پلیس لندن روز دوشنبه راه می رفت از طریق یک منطقه که در آن پلیس کشته و یک مرد که زخمی شدن دو نفر در حمله با چاقو به سه روز قبل از. عکس: facundo arrizabalaga/شاتر

لندن—دولت بریتانیا گفت که آن را معرفی قوانین اضطراری برای جلوگیری از خودکار اوایل انتشار نفر به اتهام ترور جرائم یک روز بعد از پلیس و کشته شدن یک مرد به تازگی از زندان آزاد که به زخمی شدن دو نفر در حمله با چاقو.

Sudesh امان 20 سال که به تازگی از زندان رها شده پس از گذراندن بخشی از دوران محکومیت خود را برای توزیع به تروریسم مرتبط با مواد. او با پوشیدن جعلی انتحاری در حالی که انجام این حمله در لندن پلیس متروپولیتن گفت.

او دوم مانند مجرم در اوایل انتشار برای انجام یک حمله با چاقو در لندن در بیش از دو ماه.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: مجلس عوام که در قوانین اضطراری را معرفی می شود “برای اطمینان از پایان دادن به تروریست مجرم شدن منتشر شد به صورت خودکار گذراندن نیمی از دوران حبس خود بدون بررسی و یا بررسی.” قانون جدید نیز به مردم اعمال می شود در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت خود است.

پلیس بریتانیا به ضرب گلوله کشته و یک مرد که به تازگی از زندان آزاد شد و پس از او چاقو دو نفر است. این دومین بار در چند ماه است که یک فرد محکوم به تروریسم مرتبط با اتهام حمله به مردم در لندن بعد از اینکه منتشر شد. عکس: ری Tang/زوما پرس

تمام تروریستی مجرم را به خدمت حداقل دو سوم از جملات خود را و هر گونه آزادی های اولیه خود را برای موافقت با آزادی مشروط مدیره است که می تواند تقویت شود پس از آن می تواند مقابله موثر با خطرات تروریست محکوم مطرح شده به امنیت عمومی است.

“ما با یک وضعیت بی سابقه ای شدید جاذبه” او گفت:.

دولت اعلام کرد بررسی خودکار اوایل انتشار سیاست پس از حمله با چاقو در اواخر ماه نوامبر در نزدیکی پل لندن که در آن دو نفر و مهاجم کشته شدند. اما روشن نیست در زمانی که این تغییرات که پیشنهاد پس از آن حمله را اعمال می شود به موجود زندانیان.

که مهاجم, عثمان خان 28 شده بود از زندان آزاد شد و 11 ماه قبل تحت مجموعه ای از شرایط است که شامل یک اینترنت, ممنوعیت, منع و محدودیت در حرکات خود و جلسات. او انجام یک GPS برچسب اجازه می دهد مقامات برای ردیابی محل خود.

اوایل روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون توصیف آن به عنوان یک ناهنجاری است که برخی از مردم به جرم ترور جرائم شد و هنوز هم در حال آزاد تحت اتوماتیک اوایل انتشار بدون هر نوع بررسی و یا آزادی مشروط سیستم.

آقای امان محکوم شده اند در ماه دسامبر سال 2018 به سه سال و چهار ماه زندان برای توزیع تروریستی اطلاعات پس از در حال حاضر در خدمت بخشی از این حکم و منتشر شد در اوایل. پلیس مسلح قادر به پاسخ به سرعت در یکشنبه زیرا آنها فرار او.

پلیس گفت: آقای امان که از زندان رها شده در Jan. 23 کرده بود به سرقت رفته و چاقو از یک فروشگاه. زمان گرفته شده برای او را برای ورود به فروشگاه و شروع به حمله او حدود 60 ثانیه. پلیس و کشته شدن او را پس از حدود 60 ثانیه.

مقامات در انگلستان و جاهای دیگر در اروپا را تایید کرده اند در حال رشد امنیت چالش کشیده عملیات خدمات از مردم به جرم ترور جرائم بازگشت به جامعه پس از گذراندن محکومیت خود موازی آزمون به یک مطرح شده توسط جهادی های بازگشته از خاورمیانه و مناطق جنگی. جملات برای ترور جرائم به طور کلی تر در سراسر اروپا از آنها در ایالات متحده آمریکا

زندان-طرفداران اصلاحات استدلال کرده اند که جملات طولانی به ندرت ارائه پاسخ گفت: گاهی اوقات حبس تنها در خدمت به بیشتر رادیکال افراد است. آنها می گویند منابع باید متمرکز بر موثر deradicalization برنامه های.

افرادی مانند آقای خان—در اصل محکوم به نوبه خود در یک بمب گذاری در طرح متمرکز شده در بورس سهام لندن و سایر اهداف نیز در حال حاضر یک چالش در نظام قانونی است. او انجام حمله خود را در حالی که حضور در یک کنفرانس در deradicalization داشتن متقاعد مقامات که او recanted تروریستی خود نمایش.

نوشتن به استفان Fidler در stephen.fidler@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو