چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

دلار هنگ کنگ—انگلیس و روسیه هر گزارش اولین موارد خطرناک coronavirus در حالی که کشورهای دیگر—و Delta Air Lines , Inc. و American Airlines Group , Inc. —نقل مکان کرد برای محدود کردن ترافیک هوایی با چین به عنوان تعدادی از افراد آلوده وجود دارد با نزدیک شدن 10,000.

پاکستان یک متحد استراتیژیک چین گفت: این امر ممنوعیت تمام مسافرت هوایی تجاری به سرزمین اصلی چین روز جمعه یک روز پس از ایتالیا به حالت تعلیق پروازها به مقصد تایوان و چین از جمله خاک از هنگ کنگ تا آوریل 28. روسیه هم گفت: این امر تعلیق برخی پروازها به مقصد چین به استثنای پروازهای منظم خود را گل سرسبد حامل Aeroflot.

در ضمن سنگاپور وزارت بهداشت گفت: این امر گسترش آن coronavirus مرتبط با مطلب محدودیت شامل هر کسی که تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز و رد ویزا به تمام چینی دارندگان گذرنامه آغاز عصر روز دوشنبه. قبلا سنگاپور حال حاضر ورود به کسانی که تا به حال سفر به هوبئی مرکزی در چین استان که در آن ویروس نشات گرفته و یا به حال خود گذرنامه صادر شده وجود دارد.

آتلانتا-بر اساس دلتا و آمریکایی مستقر در فورت ورث تگزاس گفتند که توقف پروازها از آمریکا به چین است.

حرکت آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده بالا خود را coronavirus هشدار به عنوان تلفات از ذات الریه-ویروس باعث افزایش یافت و به 213 اواخر روز پنجشنبه از 170 روز قبل از آن و تعدادی از بیماری ها پیشی گرفته 9,500.

مربوط تصویری

در یک کنفرانس خبری پنجشنبه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام شیوع کروناویروس “بی سابقه است.” عکس: Jean-Christophe Bott/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تعداد زیادی از مردم بیمار جدید کروناویروس در چین در حال حاضر بیش جهانی مجموع مبتلا به سندرم حاد تنفسی یا سارس است که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر پس از ظهور از جنوب چین در اواخر سال 2002 و 2003.

روسیه برای اولین بار دو coronavirus موارد هر دو شهروندان چینی, رسمی, روسیه, آژانس های خبری گزارش با استناد به دولت است.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در روز جمعه گفت که آن دو مورد تأیید شدند اعضای یک خانواده در انگلستان است.

ایتالیا تصمیم به توقف سفر هوایی به چین پس از یک زن و شوهر چینی در رم تایید شد به عنوان ویروس. این کشور همچنین اعلام کرد در شش ماه پزشکی وضعیت اضطراری که به آن دولت مرکزی قدرت های اضافی برای مقابله با مشکوک به ویروس موارد به سرعت و از طریق قطع ایتالیایی بوروکراسی.

چین ساخته شده خود حرکت اول به بازگرداندن شهروندان در خارج از کشور که می خواستم به بازگشت به کشور است. آن را مرتب هواپیما را به خانه مردم از هوبئی استان که در شهر ووهان در مرکز وقوع. سخنگوی وزارت امور خارجه Hua Chunying روز جمعه گفت که تلاش های خود بودند باعث هوبئی بومی رو “واقعی مشکلات” در خارج از کشور. او نمی استادانه درست شده.

تاثیر کروناویروس جدید ویروس موج در سراسر جهان است. مردم با پوشیدن ماسک در انگلستان که در آن دو نفر روز جمعه گزارش داد. عکس: facundo arrizabalaga/شاتر

Xiamen هوایی است که اکثریت متعلق به هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، گفت: این پرواز یک هواپیما در هر روز جمعه به بانکوک و کوتا کینابالو مالزی—دو مقصد توریستی محبوب برای مردم را به ووهان. شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که یک پرواز توسط بهار Airlines انتظار بود به 350 نفر از توکیو به ووهان اوایل روز شنبه.

سایر دولتها ضمن در تقلا بودند به رها کردن اتباع خود از ووهان است که در مستند برای بیش از یک هفته به عنوان مقامات چینی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

این دولت را عودت چند صد نفر از شهروندان خود را از ووهان, مقامات گفت. آنها وارد سهشنبه در جنوب فرانسه که در آن آنها خواهد ماند برای 14 روز تحت نظارت های پزشکی در تعطیلات مرکز در نزدیکی مارسی. شش مورد از عفونت های شناسایی شده در کشور است.

یک هواپیما اجاره توسط انگلستان با 110 انگلیسی ها و شهروندان کشورهای دیگر چپ ووهان و فرود در بریتانیا روز جمعه دولت انگلیس گفت. پرواز برنامه ریزی شده بود برای ادامه به اسپانیا پس از انگلستان توقفگاه بین راه.

ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها از ووهان به عنوان روز دوشنبه پس از یک پرواز اولیه در درجه اول برای کارکنان کنسولگری ایالات متحده وجود دارد رفتگان در روز چهارشنبه. که پرواز انجام 210 آمریکایی توقف در لنگرگاه قبل از فرود در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا.

مرتبط

  • Coronavirus اعلام شده است یک اورژانس بهداشت جهانی
  • آمریکا قصد دارد به تخلیه بیشتر آمریکایی ها از ووهان
  • Facebook به ممنوعیت پست در مورد جعلی درمان
  • چگونه چین می تواند به ساخت یک بیمارستان در 10 روز

به عنوان بخشی از چین در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش چین ملی راه آهن اپراتور گفت: خریداران بلیط نیاز به ارائه شماره تلفن همراه برای هر مسافر شنبه شروع یک حرکت است که به مقامات اجازه می دهد برای تماس با هر کسی که تا به حال شده است در یک قطار با یک بیمار بالقوه.

در هنگ کنگ که دارای یک تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده از ویروس مدرسه تعطیل شد تمدید تا اوایل ماه مارس در شهر اجرایی کری لام روز جمعه گفت.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح هشدار به بالاترین سطح مشاوره آمریکایی در چین به نظر خروج از کشور و درخواست از همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل تعویق انداختن سفر وجود دارد. وزارت امور خارجه اعمال می شود همان “سفر نیست” مشاوره برای افغانستان و ایران و سوریه و کره شمالی و ونزوئلا است.

قبل از گسترش آن پنج شنبه در وزارت امور خارجه تا به حال اعمال “سفر نیست” مشاوره تنها به هوبئی در حالی که اصرار آمریکایی ها برای تجدید نظر در سفر به چین به طور کلی.

وزارت امور خارجه توصیه کرد که تعیین ووهان coronavirus جهانی بهداشت عمومی اورژانس نشان می دهد که بهداشت عمومی مقامات در حال حاضر در نظر گرفتن بیماری تنفسی یک تهدید قابل توجهی فراتر از چین است.

در بیانیه منتشر شده در اواخر جمعه در چین وزارت امور خارجه وب سایت خانم هوآ وزارت سخنگوی تصویر کشیده ایالات متحده حرکت می کند به افزایش سفر خود را از هشدار به عنوان یک بیان از بد خواهد شد.

“بسیاری از کشورها ارائه پشتیبانی چین در وسایل مختلف. در تضاد برخی مقامات ایالات متحده’ حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب” خانم هوآ گفت. “فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت است.”

نوشتن برای ارین در Mendell erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو