انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون تصریح کرد دوشنبه که تجارت ایران با اتحادیه اروپا نمی تواند گذشته توسعه یافته تا پایان سال 2020 است. عکس: Jason Alden/مهر نیوز

روز پس از انگلستان به سمت چپ و اتحادیه اروپا هر دو طرف تنظیم صحنه برای آنچه که به احتمال زیاد مذاکرات دشوار بر روابط آینده.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان خواهد قبول در مجموع با شکستن بلوک—که شامل تعرفه های اتحادیه اروپا-انگلیس تجارت برای اولین بار در تقریبا یک و نیم قرن—اگر یک معامله تجاری نمی تواند توافق تا پایان سال است.

یک ساعت زودتر بلوک کننده ارشد میشل Barnier, گفت: اتحادیه اروپا به دنبال یک “بسیار بلند پروازانه” تجارت معامله با انگلستان اما بستگی دارد که بریتانیا تضمین برای اطمینان از رقابت عادلانه.

مذاکرات در حال نزدیک تماشا, چگونه Britain دسته تاریخی خود را تصمیم به پیاده روی به دور از بزرگترین بلوک تجاری. این مذاکرات خواهد شد یک راه طولانی برای تعیین اینکه آیا Brexit یک حرکت رادیکال یا بیشتر فارغ التحصیل امر را ترک خواهد کرد که این دو نزدیک به هم پیچیده.

این سخنرانی نشان می دهد که دو طرف برخورد خواهد شد بیش از آنچه که اتحادیه اروپا از سطح زمین بازی: استاندارد است که زیربنای اقتصاد مربوط به مسائل اجتماعی مانند, کار, محیط زیست و کمک دولت برای شرکت های.

سرمایه گذاران به فروش پوند برجسته اعصاب در مورد آمار اقتصادی انگلستان می تواند اگر آن decouples با اتحادیه اروپا قاطعانه. استرلینگ کاهش 1.1% در برابر دلار خرید $1.31.

هر چند بریتانیا قانونی را ترک اتحادیه اروپا روز جمعه از لحاظ آینده روابط با بزرگترین شریک تجاری هنوز به تعریف. بریتانیا و اتحادیه اروپا توافق کرده اند که به حفظ وضع موجود در روابط, در حالی که کسانی که مذاکرات را در محل.

آقای جانسون در روز دوشنبه تصریح کرد که این مذاکرات نمی تواند گذشته توسعه یافته تا پایان سال 2020 میلادی نگران است که توافق جامع نمی تواند میخ در چنین زمان کوتاه. مذاکرات انتظار می رود برای شروع در ماه آینده.

خط پایین برای اتحادیه اروپا است به اطمینان حاصل شود که انگلستان نمی تبدیل شدن به آرامی تنظیم مرکز کسب و کار است که حفظ دسترسی ترجیحی برای تجارت بلوک در حالی که undercutting قوانین آن.

آقای جانسون نشان داد که انگلستان خواهد سعی کنید به نگه داشتن تعرفه-دسترسی رایگان به اتحادیه اروپا — اما آن را در اولویت قرار داشتن حق خود را تنظیم قوانین و مقررات.

او گفت: اتحادیه اروپا نیاز به ترس انگلستان را تضعیف قوانین آن. “ما نمی خواهد درگیر در برخی از قاتل مسابقه به پایین” آقای جانسون گفت: اضافه کردن انگلستان به حال بهتر رکورد کمک های دولت نسبت به بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. “انگلستان را حفظ بالاترین استانداردها در این مناطق…بدون اجبار از یک پیمان است.”

آقای Barnier گفت: بلوک خواهد به دنبال یک توافقنامه تجارت بدون تعرفه یا سهمیه در اتحادیه اروپا کالاهای تجارت با انگلستان گفت: تجارت و امنیتی با آمریکا را در انگلستان موافقت خود را برای تضمین “باز و عادلانه” رقابت از جمله تعهدات آب و هوا و مالیات و کمک های دولت و استانداردهای کار “بیش از مدت طولانی.”

پس از سالها بلاتکلیفی و از دست رفته مهلت انگلستان است و در نهایت خروج از اتحادیه اروپا. اما Brexit درام ممکن است بیش از عنوان انگلستان وارد یک مرحله جدید از مذاکرات با شرکای تجاری خود. وال استریت ژورنال است Jason Douglas گزارش. عکس: Daniel Leal-Olivas/گتی ایماژ

او همچنین گفت: اتحادیه اروپا به دنبال توافق در خدمات با “گسترده پوشش بخشی” از جمله دیجیتال, تجارت, عمومی تهیه و ارتباطات و کسب و کار خدمات.

آقای Barnier گفت وجود دارد که به آداب و رسوم و مقررات چک در انگلستان کالا در آینده به اتحادیه اروپا در آینده و بلوک خواهد خود را یک جانبه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بریتانیا مالی-خدمات تنظیم معادل با استانداردهای اتحادیه اروپا تقاضا و اینکه آیا انگلستان data-استانداردهای حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته شد به اندازه کافی قوی اجازه می دهد تا داده های بورس.

در آنچه که انتظار می رود به یکی دیگر از منطقه حساس برای مذاکرات آقای Barnier گفت: توافق باید شامل یک معامله شیلات از جمله “متقابل دسترسی” به ماهیگیری بازار و آب در دو طرف کانال.

آقای جانسون گفت: انگلیس آماده بود به در نظر گرفتن یک توافق در شیلات. “اما آن را باید منعکس کننده این واقعیت است که انگلستان به طور مستقل به دولت ساحلی در پایان این سال 2020 کنترل خود ما بود ،

مرتبط

  • انگلستان شرکت بریس برای برجستگی در Brexit اخر مسابقه (Feb. 2)
  • مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده است: انگلستان ترک کرده است اتحادیه اروپا

او پیشنهاد سالانه مذاکرات با اتحادیه اروپا و با استفاده از آخرین اطلاعات علمی, “حصول اطمینان از این است که دلایل ماهیگیری هستند در درجه اول برای قایق.”

در طول نیم ساعت سخنرانی در یک اتاق آراسته با نقاشی های تولید شده به عنوان بریتانیا سوار بر آن سن از امپراتوری آقای جانسون ساخته شده پرشوری در دفاع از تجارت آزاد. در یک لحظه زمانی که تجارت جهانی رو به کاهش است, “بشریت نیاز به برخی از دولت در جایی است که مایل به در مورد آزادی, بورس,” او گفت:.

مقامات انگلیسی می گویند که انگلیس در حال برنامه ریزی نمی بزرگ deregulatory درایو. بلکه این کشور نمی خواهند به لایه در قوانین نشأت گرفته از بروکسل در سال آینده است. به جای واگرا با قواعد اتحادیه اروپا بلافاصله آن را می خواهد حق انشعاب در آینده است. حتی بدون یک معامله “انگلستان را رستگار شدت” آقای جانسون گفت.

آقای جانسون ساخته شده اشاره کرد و تلاش برای روشن کردن صفحه در مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل خودداری از ذکر کلمه در سخنرانی خود.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
پوند انگلیس معامله می شود در $1.31 روز دوشنبه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد ارز مورد معامله در $1.13. (2/3/20)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو