نخست وزیر بوریس جانسون بازدید این صنعت مرکز در دانشگاه ساندرلند در شمال شرقی انگلستان در روز جمعه بعد انگلستان به طور رسمی سمت چپ اتحادیه اروپا است. عکس: اسکات heppell/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—اگر چه بریتانیا چپ اتحادیه اروپا روز جمعه بیش از سه سال پس از رای دهندگان تصمیم به خروج از بلوک های از نظر اقتصادی آینده رابطه هنوز هم باید کوبید ،

که بدان معنی است که پس از گذراندن مدتی از عدم قطعیت و بحران سیاسی که با چکش سرمایه گذاری و کاهش رشد مدیران هنوز هم در تاریکی بیش از پرسش های اساسی در تعرفه ها و مقررات.

“ما نمی کردم 100% یقین همان چیزی است که نیازهای کسب و کار” گفت: Nik Kotecha, مدیر اجرایی Morningside Pharmaceuticals Ltd. یک شرکت داروسازی مستقر در لافبورو, انگلستان است.

هر چند انگلستان به طور رسمی سمت چپ اتحادیه اروپا در پایان ماه ژانویه در لندن و بروکسل توافق کردند که رابطه تجاری—به مقدار $850 میلیارد دلار سالانه تجارت مرزی—باقی خواهد ماند اساسا بدون تغییر تا پایان سال 2020 است.

این دوره گذار طراحی شده است که به مذاکره کنندگان زمان به کار تجارت توافق و بلند مدت روابط. در حال حاضر کسب و کار می تواند بیشتر یا کمتر به صورت عادی زیر سردرگمی از سه سال گذشته است.

برخی از عدم قطعیت از بین می رود پس از نخست وزیر بوریس جانسون موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر که به او اجازه پاک کردن یک logjam در مجلس است که تهدید در یک زمان و یا دیگری به از خط خارج Brexit یا فشار انگلستان از بلوک بدون یک معامله برای صاف کردن آن خروج.

آهسته ارتجاعی

صندوق بین المللی پول می گوید انگلستان می تواند سبقت گرفتن اتحادیه اروپا بزرگترین اقتصاد 2021—اگر از آن می رسد یک معامله تجاری.

تولید ناخالص داخلی تغییر از یک سال پیش از آن

آلمان

فرانسه

انگلستان

2.5%

2.0

1.5

1.0

0.5

0

2016

’17

’18

’19

’20

’21

’16

’17

’18

’19

’20

’21

’16

’17

’18

’19

’20

’21

انگلستان

فرانسه

آلمان

2.5%

2.0

1.5

1.0

0.5

0

2016

’21

’16

’21

’16

’21

انگلستان

فرانسه

آلمان

2.5%

2.0

1.5

1.0

0.5

0

2016

’21

’16

’21

’16

’21

انگلستان

فرانسه

آلمان

2.5%

2.0

1.5

1.0

0.5

0

2016

’21

’16

’21

’16

’21

توجه داشته باشید: اطلاعات از سال 2019 به بعد پیش بینی هستند.

منابع: Eurostat (واقعی); صندوق بین المللی پول (پیش بینی)

“مردم در حال ساخت برنامه ای دوباره گفت: دومینیک فلمینگ رئیس توسعه کسب و کار در ورزشگاه MK یک فوتبال ورزشگاه و هتل و سرگرمی های پیچیده در میلتون کینس انگلستان است.

آقای فلمینگ گفت: تعداد شرکت رزرو برای رویدادها و همایش ها تا به حال علامت تا پس از انتخابات پس از آهسته 2019.

اما تا زمانی که باقی مانده مذاکرات حل و فصل شود, اقتصاد بریتانیا است که انتظار می رود زیر پر اقتصاددانان گفت. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که انگلستان برای گسترش 1.4 درصد در سال 2020 سریع تر از فرانسه و آلمان اما از 2.4% سرعت انگلستان به دست آورد در سال 2015 سال قبل از رای دهندگان تصمیم به خروج از اتحادیه اروپا. بانک مرکزی انگلستان در روز پنج شنبه به صدا در gloomier توجه داشته باشید گفت: انتظار رشد تنها 0.8% این سال است.

که پیش بینی فرض می کند ایران مجموعه ای برای شروع در هفته هموار.

آقای جانسون که برنده انتخابات با وعده به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” مصمم است که ایران باید به این نتیجه رسیدند توسط Dec. 31.

به اشتراک گذاری افکار خود را

است که دوره انتقال در سال 2020 مفید برای کسب و کار و یا فقط طولانی عدم اطمینان ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از اتحادیه اروپا را بازوی اجرایی و فیل هوگان بلوک بالا تجارت رسمی هشدار داده اند که رسیدن به یک توافقنامه تجارت در چنین تنگ جدول زمانی آسان نخواهد بود. اتحادیه اروپا برای مقابله با کانادا در زمان هفت سال برای تکمیل.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای گسترش تجارت متوقف فراتر از پایان این سال باید شش ماه قبل از آن توسط ژوئیه 1.

