تایسون تبدیل به ربات قصابی تحریک Coronavirus شیوع

SPRINGDALE, ارک.–به دبنینگ دام و برش تا جوجه شده است دست در کار است. دستمزد پایین کارگران با استفاده از چاقو و اره کار بر روی لاشه در حال حرکت به طور پیوسته پایین خطوط تولید. آن است که کار فشرده و خطرناک کار می کنند.

کسانی که کارخانه طبقه شده اند به خصوص منجر به گسترش coronavirus. در آوریل و مه بیش از 17,300 پردازش گوشت و مرغ کارگران در 29 متحده آلوده شدند و 91 درگذشت, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. گیاه خاموش شدن ناگهانی کاهش می یابد ایالات متحده گوشت گاو و گوشت خوک تولید بیش از یک سوم در اواخر ماه آوریل است.

Meatpackers در پاسخ صرف صدها میلیون دلار در تجهیزات ایمنی مانند شخصی دنده محافظ حرارتی اسکنر و محل کار پارتیشن و آنها افزایش دستمزد کارگران به آنها را تشویق به ماندن در کار است.

آنها همچنین در حال جستجو برای یک مدت های طولانی از راه حل است. که در تلاش است بازی کردن در پیشین کامیون-تعمیر و نگهداری فروشگاه در نزدیکی Springdale ارک., مقر بسته بندی گوشت می آمد غول Tyson Foods , Inc. TSN -3.50% وجود دارد شرکت مهندسان و دانشمندان در حال هل دادن به رباتیک توسعه این صنعت شده است و آهسته به آغوش و تلاش کرده است به اتخاذ.

این تیم از جمله طراحان که هنگامی که مشغول به کار در صنعت خودرو در حال توسعه یک خودکار به دبنینگ سیستم مقصد برای رسیدگی به برخی از حدود 39 میلیون جوجه ذبح, کنده و قطعه قطعه در هر هفته در تایسون گیاهان.

تایسون بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت فروش در حال حاضر متکی در مورد 122,000 کارکنان به بوسیله اسباب گردنده از حدود یک در هر 5 کیلو مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک تولید شده در کشور است. کار در تایسون تولید اتوماسیون مرکز که باز در ماه اوت گذشته است و سرعت این تغییر از انسان گوشت برش رباتیک قصابی.

تکنسین در Tyson Foods’ آرکانزاس اتوماسیون آزمایشگاه با استفاده از مهره های رنگارنگ نشان می دهد که چگونه دستگاه می تواند تشخیص و تنظیم به تفاوت در رنگ و شکل یک چالش در گیاهان گوشت. تصویری: یعقوب Bunge/وال استریت ژورنال

بیش از سه سال گذشته تایسون سرمایه گذاری حدود 500 میلیون دلار در تکنولوژی و اتوماسیون. مدیر اجرایی Noel سفید گفت: کسانی که تلاش به احتمال زیاد افزایش خواهد داد و پس از همه گیر.

این Covid-19 همه گیر شده است یک افتضاح برای $213 میلیارد گوشت ایالات متحده آمریکا میباشد. برای اولین بار در حافظه برای برخی از آمریکایی ها وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. کاهش تولید مواد غذایی مجبور غول مانند Kroger شرکت ، Costco Wholesale Corp. و Albertsons Cos. برای محدود کردن چقدر گوشت تازه خریداران می تواند خرید در برخی فروشگاه ها. زنجیره ای مواد غذایی سریع وندی تا به حال به مشتریان بگویید که بعضی از رستوران ها نمی تواند در خدمت همبرگر.

در حال حاضر اتوماسیون پروژه های در حال مسابقه پیش رو گفت دکر واکر یک مدیر عامل با گروه مشاوره بوستون و یا BCG که با این نسخهها کار با meatpackers. “همه فکر کردن در مورد آن, و آن را به افزایش,” او گفت:.

اتوماسیون تبدیل کرده است مانند شغل مونتاژ خودرو, معاملات سهام و کشاورزی. گوشت پردازنده های چند, استخدام 3.2 کارگران در هر 1000 فوت مربع از ساخت فضای سه برابر میانگین ملی برای تولید کنندگان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط BCG. در حالی که ایالات متحده تولید کارگر تراکم کلی برگزار کرده است ثابت بیش از پنج سال گذشته در گیاهان گوشت آن افزایش یافته است و با توجه به شرکت.

مدیران تایسون و دیگر گوشت غول از جمله JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. و شرکت کارگیل شرکت ، می گویند که به دلیل روبات نمی تواند در عین حال مطابقت انسان توانایی پیاده کردن لاشه حیوانات که ماهرانه در اندازه و شکل متفاوت. در حالی که برخی از روباتها مانند خودکار “را دیدم ،” برش که تقسیم لاشه گراز در امتداد ستون فقرات نیروی کار در کنار انسان ها در گیاهان ظریف برش مانند پیرایش, چاق, در حال حاضر تا حد زیادی باقی مانده است در دست بشر کارگران و بسیاری از آنها مهاجران.

