انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت ویژه 7 p. m. در انگلستان زمان به عنوان یک اقدام احتیاطی مرحله یک مقام رسمی گفت.

عکس: پیتر تابستان/گتی ایماژ

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون بستری شد به مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن روز شنبه به عنوان او در تلاش برای بهبود یافتن از جدید کروناویروس.

دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت که آقای جانسون وضعیت حال بدتر در طول بعد از ظهر. 55 سال بوده است بستری در بیمارستان روز یکشنبه پس از درد و رنج مداوم علائم از Covid-19 به مدت 10 روز. آقای جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputize برای او گفت.

یک مقام رسمی گفت که نخست وزیر باقی مانده آگاهانه و منتقل شد به بخش مراقبت ویژه 7 p. m. در انگلستان زمان (2 p. m. EDT) به عنوان یک گام احتیاطی.

اوایل روز دوشنبه یک سخنگوی دولت گفت: آقای جانسون “راحت شب” و “در ارواح خوب” در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن دریافت جلسات و تماس با اعضای تیم خود را.

با آقای جانسون غایب آقای Raab در حال حاضر برگزار شد صبح روز دوشنبه دولت بحران-پاسخ نشست.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن” گفت: یک صدای جیر جیر از آقای جانسون را تایید حساب اوایل روز دوشنبه.

آقای جانسون بیماری است در یک زمان بحرانی برای دولت آن را به عنوان چهره بدترین بحران بهداشتی در یک قرن. این ویروس در اثر انتظار می رود به اوج در انگلستان به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته و سوالات در حال رشد در مورد دولت دیر تصمیم به قفل کردن کشور و چگونه این محدودیت ها در نهایت می تواند کاسته شود.

تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در انگلستان شده است به سرعت در حال بالا رفتن هر چند آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد تعداد موارد جدید در حال سقوط از یکشنبه و 439 مرگ و میر مربوط به Covid-19 قبل از 24 ساعت بالاترین روزانه رقم تا کنون در ماه آوریل است. اما دانشمندان توجه داشته باشید که مرگ و میر عقب مانده شاخص از گسترش این بیماری همه گیر.

“این واقعا بیش از حد به زودی برای دیدن اثرات تغییرات بزرگ ما همه ساخته شده به زندگی ما” آنجلا مک لین دولت معاون علمی مشاور گفت. او با اشاره به این که مستند اقدامات آمد به اثر تنها دو هفته پیش است و می توانید آن را چند هفته قبل از یک فرد آلوده علائم را بدتر کند به اندازه کافی برای آنها را به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

بریتانیا ندارد معادل یک معاون رئیس جمهور که به طور خودکار طول می کشد بیش از اگر نخست وزیر می میرد. آن است تا به اعضای کابینه انگلیس برای تصمیم گیری در میان خود را که باید در این کشور منجر شود اگر نخست وزیر می میرد و یا می افتد به شدت بیمار است.

مربوط تصویری

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

“این واقعا بستگی دارد هر کس فقط پذیرش است که فرد همان اقتدار” گفت: کاترین هدون قانون اساسی متخصص در موسسه برای دولت است.

آقای جانسون هموار برخی از مشکلات بالقوه با تعیین آقای Raab رهبری دولت در جای خود. باید آقای Raab در نوبت سقوط بیمار نخست وزیر می تواند—اگر او قادر به انتخاب یکی دیگر از اعضای کابینه خود را به جای او.

دولت بریتانیا در ابتدا در زمان یک بی بند و مداخله رویکرد به بیماری اجتناب برخی از این دقیق تر clampdowns که در حال تحمیل سراسر اروپا در تلاش برای به حداقل رساندن اختلال.

وزیر امور خارجه Dominic Raab منجر بریتانیا کابینه در حالی که آقای جانسون است که در بیمارستان است.

عکس: دومینیک Lipinski/زوما پرس

دولت همه گیر طرح بود که دستکاری شده توسط دانشمندان بیش از دو دهه گذشته بازی کردن نیاز به عجله به تعطیل مدارس و ممنوعیت تجمع جرم استدلال آنها کمی برای متوقف کردن یک ویروس گسترش یافته است.

در ضمن انگلیسی اپيدميولوژيستها در ابتدا دست کم گرفت که چگونه بسیاری از مردم می تواند نیاز به مراقبت های ویژه اگر آنها بیمار توجه کنند. نگران است که انگلیسی عمومی نمی منزوی برای هفته ها در پایان دولت استدلال این بود که بهتر است صبر کنید تا این ویروس را گسترش بود شتاب به تحمیل یک مستند.

