دو دلیل برای جلوگیری از چشم خود را از سوریه

هرگز آن را مهم تر برای مقاومت در برابر ضربه را به پوشش چشم ما در مورد سوریه است.

صدها نفر از هزاران نفر از غیر نظامیان در حال مقابله با یک بدون نگه می دارد-منع توهین آمیز با رئیس جمهور سوریه بشار اسد در ادلب منطقه است. و نیروهای خود را, حمایت هوایی روسیه قدرت را هدف غیر نظامی مناطق, مدارس, بیمارستان ها و کمک امکانات.

غیرنظامیان به دام افتاده است. ازدحام در موقت خانه در سرما آنها تحت فشار قرار دادند به سمت مرز ترکیه که دارای مهر و موم شده. اما آنها به دام افتاده در راه دیگری نیز هست: با یک یدک کش از جنگ سوریه آینده.

روسیه است که پشتیبانی از آقای اسد و ترکیه که پشت شورشیان در تضاد هستند. ترکیه فشار ناتو و اتحادیه اروپا به سمت آن. اما رئیس جمهور رجب طیب اردوغان تا بیگانه ناتو با تلاش به آن بازی در برابر روسیه است. تا حد زیادی از دست رفته هستند که ایالات متحده و بریتانیا.

که نبود تا به حال دو مهم اثرات موج دار شدن. اولین پاک راه را برای دخالت نظامی است که نجات آقای اسد. دوم تضعیف هر معتبر غربی مخالفت عمده نقض قوانین حفاظت از noncombatants. یک سوال کلیدی در حال حاضر این است که آیا ایالات متحده و اروپایی ها به دنبال reengage.

لندن

آن را به عنوان توضیح داده شده در فصل آخر در سوریه ویرانگر جنگ داخلی اما این به هیچ وجه خاص است. و هرگز پس از جنگ آغاز شد نه سال پیش است و از آن مهم تر شده است به مقاومت در برابر ضربه به سادگی پوشش چشم ما.

فوری دلیل است که آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است. صدها نفر از هزاران نفر از غیر نظامیان در حال تحمل بار بدون نگه می دارد-منع توهین آمیز با رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به زانو در گذشته عمده جیب شورشی مقاومت در منطقه شمال غرب یمن است. یورش آغاز شد در اواخر سال گذشته. آقای اسد را به نیروهای مورد حمایت روسیه مزدوران ایران و حزب الله ارتش متفقین و مهمتر روسی نیروی هوایی. و آنها به هدف شده و نه فقط مخالف اما غیر نظامی مناطق, مدارس, بیمارستان ها و کمک امکانات.

غیرنظامیان به دام افتاده است. بسیاری از پناهندگان دو یا سه برابر بیش از, پس از فرار در مبارزه با جاهای دیگر در سوریه یا مجبور شده اند از مناطق آقای اسد رژیم اصلاح شده. ازدحام در چادر و یا دیگر موقت خانه با درجه حرارت در زمستان انداخت زیر انجماد پس از غروب آفتاب آنها تحت فشار قرار دادند به سمت مرز که ترکیه همسایه است مهر و موم شده بسته است.

اما غیرنظامیان به دام افتاده در راه دیگر نیز اضافه می کند که به اهمیت درک ما چگونه این تعارض رو به این مرحله که در آن ممکن است به رهبری و چه درس جامعه بین المللی ممکن است از یاد قربانیان آن را ادعا کرده و عمق درد و رنج ناشی از آن است. حتی اگر غیر نظامیان در ادلب زنده ماندن آخرین مبارزه با آنها خود می دانند دراز مدت سرنوشت لولا در یک تشدید ژئوپولیتیک تقلا از جنگ سوریه آینده.

قهرمانان

که قهرمانان اصلی هستند رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان. خود را مضطرب مشارکت در سال های اخیر در پیگیری متقابلا قابل قبول ترتیب بیش از یک پس از جنگ سوریه – در حال حاضر تحت فشار در ادلب.