کارگران در حیوانات کشتار و پردازش صنعت از جمله برخی از کار بر روی پردازش خطوط پرداخت شد و به طور متوسط $15.92 یک ساعت در 2019 با توجه به اداره آمار نیروی کار.

ماهر کمر خبط می توانید با حک کردن یک برش از گوشت مانند فیله مینیون بدون ترک بیش از حد بسیاری از یادداشت بر روی استخوان است که باید تبدیل به پایین تر از ارزش محصولات مانند ریز بافت گوشت گاو کم هزینه پیرایش استفاده می شود در همبرگر گوشت یا غذای سگ گفت: علامت Lauritsen بین المللی معاون رئیس جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده بسیاری از بسته بندی گوشت می آمد کارگران است. برای گوشت گاو شرکت که تفاوت بین گوشت فروش عمده در 5 دلار در یک پوند و 19 سنت در هر پوند است.

“کار است که هنوز هم ارزان تر و انسان می تواند انجام دهد کسانی که ماهر شغل خیلی بهتر از ماشین آلات می تواند” او گفت:.

کارگران ملبس به دنده محافظ در تایسون مرغ-کارخانه فرآوری در Camilla Ga., در ماه آوریل است.

عکس: Tyson Foods/آسوشیتد پرس

گوشت شرکت های مطرح ساعتی پرداخت در سال های اخیر در پاسخ به سفت بازار کار ایالات متحده. تنظیم شده برای تورم هر چند میانگین گوشت پردازش حقوق و دستمزد کاهش یافته است 50% از سال 1975 با توجه به دانشگاه میسوری تاریخچه پروفسور کریس دویچ.

صنعت گوشت مقامات می گویند هزینه زندگی پایین تر است در مناطق روستایی که در آن بسیاری از گیاهان در حال حاضر واقع شده و با تجربه تر به کارگران پرداخت می شود ، تایسون گفت: آن طور متوسط دستمزد ساعتی برای ایالات متحده کارکنان $15.77 سال گذشته و JBS گفت: آن طور متوسط ساعتی کارگران باعث می شود بیش از 20 دلار در ساعت است.

در حالی که برای پردازش گوشت به طور کلی رشد کرده است امن تر در سال های اخیر آن باقی مانده است یکی از خطرناک شغل در اقتصاد آمریکا با توجه به اداره آمار نیروی کار. با 4.3 محل آسیب یا بیماری در هر 100 نفر از کارگران در سال 2018 این صنعت با نرخ نزدیک به 40 درصد بالاتر از میانگین ملی برای تمام صنایع فراتر ورود معدن و ساخت و ساز. حیوانات کشتار و امکانات پردازش وارد 23,500 nonfatal صدمات و بیماری ها در سال 2018 آخرین سال که داده ها در دسترس است هر چند چنین داده است خدشه دار underreporting با توجه به دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی.

بشار Abdulrazzaq یک پناهندگان عراقی گفت که او به طول انجامید کمتر از یک سال در تایسون Perry, آیووا, گیاه گوشت خوک. پس از هشت ساعت شیفت کنده کاری گوشت از پشت خوک آقای Abdulrazzaq گفت: انگشتان خود را اغلب بودند در محل قفل شده است و او تا به حال برای فضولی باز دست خود را برای شروع به کار در صبح روز بعد. کمر درد ناشی از حرکت سنگین لاشه در نهایت راند او را از این کار, او گفت:.

“انجام می دهند که هشت ساعت در روز بدون توقف,” او گفت:, “این انسان نیست.”

تایسون گفت: این سرمایه گذاری در ارگونومی و دیگر تغییرات ایجاد شغل کمتر طاقت فرسا از جمله خودکار لاشه تقسیم اره و قطعات یدکی دنده دستگاه کشش در پری گیاه. آن گفت: موقعیت آقای Abdulrazzaq برگزار حذف کرده اند پس از این شرکت نصب شده کمتر کار فشرده فرایند تولید.

یک تایسون گوشت-گیاهی کارگر می پوشد جدید Covid-19 ایمنی دنده.

عکس: Tyson Foods, Inc.

تقریبا 585,000 مردم کار در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. کارگران کارخانه چرخه در داخل و خارج از مشاغل به سرعت با گردش مالی سالانه در گیاهان گوشت اعم از 40 درصد به 70 درصد با توجه به گروه مشاوره بوستون در مقابل به طور کلی 31 درصد به طور متوسط برای تولید کنندگان.

