یک عضو ستاد در باربیکن لندن ایستگاه مترو در روز پنج شنبه.

عکس: Vickie Flores/لندن, اخبار, تصاویر/زوما پرس

لندن—دولت بریتانیا برگزار می شود و از تحمیل تعطیلی در لندن با وجود افزایش coronavirus عفونت در سراسر پایتخت, آخرین مثال از دولت نامتعارف رویکرد به مبارزه با ویروس.

در حالی که چندین پایتخت و شهرستانها در سراسر اروپا رفته اند به مستند لندن باقی می ماند تا حد زیادی باز برای کسب و کار. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: با وجود شواهدی وجود دارد که تعداد زیادی از مردم به دنبال دولت توصیه برای جلوگیری از معاشرت بود “تکه تکه” در لندن کافه ها و رستوران ها را نمی توان مجبور به نزدیک بودن زمان.

“اگر لازم باشد برای انجام کار بیشتر بر روی آن و سپس ما قطعا خواهد بود مایل به انجام این کار” آقای جانسون اضافه شده است.

دولت علمی مشاوران نگران هستند که این بیماری همه گیر را پایمال لندن سیستم مراقبت های بهداشتی. بریتانیا 3,269 تایید coronavirus موارد است. روز چهارشنبه از دولت گفت: بیش از یک سوم از کسانی که در لندن که در آن مردم هنوز هم می تواند آزادانه و بسیاری از مغازه ها باز باقی می ماند برای کسب و کار.

مربوط تصویری

در اینجا چگونه رمان coronavirus به رشد جهانی همه گیر.

کریس شوخ انگلستان افسر ارشد پزشکی هشدار داد که فشار در لندن از ویروس “در حال رفتن به بالا برود.”

بخشی از مستند مقامات با توجه به لندن خواهد کم رنگ در مقایسه با محدودیت در جای خود قرار داده و در کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه. وجود دارد هیچ برنامه ای برای محدود مردم به خانه های خود را تعطیل کل شبکه حمل و نقل عمومی و یا بلوک های سفر در داخل یا خارج از پایتخت سخنگوی دولت گفت: پنج شنبه.

پس از coronavirus اولین آمار انگلیس آقای جانسون مقاومت کرده است عجله از طریق کم و بیش شدیدی مراحل گفته آنها می تواند معکوس شود. به عنوان کشورهای در سراسر اروپا تحمیل خاموش شدن ناگهانی بریتانیا برگزار شد در بسته شدن مدارس و ممنوعیت تجمع جرم استدلال چنین محدودیتی نیست و در عین حال ضروری است. آن را به دنبال تاخیر quarantining جمعیت آن تا زمانی که همه گیر شد و به اوج خود و به حداکثر رساندن قرنطینه اثربخشی و به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی اختلال.

دولت در حال حاضر مجبور به تغییر رویه کمی. به گفته مقامات دولت این مدل تا حدودی دست کم گرفت سرعت که در آن ویروس از طریق سرمایه و تعداد افرادی که به احتمال زیاد نیاز به درمان در بیمارستان.

دولت به تازگی کاهش یافته است در سیاست خود به دنبال “گله ایمنی”—که مستلزم یک بخش بزرگی از جمعیت گرفتن ویروس—پس از تحقیقات توسط امپریال کالج لندن نشان داد که این امر منجر به یک چهارم از یک میلیون مرگ و میر. روز چهارشنبه دولت اعلام کرد که بسته شدن تمام مدارس در سراسر کشور به عنوان ملی تلفات شروع به پریدن کرد به 104 با یک سوم از مرگ و میر در لندن است.

یک پلت فرم در سیرک آکسفورد ایستگاه مترو بود و تقریبا خالی از سکنه در ساعت 10 صبح معمولا شلوغ در لندن در روز پنج شنبه.

عکس: Kirsty Wigglesworth/آسوشیتد پرس

با وجود این دولت عقب نگه داشتن مردم و کسب و کار در لندن اقدامات انجام شده را در دست خود. در روزهای اخیر مرکز لندن تبدیل شده است به طرز مرموزی آرام به کارگران تا حد زیادی دور مانده از دفاتر خود را. بسیاری از سینماها و رستوران ها بسته اند پس دولت هشدار که مردم باید در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر است. ساکنان شده اند به شدت انباشت و تخلیه قفسه های سوپر مارکت.

این شهر حمل و نقل سازمان حمل و نقل برای لندن گفت: سفر در شبکه های زیرزمینی در هفته گذشته بود 20 درصد کمتر در مقایسه با دوره 2019. قدرت گفت: جمعه شب که این امر بسته 40 ایستگاه زیرزمینی در سراسر شهرستان. خیلی از این شبکه باقی خواهد ماند در حال اجرا با کاهش خدمات به اطمینان حاصل شود که کلید کارگران مانند پزشکان می تواند همچنان برای رسیدن به محل کار.

اما هنوز اندکی از نرمال به مردم ادامه داد: به ازدحام پارک ها و در برخی موارد بارها.

جدید کروناویروس نشانه یک چالش جدی را برای یک کلان شهر از نه میلیون نفر است که رونق را به عنوان یک مرکز بین المللی جذب کارگران گردشگران و سرمایه از سراسر جهان است. بریتانیا اقتصادی سرنوشت است که در بخش بزرگی افسار چگونه سرمایه خود را از شرايط coronavirus.

لندن حساب برای بیش از یک پنجم از این کشور به تولید ناخالص داخلی کمک آن گوهر تاج: گسترده آن امور مالی مرکز. اقتصاددانان به ویژه در مورد چگونه این شهر پر رونق خدمات صنایع را دوباره بجای اول برگشتن از تمدید ممنوعیت سفر.

یک مسافر سوار یک ماشین خالی در مترو لندن.

عکس: دن Kitwood/گتی ایماژ

“مردم نباید مسافرت با هر وسیله مگر اینکه آنها واقعا باید به” شهردار لندن صادق خان گفت.

مقامات نگران هستند که مقدمه ای از اقدامات سختگیرانه خواهد به سرعت جرقه خروج از لندن احتمالا کمک به گسترش این بیماری در سراسر کشور است.

برای سرمایه داران در لندن دستکاری جزئی خاموش کردن همراه با یک بازار تاریخی تصادف ثابت شده است یک چالش است. بسیاری از بانک ها در حال حاضر نقل مکان کرد و عصری برای معامله گران خود را به سایت های خارج از پایتخت و یا به دفاتر خانه و آشپزخانه جداول.

هنوز هم بسیاری از هدف هنوز هم به حرکت در اطراف. بسیاری از کسانی که شرکت امیدوارند آنها خواهد بود قادر به تعیین معامله گران به عنوان ضروری کارگران—در زمینه حفظ ثبات مالی برای ادامه سفر و کار در این شهرستان است.

در تلاش برای خارج شدن از خانه در اوایل این هفته یک تحلیلگر مالی بازدید یک میخانه محلی سعی کنید به گرفتن برخی از کار انجام شده, شرط بندی آن خواهد بود نزدیک به خالی. اما زمانی که او وجود دارد پاسیو پر بود از مشتریان خود را با بهره گیری پیمانه نیم لیتری آبجو در آفتاب در حالی که آنها hunkered بیش از لپ تاپ خود را. “مثل این بود که در ساحل در باربادوس” تحلیلگر گفت.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im