میلیارد یورو از بازار به دست به عضو بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی.

حتی قبل از آخرین موج محرک اقتصادی صندوق بین المللی پول پیش بینی است که بدهی دولت خواهد رسید تمام زمان بالا امسال و سال آینده بیش از 101 درصد از اقتصاد جهانی و خروجی تا 19 درصد از 2019.

اما بزرگ مرکزی-بانک خرید اوراق قرضه دولتی و افزایش تقاضا از سرمایه گذاران برای دارایی های پر ریسک کمتر نگه داشته است هزینه های استقراض بسیار کم است. در حالی که بسیاری از کسب و کار و خانواده را در صورت ورشکستگی اگر آنها تجربه یک افزایش شدید بدهی های دولت می تواند به جلوگیری از این سرنوشت. در عمل بسیاری از بسته نجات اعلام کرد از آنجا که این بیماری همه گیر زده انتقال افزایش بدهی های عمومی از بخش خصوصی است.

“این شوک است به علت مقدار بسیار زیادی از آسیب های اقتصادی” گفت: Michael Spence, یک استاد اقتصاد در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار. “بسیاری از این سیاست ها اساسا در حال حرکت است که آسیب به حاکمیت ترازنامه. این نیست که هر کسی فکر می کند ایده آل است اما ممکن است بهتر از ترک آن دروغ گفتن در اطراف در بخش کسب و کار و یا در بخش خانوار.”

دفتر بودجه مسئولیت یک نهاد مستقل است که آهنگ تاثیر سیاست های دولت برآورد کل هزینه قبلی انگلیس اقدامات طراحی شده برای کمک به کسب و کار و خانواده بهبود یافتن از این بیماری همه گیر در £132.6 میلیارد دلار است.

در انگلستان که در خیلی از بقیه اروپا, گران قیمت ترین برنامه دولت در پرداخت دستمزد کارگران شده اند که furloughed. آمار و ارقام سه شنبه منتشر شد نشان داد تعداد کارگران تحت پوشش و انگلستان Coronavirus کار احتباس طرح گل رز به 9.4 میلیون دلار در این هفته پایان ژوئیه 5 تا از 9.3 میلیون دلار در هفتۀ منتهی به 28 ژوئن با هزینه برنامه افزایش به £27.4 میلیارد دلار از £25.5 میلیارد دلار است.

آقای Sunak گفت: این برنامه خواهد بود زخم توسط پایان ماه اکتبر اما اعلام کرد پرداخت برای کسب و کار تا £9 میلیارد برای متقاعد کردن آنها را به نگه داشتن به آن دسته از کارگران به 2021.

نوشتن به پل Hannon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>