انگلستان دادگاه به در نظر بگیرید که آیا به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا

جولیان آسانژ خطاب به رسانه ها از بالکن Ecuadorean سفارت در لندن در سال 2017. او زور توسط پلیس بریتانیا از سفارت در سال گذشته است.

عکس: اندی باران/شاتر

لندن—یک دادگاه در روز دوشنبه قرار است به زودی بررسی این که آیا به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا برای محاکمه اتهام جاسوسی, آخرین قسمت در واشنگتن تعقیب بنیانگذار ویکی لیکس برای انتشار یک گنجینه ای از اسناد محرمانه مربوط به عراق و افغانستان جنگ.

تصمیم نهایی در استرداد اما هنوز هم می تواند سال دور وکلا می گویند. وکیل آقای آسانژ گفت: حکم نیست و انتظار می رود تا اواخر تابستان و یا پاییز و تقریبا قطعا به دادگاه تجدید نظر تنظیم صحنه برای طولانی کشمکش حقوقی بیش از یک مورد است که موجب بحث بیش از این محدوده آزادی مطبوعات در عصر اینترنت است.

ایالات متحده در ماه مه به اتهام آقای آسانژ با نقض قوانین جاسوسی و توطئه برای هک نظامی و کامپیوتر در 18-تعداد کیفرخواست unsealed زیر را اجباری حذف توسط پلیس بریتانیا از Ecuadorean سفارت در لندن جایی که او زندگی کرده بود تحت پناهندگی برای تقریبا هفت سال است.

وزارت دادگستری مدعی آقای آسانژ یک زن 48 ساله استرالیایی با توطئه سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ به شکستن را به یک نظامی کامپیوتر و به دست آوردن هزاران نظامی سیاهههای مربوط دیپلماتیک کابل و دیگر اسناد طبقه بندی شده که ویکی لیکس منتشر شده آنلاین در سال 2010 و 2011.

کش از مواد اولیه رنگ یک تصویر تاریک از عراق و افغانستان مبارزات انتخاباتی. آن را شامل در میان چیزهای دیگر, وحشتناک توصیف از اتهام شکنجه, تصویری, نمایش مرگ غیرنظامیان و انتقادی با توجه به U. s. دادستان—هویت اطلاعاتی ایالات متحده منابع.

آقای آسانژ که در قبل از پناهندگی اوج جهان سفر کرده و به نظر می رسد به لذت بردن در وضعیت خود را به عنوان یک ضد آمریکایی مزاحم به مدت طولانی در دفاع از اقدامات خود را به عنوان مشروع روزنامه نگاری است که سزاوار رایگان-مطبوعات حمایت از جمله کسانی که فراهم شده توسط متمم اول قانون اساسی.

او “یک ناشر که برنده متعدد روزنامه نگاری جوایز” جنیفر رابینسون یک بریتانیا بر اساس عضو از آقای آسانژ تیم حقوقی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

آقای آسانژ پدر جان Shipton و سابق وزیر اقتصاد یونان وارد Belmarsh زندان در لندن به دیدار آقای آسانژ در روز یکشنبه.

عکس: پیتر nicholls/ایسنا

مقامات ایالات متحده می گویند آقای آسانژ نیست یک روزنامه نگار بلکه سرقت از یک “دشمن هوش و خدمات” و سپس به عنوان-مدیر آژانس اطلاعات مرکزی مایک Pompeo به نام ویکی لیکس در سال 2017.

این دیدگاه به دست آورد بیشتر کشش در طول سال 2016 انتخابات زمانی که این سازمان منتشر شده ایمیل از هیلاری کلینتون 2016 انتخابات ریاست جمهوری است که مقامات ایالات متحده می گویند به سرقت رفته بود توسط مسکو است. یک قاضی فدرال در ماه جولای رد دعوی علیه ویکی لیکس و دیگران برای نشت کرد و گفت: این نشریه بود توجیه منافع عمومی.

دادستان ها می گویند در سال 2010 و 2011 افشا نمی شد توجیه کرد چرا که آنها در معرض خطر آسیب جدی به ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و تهدید زندگی از عراق و افغانستان شهروندان که با کمک ایالات متحده

اگر استرداد به ایالات متحده و در همه محکوم به اتهامات عنوان شده علیه آقای آسانژ می تواند محکوم به 175 سال در زندان است.

در مختصر طرح این استدلال که آقای آسانژ تیم حقوقی قصد به خانم رابینسون گفت: وکلا استدلال می کنند در برابر استرداد بر این اساس است که مقامات ایالات متحده آمریکا’ پیگیری بنیانگذار ویکی لیکس است که با انگیزه های سیاسی است و اگر از تحویل او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه.

هر دو پتانسیل میله به استرداد تحت قانون بریتانیا گفت: نیل سویفت, که در دفاع از مشتریان در استرداد موارد به عنوان یک شریک در قانون شرکت Peters & Peters وکلاء LLP در لندن که نیست که در مورد.

خانم رابینسون افزود: هر چند که حتی اگر آقای آسانژ نمایندگان موفق هستند در این استرداد درخواست است که نمی خواهد مانع مقامات ایالات متحده از بعد دنبال استرداد او از یک کشور دیگر.

آقای آسانژ بود زندانی در یک زندان امنیتی در شرق لندن در سال گذشته پس از متهم شدن از پرش وثیقه در سال 2012 برای جلوگیری از جنسی-به اتهام تجاوز در سوئد که پس از کاهش یافته شده است برای فقدان شواهد. او همچنان در بازداشت به رغم تکمیل است که حکم در سپتامبر حسابداری برای زمان در حال حاضر در خدمت پس از یک قاضی حکم داد او یک پرواز خطر جلوتر از استرداد رسیدگی است.

در این جلسه که دوشنبه آغاز می شود برنامه ریزی شده است به پنج روز گذشته. آن است که با توجه به دنبال داشته باشد ممکن است در چند هفته بیشتر از شواهد و شهادت شهود. پس از نهایی حکم هر دو طرف می تواند درخواست تجدید نظر به دادگاه بالاتر و انگلستان دیوان عالی کشور است. حتی بعد از دادگاه قانون انگلستان دبیر خانه را نهایی می گویند در مورد اینکه آیا به اعطای استرداد هر چند که تصمیم گیری نیز می تواند در دادگاه به چالش کشید.

در نشانه ای از نزدیک سیاسی بهره در انگلستان در آقای آسانژ را مورد جرمی Corbyn, رهبر اپوزیسیون اصلی حزب کارگر در این ماه به نام نخست وزیر بوریس جانسون برای جلوگیری از استرداد او گفت: حقوق روزنامه نگاران و خبرچین در معرض اتهام تخلف توسط دولت نیاز به حفظ شود. آقای جانسون کاهش یافته است به نظر آقای آسانژ را مورد به طور خاص اما توافق این حقوق باید رعایت شود.

نوشتن به Jason Douglas در ja[email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de