Brexit رهبر حزب Nigel Farage دست تکان داد و یک پرچم خود را در طول قطع وداع با سخنرانی در پارلمان اروپا در روز چهارشنبه. عکس: مایکل Kappeler/زوما پرس

در سفر اخیر به پارلمان اروپا در استراسبورگ Sarah Manhardt متوقف به سرقت یک پرچم دار در آن دهلیز. “من رهایی بخش آن گفت:” آقای Daubney انگلیسی euroskeptic قانونگذار در اتحادیه اروپا مقننه.

روز چهارشنبه آقای Daubney بود در میان انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا که رای به تصویب یک Brexit طلاق معامله و مذاکره بین اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا.

آرا تصویب اکثریت و تایید کرد که بریتانیا را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا روز جمعه خواستار زمان در انگلستان اغلب ناکارآمد دخالت در بلوک منتخب قوه مقننه طی چهار دهه گذشته.

پارلمان اروپا که 751 اعضای منتخب از سراسر بلوک 28 کشور اتحادیه اروپا تبدیل شد که برای عرضه در بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در خدمت هر دو بودجه و یک پلت فرم به euroskeptics.

“بله, طنز این است که هیچ یک از این هرگز اتفاق افتاده است و اگر ما تا به حال به این محل” گفت: Nigel Farage یک دیرین اتحادیه اروپا و نماینده مجلس و یک کلید معمار Brexit.

Brexit حزب قانونگذاران نان تست به جشن پارلمان اروپا رای به تصویب Brexit معامله در روز چهارشنبه. عکس: مایکل Kappeler/زوما پرس

به عنوان بریتانیا 47-سال-مدت عضویت در پروژه اروپایی به پایان می آید این کشور 73 قانونگذاران اتحادیه اروپا در حال آماده سازی به خارج از کار. در حالی که برخی مانند آقای نایجل فراج جشن دیگران disconsolate در مورد ترک یک موسسه است که آنها می گویند کمک بریتانیا تاثیر قانون اروپایی بهتر است.

“این فقط احساس می کند مانند این شده است یک اشتباه تاریخی” گفت: Seb رقص یک طرفدار اتحادیه اروپا و عضو پارلمان اروپا از جناح چپ حزب کارگر. “من گریه بالقوه است که بریتانیا از دست داده است.”

آقای نتانیاهو که ایجاد Brexit حزب در سال گذشته پس از سال پیشرو یکی دیگر از ضد اتحادیه اروپا, پارتی, خود را به پایان رسید decadeslong تصدی با وداع با بیان اما او قطع شد بعد از او شروع به تکان دادن یک مینیاتور انگلیسی, پرچم contravening قوانین در نمایش پرچم ملی در اتاق. او حدود دو دوجین حزب دیگر قانونگذاران تشویق “هیپ هیپ هورا” قبل از همه راهپیمایی همراه و ابتلا به یک قطار به لندن.

“شما در حال از دست دادن بد مستاجر اما شما در حال به دست آوردن یک همسایه خوب” Pellerin, یک euroskeptic اتحادیه اروپا نماینده مجلس از حزب محافظه کار گفت: مجلس.

Brexit حزب مجلس sarah manhardt مرکز را ترک پارلمان اروپا هشت ماه به مدت خود را. عکس: فیلیپ فون Ditfurth/زوما پرس

Pro-قانونگذاران اروپایی پیوست دست و سنگ Auld لنگ تا کنون اسکاتلندی آهنگ جشن گذشته دوستی در مجلس مجلسی پس از رای گیری شنبه شب. یک پیپر بازی “گل اسکاتلند” به عنوان طرفدار اتحادیه اروپا حزب ملی اسکاتلند نمایندگان مجلس با جمع آوری شده در خارج از ساختمان.

برخی از قانونگذاران اتحادیه اروپا از کشورهای دیگر ابراز امداد است که آقای نتانیاهو و حامیان او بودند ترک و دیدن آن را به عنوان یکی نقره ای-پوشش بریتانیا خروج از بلوک. “ما بسیار خوشحال است که این نوع از مردم در حال ترک آنجا که آنها دروغ به مردم آنها را دستکاری” گفت: خاویر سانچز مورنو, پیشرو سوسیالیستی قانونگذار از کشور اسپانیا, ضد اتحادیه اروپا آوردند.

