انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری برای Coronavirus آزمون

نخست وزیر بوریس جانسون در ماه گذشته فقط قبل از آزمایش مثبت برای علائم Covid-19.

عکس: tolga akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمون روز یکشنبه پس از درد و رنج مداوم علائم کروناویروس جدید 10 روز پس از آزمایش مثبت برای این بیماری میگویند.

آن گفت: ورود او به یک بیمارستان تحت توصیه های پزشک خود را یک گام احتیاطی.

یک مقام رسمی گفت: پذیرش نبود اورژانس در نظر گرفته شد اما معقول با توجه به ادامه علائم که شامل یک درجه حرارت بالا است. آقای جانسون 55 سال بود و گفت به باقی می ماند در اتهام از دولت و در تماس با همکاران وزرا و مقامات.

آقای جانسون شده است و در انزوا در آپارتمان خود در 11 خیابان داونینگ پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای جانسون شریک کری Symonds که باردار است روز شنبه گفت او “در گفتوگوی” پس از جداسازی خودش را برای هفت روز پس از او دچار علائم.

اعلام آقای جانسون بستری آمد دقیقه پس از نادر ویژه سخنرانی تلویزیونی به ملت توسط ملکه الیزابت دوم که جلب تشابه با تجربه در طول جنگ جهانی دوم است.

پادشاه در یک ضبط نشانی از قلعه ویندزور تشکر مراقبت های بهداشتی کارگران و متمرکز بر مشکلات جدا از عزیزان. او با ذکر آدرس های رادیویی او به عنوان شاهزاده خانم الیزابت همراه با خواهرش شاهزاده خانم مارگارت 80 سال پیش به عنوان کودکان در حال تخلیه از شهرستانها برای جلوگیری از ترورهای.

“ما به عنوان کودکان صحبت کرد و از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را. امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود. اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام,” او گفت:.

اما او به خود جلب کرد در مقابل با جنگ. “در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد.”

او به این نتیجه رسیدند با یک اکو از محبوب جنگ جهانی دوم آهنگ. “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد و بازگشت. ما خواهد بود با دوستان ما دوباره. ما خواهد بود با خانواده ما دوباره. ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

مرتبط

  • ایالات متحده پرانتز برای بیشتر به چالش کشیدن روز پیش
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

به غیر از او سالانه آدرس در کریسمس ملکه ساخته شده است که از جمله ویژه آدرس تنها چهار بار قبل از او 68 سال سلطنت آخرین به مناسبت او را جشن الماس در سال 2012.

ملکه صحبت کرد که تعداد Covid-19 قربانیان در انگلستان همچنان به افزایش است. دولت گزارش 621 مرگ و میر بیشتر در یکشنبه آوردن مجموع تلفات به 4,934 در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش تقریبا 5,000 49,806.

در سراسر دریای ایرلند, ایرلندی, نخست وزیر لئو Varadkar که قبلا به عنوان یک دکتر گفت که بازگشت به عمل دارو به صورت یک روز در هفته برای کمک به مقابله با شیوع ملی پخش RTE گزارش شده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به استفان Fidler در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>