مشکلات نگهداری گیاهان کارکنان تا قبل از همه گیر. گیاهان در تلاش برای جلب کارگران به اندازه کافی به شهرهای کوچک در جنوب و غرب میانه که خانه بسیاری از صنعت گیاهان. پناهندگان که از نظر قانونی می تواند کار در ایالات متحده و مهاجران از جمله کسانی که نمی تواند را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از نیروی کار است.

مشکلات استخدام کارگران شده اند مانع برای گسترش گیاهان و ساختمان جدید مدیران گفت. “بزرگترین فشار است که ما از نظر اتوماسیون بیش از پنج سال گذشته است که به دلیل در دسترس بودن نیروی کار در ایالات متحده گفت:” آندره Nogueira, مدیر اجرایی JBS JBSAY -2.82% ایالات متحده آمریکا یک واحد از برزیل گوشت شرکت JBS SA.

Covid-19 مرکب است که مشکل است. به عنوان همه گیر در مارس و آوریل صدها تن از کارگران در خانه مانده از گیاه شغل در سراسر کشور با توجه به گوشت شرکت و اتحادیه مقامات. گوشت شرکت در پاسخ احداث پارتیشن بین ایستگاه های کاری و اتاق استراحت و ناهار جداول نصب خودکار متوسط اسکنر و توزیع ماسک و دستکش.

در حالی که هفتگی در ایالات متحده تولید گوشت بهبود کار چالش ادامه به زور برخی از گوشت پردازنده به تمرکز بالا-حجم کمتر-خام کاهش معنی کمتر boneless محصولات در سوپر مارکت گوشت موارد گفته خواهد ساویر یک اقتصاددان با وام کشاورزی CoBank.

شرکت های بسته بندی گوشت می آمد باید تست خودکار سیستم های برش قبل با نتایج مختلط. برخی از پروژه های رها شده بودند پس از هدر رفتن بیش از حد بالا-ارزش گوشت, صنعت, مقامات گفت. پردازنده های مرغ را با موفقیت خودکار برخی مراحل مانند کار “دل و روده snatchers” که حذف پرندگان اندرونه تا حدودی به دلیل جوجه تمایل به متفاوت در اندازه کمتر از فراموش گاو و خوک.

رشد مصرف کننده اشتها برای محصولات مانند deboned و مرغ بدون پوست و گوشت مورد نیاز مردم بیشتر در پردازش خطوط. دهه پیش بسیاری از آمریکایی ها خریداری کل جوجه. مک دونالد Corp. ‘s معرفی Chicken McNuggets در 1980s تغییر است. تقریبا 85 درصد از مرغ خورده در ایالات متحده امروز است که بخش هایی مانند سینه و بال و یا محصولات مانند مرغ انگشتان با توجه به ملی شورای مرغ.

صنعتی کسب و کار در یک, نبراسکا, شهرستان پیاده سازی روش های ایمنی و انطباق اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور باز نگه داشتن درها را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. وال استریت ژورنال به ارین Ailworth گزارش از Grand Island, Neb. عکس: ارین Ailworth/وال استریت ژورنال

JBS جهان بزرگترین گوشت شرکت با فروش کار کرده است برای سال ها به طور خودکار بخشهایی از آن دام و طیور عملیات در سراسر جهان گفت: آقای Nogueira. JBS در سال 2015 پرداخت $42 میلیون برای یک خطر کنترل در اسکات فن آوری های Ltd. نیوزیلند بر اساس رباتیک شرکت است که خودکار بره پردازش.

اسکات سیستم با این نسخهها کار تا حدودی به دلیل مقدار گوشت گوسفند به فروش می رسد با استخوان هنوز در آن گفت: آقای Nogueira. یک اسکات-طراحی و توسعه رباتیک چاقو بازو برای به دبنینگ هنوز هم نمی تواند مطابقت با انسان, او گفت: اگر این سیستم شروع به گرفتن.

در زائر غرور و افتخار پارسیان. PPC -1.82% دوم-بزرگترین متحده مرغ پردازنده و اکثریت متعلق به JBS, به دبنینگ ماشین آلات در حال حاضر دنباله انسان توسط تنها 1% به 1.5% از نظر گوشت عملکرد هر مرغ.

“آنها بسیار نزدیک به آنچه که فرد می تواند انجام بیش از هفت سال پیش” آقای Nogueira گفت. تکنولوژی و اتوماسیون بخشی از $1 میلیارد دلار در هزینه های سرمایه JBS ایالات متحده آمریکا برنامه ریزی شده برای سال 2020 است. “یک روز ما خواهد بود اما ما هنوز وجود دارد,” او گفت:.

