دو سناتور جمهوریخواه را در مخالفت با شلتون را تغذیه نامزدی

جودی شلتون نامزدی برای فدرال ریزرو حکام پاک یک مانع قابل توجهی در هفته گذشته در کمیته بانکی سنای.

عکس: استفانی رینولدز/زوما پرس

سناتور. سوزان کالینز (R. مین) گفت: او را به پیوستن به سن. میت رامنی (R. یوتا) در مخالفت با نامزدی اقتصاددان جودی شلتون به فدرال رزرو حکام.

رئیس جمهور تهمت به طور رسمی نامزد سابق خود مشاور اقتصادی به یک صندلی در هفت عضو هیئت مدیره در اوایل سال جاری و نامزدی او را پاک یک مانع قابل توجهی در هفته گذشته در خط یک حزب رای در کمیته بانکی سنای.

جمهوری خواهان باید یک 53-47 رای استفاده در سنا به این معنی که خانم شلتون نمی توانیم به از دست دادن بیش از سه جمهوری خواهان اگر همه دموکرات ها در مخالفت با نامزدی او را.

در بیانیه روز شنبه خانم کالینز گفت که او تا به حال نگرانی های جدی در مورد نامزدی. “در گذشته اظهارات خانم شلتون آشکارا به نام برای فدرال رزرو به کمتر مستقل از شاخه سیاسی و حتی مورد سوال نیاز به یک بانک مرکزی,” او گفت:. “این است که حق سیگنال برای ارسال به خصوص در میان همه گیر و به همین دلیل من قصد رای دادن در برابر او نامزدی اگر آن را می رسد از زمین است.”

آقای رامنی در هفته گذشته گفت: او نمی خواهد رای گیری به تصویب خانم شلتون. مقامات کاخ سفید شده اند, خوش بینانه در مورد یک امکان رای گیری مجلس سنا در این هفته یا بعد.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de