این بدان معناست که شرکت های بزرگ نگرانی بیش از Brexit به احتمال زیاد خواهد شد به شدت در ماه های آینده به عنوان کسانی که در مهلت در نزدیکی گفت: سیمون هارت مبارزه با تروریسم در اروپا منجر شریک در کسب و کار شرکت مشاوره RSM سکس LLP.

آقای هارت انتظار بیشتری نوسانات در انگلستان, سهام, اوراق قرضه و بازار ارز به عنوان دسامبر عیادت گونه به احتمال زیاد به فشار شرکت های بزرگ هزینه های استقراض و sap فعالیت های اقتصادی.

“من فکر می کنم ما را پیدا خواهد کرد که به عنوان سال 2020 می رود ما احتمالا یک ramping تا از استرس در انگلستان سیستم دوباره,” او گفت:.

نخست وزیر بوریس جانسون بازدید این صنعت مرکز در دانشگاه ساندرلند در شمال شرقی انگلستان در روز جمعه بعد انگلستان به طور رسمی سمت چپ اتحادیه اروپا است. عکس: اسکات heppell/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت رزرو برای رویدادها و همایش ها در ورزشگاه MK علامت تا پس از ماه دسامبر انتخابات گفت: یک مدیر اجرایی در این مجتمع است. عکس: برادلی Collyer/زوما پرس

لندن و بروکسل نیز توسط Dec. 31 باید به شکل از چگونه برای قرار دادن به بهره برداری از مجتمع آداب و رسوم و مقررات تنظیم حاکم بر تجارت بین جمهوری ایرلند است که بخشی از اتحادیه اروپا و ایرلند شمالی و بقیه از بریتانیا.

انگلستان و اتحادیه اروپا توافق کردند که به یک پروتکل است که اجتناب از نیاز به کنترل بر کالاهای عبور از زمین های مرزی بین شمال و جنوب جزیره ایرلند. اما مشخص نیست چگونه این توافق که اجازه می دهد تا برای برخی از بررسی بر روی محصولات در حال حرکت از ایرلند شمالی به بقیه انگلیس را در عمل به کار.

تصمیم گیری نیز انتظار می رود midyear در ماهیگیری حقوق داده ها-انتقال قوانین و خدمات مالی است.

برای مدیران از جمله آقای Kotecha سوال بزرگ در آینده ایران این است که آیا انگلیس ادامه خواهد داد به دنبال مقررات اتحادیه اروپا اجازه می دهد که برای گردش آزاد کالا در داخل بلوک وسیع بازار واحد بدون مانع است.

بدون هماهنگی نظارتی Morningside دارو می تواند به صورت موانع جدید به فروش دارو به کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در حال حاضر ارائه حدود 5 درصد درآمد سالانه خود را آقای Kotecha گفت.

پس از سالها بلاتکلیفی و از دست رفته مهلت انگلستان است و در نهایت خروج از اتحادیه اروپا. اما Brexit درام ممکن است بیش از عنوان انگلستان وارد یک مرحله جدید از مذاکرات با شرکای تجاری خود. وال استریت ژورنال است Jason Douglas گزارش. عکس: Daniel Leal-Olivas/گتی ایماژ

این شرکت نیاز به راه اندازی یک شرکت تابعه در اتحادیه اروپا درخواست برای مجوز جدید برای مقابله با مواد مخدر و ارائه محصولات خود به سایر تست در آزمایشگاه اتحادیه اروپا. او گفت که او امیدوار است که تراز دلخواه ادامه خواهد داد و مراحل چنین نخواهد بود لازم است.

دولت بریتانیا گفت که می خواهد آزادی به انشعاب از قوانین اتحادیه اروپا که در آن معتقد است در منافع بریتانیا, کسب و کار, اما نمی خواهد این کار را برای خاطر آن.

که به احتمال زیاد معنی جدید موانع تجارت اجتناب ناپذیر است گفت: سام لاو تجارت-سیاست متخصص در مرکز اصلاحات اروپا در لندن فکر می کنم تانک. لحظه انگلستان می شود حق انتخاب به انشعاب از اتحادیه اروپا در مقررات اتحادیه اروپا خواهد شد درمان آن را به عنوان اگر آن را در حال حاضر دارای انشعاب است.

برای ریچارد Swart, فروش جهانی و کیفیت مدیر در برگر جهانی Durham, انگلستان, واحد آلمان Ringmetall AG که تولید کننده حلقه استفاده می شود به مهر و موم ظرف درام جمعه را نقطه عطف نشانه پایان اولین مرحله از مبارزه با تروریسم در اروپا و آغاز “nitty-ریگ دار.”

کسب و کار نیاز به وضوح به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, او گفت:. “گزینه در حال انطباق با مرگ و یا نقل مکان.”

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de