یک نشانه در یک وندی رستوران در میامی در ماه مه گفت که مشتریان عرضه زنجیره مشکلات محدود برخی از محصولات در دسترس بودن به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

مدیرکل بانک ها سال را صرف کارگردانی اتوماسیون پروژه های در فن آوری و بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت اخیرا در X واحد از گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. راه اندازی برای حل برخی از ترین در جهان است مشکلات آزار دهنده. او پیوست تایسون هیئت مدیره در سال 2017 شد و رئیس جمهور در ماه دسامبر.

آموزش ربات برش و مرتب گوشت که شامل مواد نرم و تغييرات او گفت: “این بیشتر به چالش کشیدن عملیاتی محیط زیست شما می توانید پیدا کنید.” درجه حرارت پایین در گوشت, گیاهان, نگهداری سرد برای مواد غذایی-ایمنی دلایل مطرح بیشتر موانع رباتیک به عنوان چلپ چلوپ کردن خون, صنعت, مقامات گفت.

داخل تایسون, آرکانزاس, رباتیک آزمایشگاه در اوایل سال جاری یک اتاق شامل یک ربات با یک بازوی مکانیکی نصب شده در داخل یک جعبه شیشه ای, شبیه یک بازی جرثقیل بازی. با فشار یک دکمه ربات بازو ریخته سه فنجان از دانه های رنگارنگ بر روی یک سینی و سپس به سرعت در حال برداشت هر یک و مرتب آنها را با رنگ در کمتر از 30 ثانیه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

است مصرف خود را از گوشت را در همه گیر? آیا شما انتظار می رود آن را به صورت دائمی تغییر دهید ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تایسون تکنسین ها در حال تلاش برای آموزش ماشین آلات به رسمیت شناختن و به سرعت تنظیم به تفاوت در رنگ و شکل بخشی از آنچه که مدیران می گویند باعث می شود برای پردازش گوشت سخت برای ماشین آلات از گفتن مونتاژ اتومبیل از یونیفرم, تولید قطعات.

در گیاهان گوشت “ما قطعات بی نهایت متغیر” گفت: مارتی Linn قبلا اصل مهندس رباتیک برای جنرال موتورز که در پیوست تایسون در سال گذشته برای کمک به خود را به طور مستقیم اتوماسیون تلاش.

اروپایی گیاهان گوشت گنجانیده شده اند اتوماسیون بیشتر از آمریکا و همتایان با استفاده از لیزر و نوری چشم به جزئیات کاهش گوشت بر روی یک تسمه نقاله و ارسال آنها را به بخش های مختلف بسته بندی می شود وزن و حمل می شود. این فن آوری به معنی یک کارگر در گیاهان در سوئد, دانمارک و فرانسه کار می کند از هشت یا نه کارگران در ایالات متحده گیاهان هر چند عملیات اجرا در سرعت آهسته تر گفت: آقای Lauritsen اتحادیه رسمی.

جعبه انباشته روبات در تایسون اتوماسیون مرکز.

عکس: Tyson Foods, Inc.

آقای Lauritsen گفت: افزایش اتوماسیون در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید انجام شود ملاحظه بنابراین زیان کار نمی نابودی جوامع آنها حفظ.

“اگر شما نگاهی به نیمی از مشاغل از Worthington, Minn. و دنیسون, آیووا, شما را به دور از 2000 شغل و اشتغال است که با آنها آمده است,” او گفت: با اشاره به دو شهر با بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. “شما فلج آن جوامع است.”

تایسون آقای بانک ها گفت که کارگران در معرض خطر جایگزین به طور گسترده توسط روبات ها به زودی. کارگران که شغل خودکار را می توان نقل مکان کرد به باز کردن پوزیشن های پس از اخراج نیست مورد نیاز است. روبات می تواند در بهبود و حفظ و نگهداری کارکنان گفت: با ایجاد شغل ماهر تر و کمتر شدید.

آقای بانک ها گفت که تکنولوژی مورد نیاز است برای از بین بردن تنگناها در تایسون گیاهان که در آن کمبود کارگران ماهر در بخش مشاغل می کند به طور کلی تولید. برای حل یک مشکل چنین گفت: تایسون طراحی یک جت آب برش سیستم قادر به کنده کاری بالا سینه مرغ را دقیق تر از انسان می. بسیاری از تایسون مرغ گیاهان در حال حاضر در حال استفاده از این سیستم به منظور توسعه محصولات جدید است که آنها را نمی تواند با استفاده از نیروی کار انسانی, او گفت:.

اتوماسیون “چیزی است که ما فکر می کنم در حال رفتن به انقلابی برای کسب و کار ما” گفت: Doug مباشر تایسون مدیر تکنولوژی ساخت که به طراحی گوشت-برش برش و تجهیزات برای چند دهه. “ما در آستانه قابل توجهی rollout.”

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] و جسی نیومن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>