حتی به عنوان شواهد نصب شده در مورد جدی بودن این ویروس را گسترش بریتانیا شلوغ پارلمان و وارن از ساختمان های اطراف خیابان داونینگ که در آن آقای جانسون هر دو زندگی و آثار بودند زمزمه با مردم است.

“من از دست دادن به طور مداوم” آقای جانسون گفت: در آغاز ماه مارس است. “من در یک بیمارستان دیگر شب که در آن وجود دارد و در واقع چند coronavirus بيماران و من را تکان داد دست در دست همه است.”

خیابان داونینگ به کار ادامه داد در حد طبیعی با جلسات در دولت و اتاق جلسات برگزار شده در اطراف شلوغ جداول در ساختمان, نقاشی اتاق.

در مارس 16, دانشمندان ارائه مشاوره به دولت به این نتیجه رسید که سرکوب نیاز به شتاب زیر یک سری از گزارش ها توسط افسران نشان دادن خدمات بهداشت ملی خواهد به سرعت غرق می شود.

حتی پس از آقای جانسون قفل شده این کشور در مارس 23, او ادامه داد: برای حضور در کابینه در فرد است. همان هفته او بیمار آقای جانسون با حضور “مجازی” جلسه هیئت دولت با هر دو وزیر بهداشت و کشور و ارشد عمران بنده.

پلیس در خارج از سنت توماس بیمارستان در لندن که در آن نخست وزیر است که برای درمان coronavirus.

عکس: اندی باران/شاتر

این ویروس سپس از طریق تیم برتر. آقای جانسون رئیس ستاد Dominic کامینگز و کشور افسر ارشد پزشکی کریس Ersin جدا شده با علائم. به وزیر بهداشت, مت, Hancock, پس از آن بیمار.

آقای جانسون, حامله, نامزد, کری Symonds گفت که او نیز دچار علائم ویروس. بیشتر از آقای جانسون تیم بازگشته است در محل کار و خانم Symonds توییتی در آخر هفته که او در حال حاضر احساس قوی تر است. آقای کامینگز نیست در خیابان داونینگ در عین حال اما در حال کار است.

آقای جانسون در صورت شجاع یک بار در انزوا. او منتشر شده یک سری از فیلم که در آن او گفت که او تا به حال علائم خفیف.

اما افرادی که در تماس با او اواسط هفته گذشته ابراز نگرانی خود را در مورد خوب بودن. آقای جانسون در ادامه منجر به جلسات کابینه از طریق لینک های مطالعه خود را.

او همچنین به نظر می رسد در خارج از درب خود را در خیابان داونینگ در روز پنج شنبه برای پیوستن به سراسر کشور تشویق ملی خدمات سلامت کارگران است. دولت اصرار داشت که علائم خود را هنوز خفیف اما اعتراف کرد وضعیت خود را بهبود نبود.

مطالب مرتبط

  • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری برای Coronavirus آزمون
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

روز جمعه یک رنگ پریده به دنبال آقای جانسون گفت: ملت از طریق خود فیلم برداری تصویری که در ادامه به منزوی به دلیل تب مداوم. در 8 بعد از ظهر روز یکشنبه به عنوان ملکه الیزابت خطاب به ملت التماس مردم به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل آقای جانسون رانده شد به بیمارستان برای آزمایش.

آقای جانسون دولت در حال حاضر به سطح شیب دار تا آزمون برای این ویروس پس از شکست به انبار تجهیزات لازم قبل از ویروس رخ داد.

روز دوشنبه تایید کرد که میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش آن دستور داده بود که بررسی اگر مردم به دست آورده بودند ایمنی به Covid-19 آیا عملکرد درست. دولت در بحث با تولید کنندگان برای تصحیح آنها را میگویند.

آخرین نخست وزیر را به صدا کردن کابینه خود را برای یک جانشین در حالی که بیمار بود و هارولد مک میلان در سال 1963. او استعفا داد و مدت کوتاهی پس از.

هیچ جایگزینی برای آقای جانسون که نیاز به نام ملکه نیاز به کابینه به توافق میان خود را که می تواند بهترین دستور حمایت از کشور است. که رهبر خواهد بود به احتمال زیاد یک نخست وزیر موقت تا زمانی که حاکم حزب محافظه کار می تواند انتخاب یک رئیس جدید.

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de