انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون برگ مراقبت های ویژه

نخست وزیر بوریس جانسون در اینجا در ماه سپتامبر بود بستری در مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن دوشنبه پس از تجربه مشکلات تنفسی است.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در سمت چپ بخش مراقبت های پس از بهبود در وضعیت خود امیدوار نشانه آن است که او برای بازیابی پس از اینکه بیمار جدید کروناویروس.

آقای جانسون بستری شد به مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن دوشنبه پس از تجربه مشکلات تنفسی به عنوان یک نتیجه از ابتلا Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. او همچنان در بیمارستان برای نظارت بر دفتر او در بیانیه ای گفت. یک خیابان داونینگ گفت: 55 سال برتر است در ارواح خوب است.

به شدت از آقای جانسون بیماری را مطرح کرده و امکان خود را از عدم حضور طولانی مدت از سیاسی صندلی داغ در یک اقدام بی سابقه اقتصادی و بهداشت عمومی بحران.

هر چند او هنوز به مرحله بهبودی کامل خود را به یک حرکت منظم تخت بیمارستان از فشرده-واحد مراقبت که در آن او تا به حال شده است دریافت اکسیژن سوخت خواهد شد امیدوار است که او ممکن است به زودی پشت در محل کار در یک لحظه بحرانی در این بیماری همه گیر را گسترش.

“خبر بزرگ: نخست وزیر بوریس جانسون به تازگی منتقل شده از بخش مراقبت های ویژه. دریافت و بوریس!” رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پیام از خود را تایید کرد توییتر حساب.

مقامات انگلیسی گفت: پنج شنبه وجود دارد 881 جدید مرگ و میر مرتبط با کروناویروس شنبه, گرفتن کل انگلیس مرگ و میر به 7,978. مقامات می گویند آنها را ببینید آزمایشی نشانه های مسطح در میزان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان اما صبح روز پنج شنبه گفت: یک مستند از عصری اقتصاد ادامه خواهد داد و حتی ممکن است تمدید شود به شکست ویروس. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده است در هفته آینده, مقامات می گویند.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

آقای جانسون بستری شد St. Thomas’ بیمارستان در لندن اواخر روز شنبه برای آزمایش پس از شکست به لرزش مداوم علائم Covid-19. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او را به بخش مراقبت های روز بعد, تکان دهنده رای دهندگان و دامن زدن به نگرانی های این کشور خواهد بود سمت چپ rudderless در اوج coronavirus اضطراری است.

بریتانیا رسمی کد دولت تعیین نمی کند معاون نخست وزیر که به طور خودکار طول می کشد شارژ هنگامی که رهبر ناتوان است. در سقوط بیمار آقای جانسون دست به وظایف وزیر امور خارجه Dominic Raab یک زن 46 ساله با کمتر از دو سال تجربه در بالای جدول از سیاست است.

دولت مواجه شده است به انتقاد از احزاب مخالف و برخی از کارشناسان پزشکی برای یک غیر مومن استراتژی برای مبارزه با کروناویروس که آنها می گویند معنای آن را صبر بیش از حد طولانی به اعمال سختگیرانه اجتماعی-فاصله گرفتن اقدامات لازم برای سرکوب عفونت است. آن را نیز مورد انتقاد قرار گرفته برای اجرای تست توده از شهروندان برای شناسایی پتانسیل حمل و کسانی که قرارداد این ویروس اما بهبود یافته اند.

چالش های بزرگ پیش رو: مانند دیگر کشورهای اروپایی دولت انگلیس باید به مذاکره روی حیله و تزویر احیای اقتصاد در اجرا استاز هنگامی که ویروس تلقی می شود تحت کنترل است. انگلستان خزانه داری روز پنجشنبه گفت که قصد دارد به شیب به امکانات اضافه برداشت بانک مرکزی انگلستان برای کمک به تامین مالی هزینه های ثبت نام در این دولت نیاز به پول نقد در حال افزایش است آن را به عنوان پمپ های پول را زده کسب و کار و خانواده.

نوشتن به Jason Douglas در [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>