اتحادیه اروپا, پارلمان اروپا که بازرسی, اصلاح و ولایات قانون در سراسر اتحادیه اروپا در جهان است دومین دموکرات مجلس قانونگذاری پس از هند است. برای سال آن برگزار شد تا توسط euroskeptics به عنوان یک توتم از پروژه اداری نفس بیش از حد و کمبود دموکراتیک. تحقیقات توسط YouGov در سال 2019 نشان داد که تنها 5 درصد از انگلیسی ها می تواند نام یک نماینده پارلمان اروپا از منطقه خود است.

احزاب سیاسی’ بودجه و قانونگذاران اتحادیه اروپا’ هزینه های بزرگ هستند و مات. مجلس حرکت بین استراسبورگ در فرانسه و بروکسل در بلژیک با هزینه بیش از €100 میلیون ($110 میلیون دلار) در سال به دلیل فرانسه موفق به نوشتن به معاهدات اتحادیه اروپا که در استراسبورگ خواهد بود مجلس رسمی خانه.

آقای فاراژ در انتخابات بود که برای اولین بار انتخاب شدن به مجلس در سال 1999 رز به شهرت با استفاده از بمب افکن سخنرانی در مجلسی که bashed اتحادیه اروپا. “برخی استدلال می کنند که من بیش از حد تئاتر. برخی می گویند که من hammed آن کمی برای بهره مندی از یوتیوب. و کسانی که منتقدان و کسانی که بدبینانه منتقدان خواهد بود به طور کامل درست به این دلیل است که دقیقا آنچه که من انجام داد” گفت: آقای نایجل فراج.

دیگر euroskeptic سیاستمداران از جمله فرانسه Marine Le Pen و ایتالیا Matteo Salvini, باید به دنبال رد پای خود با استفاده از صندلی خود را در مجلس برای جلب تبلیغ و حمایت از بازگشت به خانه.

در یک دموکراسی “شما می توانید نیش این دست که تغذیه شما” گفت: آقای رقص طرفدار اتحادیه اروپا و بریتانیا داشتند ،

در سال 2019 در ارتفاع پر پیچ و خم Brexit مذاکرات آقای مرور Brexit حزب برای اولین بار آمد در اتحادیه اروپا انتخابات پارلمانی در بریتانیا. حزب خود را انتخاب اعضا به بروکسل رفت و برای اطمینان از انگلستان خواهد خروج از بلوک.

“انگلیسی عمومی تا به حال هیچ ایده از عملکرد داخلی و تفریط اتحادیه اروپا, پارلمان اروپا گفت:” آقای Daubney سابق سردبیر این مجله “لود” که را ترک خواهد کرد مقننه هشت ماه به مدت خود را.

انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا برگزار شد تا روسری قبل از روز چهارشنبه رای در بروکسل. عکس: فرانسیسکو سکو/آسوشیتد پرس

کسانی که در اطراف گیر کمی طولانی تر خواهد ترک اتحادیه اروپا موسسه با خوش تیپ نتیجه نهایی. پارلمان اروپا کسب €107,194 یک سال pretax ($117,900) به علاوه هزینه های. آنها را دریافت خواهید کرد یک بسته قطع از یک ماه پرداخت برای هر سال خدمت تا 20 سال و همچنین تا €11,400 برای پوشش هزینه های از جمله پیچ در پیچ پایین دفاتر حوزه خود را.

راحت بازنشستگی نیز در اینده نزدیک برای برخی از جمله آقای نتانیاهو که دریافت حقوق بازنشستگی معادل 70 درصد از حقوق و دستمزد خود را. آقای نتانیاهو گفت: Brexit پریمیر نمی خواهد لمس قطع پرداخت.

هنگامی که انگلستان را ترک کرده است این اتاق را به طور کلی تعدادی از نمایندگان پارلمان اروپا سقوط خواهد کرد از 751 به 705 اگر چه برخی از کشورها خواهد شد به دست آوردن برخی از صندلی های فوق العاده.

بسیاری از نمایندگان پارلمان اروپا روبرو هستند تا به آینده نامشخص اگر چه نه آقای نایجل فراج. یک دوست و سیاسی متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او قصد دارد به هاپ به ایالات متحده به طور منظم در این سال پیش از انتخابات ریاست جمهوری. او دارای چندین نوشتن و پخش مباحث و گفت: او می تواند نوشتن ستون برای ایالات متحده مجله نیوزویک.

آقای Daubney می گوید فوری او طرح را به اتحادیه جک پرچم او pilfered و نمایش آن در خارج از موافقت پارلمان بریتانیا در طول جشن های روز جمعه به انگلستان برگ بلوک.

کوتاه خود را حرفه ای به عنوان یک نماینده مجلس گفت: “از همان ابتدا ما بوقلمون انتظار برای کریسمس.”

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de