سربازان افغان در حال گشت زنی در شرق ولایت ننگرهار افغانستان روز یکشنبه.

عکس: ghulamullah حبیبی/شاتر

کابل—افغانستان, سرباز, کشته شدن دو آمریکایی عضو سرویس و زخمی شدن شش تن دیگر از پرسنل نظامی ایالات متحده در شرق افغانستان در روز شنبه آمریکا و مقامات افغان گفت.

این حادثه رخ داده است در ولایت ننگرهار یک منطقه که در آن نیروهای آمریکایی و افغان شده است به مبارزه با هر دو طالبان و دولت اسلامی مبارزان. ننگرهار در نظر گرفته شده است یکی از مناطق خطرناک در کشور است.

“گزارش در حال حاضر نشان می دهد یک فرد در یک ارتش افغانستان یونیفرم باز آتش در ترکیب آمریکا و نیرو های افغان با یک مسلسل” گفت: Col. سانی لگت, یک سخنگوی فرماندهی آمریکا در افغانستان در اوایل یکشنبه.

اجمل عمر, معاون شورای ولایتی ننگرهار گفت که هر دو آمریکایی و نیروهای امنیتی افغان در بازدید از یک پایگاه ارتش در شیرزاد منطقه بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که یک سرباز افغان را آتش سربازان آمریکایی. سربازان آمریکایی پس از آن کشته شدند تیرانداز او اضافه شده است.

یکی دیگر از اعضای شورای ولایتی عبیدالله شینواری, گفت: این حمله باعث شد با یک استدلال کلامی بین دو طرف است.

وزارت دفاع گفت که دو سرباز کشته شدند Sgt. کلاس اول خاویر جگوار Gutierrez, 28, از سن آنتونیو و Sgt. کلاس اول Antonio Rey رودریگز, 28, از لاس Cruces, N. M. هر دو تصادفی به 3 گردان 7th نیروهای ویژه گروه (هوابرد) در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا.

شش مجروح ایالات متحده خدمات اعضای در حال دریافت درمان های پزشکی در ایالات متحده تسهیلات سرهنگ لگت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، وی افزود که این حادثه در دست بررسی است و “علت یا انگیزه پشت این حمله در این زمان ناشناخته است.”

بیش از 2400 های سربازان کشته شده در افغانستان پس از آغاز جنگ در سال 2001.

روز شنبه حمله می آید به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای تعیین راه رو به جلو در این جنگ در حال حاضر در آن سال 18. آقای ترامپ به دنبال پایان دادن به اصطلاح جنگ بی پایان از جمله در افغانستان اما پنتاگون هنوز هم حفظ حدود 13,000 نیروهای نظامی وجود دارد.

مقامات کار کرده اند و به سمت یک توافق صلح میان آمریکا و طالبان, اما راه باقی مانده گریزان و از جمله مذاکرات که دوباره در ماه دسامبر ساخته نشده و اساسی پیشرفت, مقامات گفت.

صرف نظر از نتیجه از این روند آقای ترامپ عهد کرده است به منظور کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در افغانستان و مقامات گفته اند, اولیه کاهش می تواند صفحه اصلی را به عنوان بسیاری از 4000 نفر از سربازان ترک در مجموع مورد 8600 سربازان بر روی زمین وجود دارد.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de