دو نفر از 120,000

در آن بارز ترین سطح این هفته را پوشش داستان در مورد دو بسیار متفاوت مردان به ارمغان آورد با هم مشترک باعث ناعادلانه شرایط. در یک سطح عمیق تر هر چند آن را مورد شفقت جعلی در بوته از دست دادن و چیزی بسیار بیشتر است.

دیدار با کریستوفر اسکات و استیون فیلیپس که صرف یک ترکیب 37 سال پشت میله های زندان برای جرمی که مرتکب نشده. آقای اسکات بزرگ شده در شهر آقای فیلیپس در کشور است. ما تگزاس-بر اساس خبرنگار هنری Gass صحبت با آنها در مورد سازمان آنها تاسیس خانه های امید تازه. هدف از این غیر انتفاعی است که برای کمک به کسانی که به ناحق زندانی شده و برای کار به اصلاحات در سیستم قضایی.

Exoneration از زندانیان تبدیل شده است بیشتر امری عادی بیش از سه دهه گذشته کمک در بخشی با استفاده از تست DNA.

اولین نمونه از یک زندانی بودن آزاد مبتنی بر DNA در سال 1989. سه سال بعد پروژه بی گناهی تاسیس شد در Cardozo دانشکده حقوق در دانشگاه یشیوا در نیویورک سیتی. هدف از این پروژه و بسیاری از مستقل ماهواره ای گروه همان است که از خانه امید تازه ای: عدالت و عدالت است.

با توجه به رجیستری ملی Exonerations بیش از 2500 زندانی شده اند تبرئه در ایالات متحده از سال 1989 از جمله 367 بر اساس آزمایش DNA. پروژه بی گناهی در نیویورک تخمین می زند که بین 2.3% و 5% از ایالات متحده تمام زندانیان بی گناه هستند. با توجه به این که برخی از 2.4 میلیون زندانی آمریکایی ها به عنوان بسیاری به عنوان 120,000 ممکن است بی گناه است.

قرار است که تعدادی در کنار دیگر: 37 ترکیب چندین سال است که آقای اسکات و آقای فیلیپس در زندان به سر برد. در حال حاضر خودتان را در کفش از آقای اسکات و آقای فیلیپس برای یک لحظه.

آنچه که از طریق ذهن خود را که اولین بار شما را به یک زندان همراه است ؟ چه شما احساس می کنید به عنوان درب clanged بسته دانستن که شما بی گناه ؟ و چگونه شما احساس می کنید 10 یا 15 سال بعد از پیاده روی به دور از که زندان ؟ آیا شما نگاه به عقب ؟ می تواند شما را از تلخ?

تگزاس جبران exonerees با 80.000 دلار برای هر سال از زندان. آقای اسکات با استفاده از پول خود را به صندوق سازمان برای پیدا کردن دیگران مانند او و آقای فیلیپس به ناحق محکوم به 5 درصد است. آنها نه تنها به دنبال بازگشت آنها در حال رسیدن به پشت با استفاده از خرد به سختی به دست برای کمک به ناحق محکوم زندانیان اثبات خود را در مورد.

و تلخ? در هنری او اشاره می کند که کار در خانه از امید تازه ای است که به عمد انعطاف پذیر اجازه می دهد تا مقدار زیادی از زمان برای تعهدات شخصی. این چیزی است که به خصوص حیاتی برای کسانی که غیر ارادی نگه داشته و دور از خانواده های خود. آقای اسکات از دست رفته بیشتر از دو پسر خود را’ رو به رشد تا سال پس از او بیشتر از اینکه یک پدر از جمله اخذ 6 ساله نوه برای کوتاه کردن مو در هر هفته. من نمی خواهد از بین بردن این پایان برای شما. به من آن را نشان می دهد حساسیت که آن را روشن می سازد: هیچ اکو از تلخی ، و است که حتی بزرگتر درس در اینجا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de