ترکیه که می خواهد برای حفظ امنیت منطقه در سراسر مرز در شمال سوریه فرستاده است در اضافی 7,000 نیروهای نظامی برای حمایت از نیروهای شورشی اسلامگرا در برابر روسیه و سوریه توهین آمیز است. هفته گذشته سربازان ترکیه تحت توپخانه و حمله هوایی که در سمت چپ حداقل چند دوجین از آنها را مرده – بزرگترین و تنها از دست دادن نیروهای ترکیه در جنگ.

در حالی که آنها بوده ام مراقب باشید به سرزنش روسیه به طور مستقیم برای حملات – جلوتر از برنامه ریزی پوتین و اردوغان در نشست مسکو در اواخر این هفته – ترک اعلام کرده اند که عملیات جدیدی علیه آقای نیروهای اسد. آشکار هدف: یک آتش بس و مذاکره از طریق مسکو که شامل ماندگار در حوزه نفوذ ترکیه در شمال سوریه است.

یعقوب Turcotte/کارکنان

اما به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی پیچیده و ترکیه نیز یک کلید ناتو و دولت است. آقای اردوغان است که با فشار دادن هر دو در ناتو و اتحادیه اروپا برای بازگشت او در سوریه است. تا کنون کمی وجود دارد نشانه ای از ناتو پشتیبانی می کند. او به طور جدی به بیگانه داد با تلاش به آن بازی کردن در برابر روس ها به خصوص با خرید روسی پیشرفته ضد هوایی سیستم بیش از قوی آمریکا اعتراض.

برای اتحادیه اروپا آقای اردوغان پیشنهاد برای پشتیبانی است به خصوص پر. ترکیه میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهنده سوری تحت یک معامله شامل میلیاردها دلار از بودجه اتحادیه اروپا برای تلاش. در عین حال پس از حمله نیروهای ترکیه در ادلب اردوغان تا شروع به ارسال هزاران نفر از مردم نسبت به همسایه کشورهای اروپایی – در اثر تهدید تکرار عمده 2015 پناهندگان افزایش است که منجر به یک بحران سیاسی در داخل اتحادیه اروپا.

از دست رفته بازیکنان

و به ارمغان می آورد که ما را به آنچه شرلوک هلمز فراموش نشدنی به نام “سگ که نمی برک.” تا حد زیادی از دست رفته از بحث دیپلماتیک بر سوریه هستند در طول تاریخ تاثیر گذار بازیکنان در غرب داد: ایالات متحده و بریتانیا. آنها اساسا برخورد خود را در سال 2013 زمانی که پارلمان بریتانیا و روز بعد پس از باراک اوباما عقب نشینی از حتی محدود نظامی اقدام به اجرای خود را “خط قرمز” علیه آقای اسد را به استفاده از سلاح های شیمیایی.

آیا تلافی جویانه حمله ارائه شده اند معنی دار نظامی بازدارنده نامشخص است. اما سیاسی و دیپلماتیک پیام روشن بود: به خصوص با مثال به رهبری آمریکا حمله به عراق در اتهامات نادرست است که صدام حسین دارای نامعلومی سهام از سلاح های غیر متعارف وجود دارد کمی اشتها برای هر معنی داری غربی دخالت نظامی.

که تا به حال دو مهم اثرات موج دار شدن. برای اولین بار بود که برای روشن شدن راه را برای روسیه به دخالت نظامی که به پایان رسید تا نجات آقای اسد را تحت محاصره رژیم و تبدیل جنگ به نفع خود.

دوم شد و به تضعیف چشم انداز معتبر غربی مخالف نه فقط به سلاح های شیمیایی, اما به یک عمده فروشی تخلف توسط روسیه و سوریه نیروهای قدیمی دهه قوانین حاکم بر حفاظت از noncombatants در مناطق جنگی. استفاده از بمب های بشکه ای علیه مناطق مسکونی. بمباران و یا بمباران مدارس و بیمارستان ها. عمدی هدف از کمک های اولیه کارگران است.

یک سوال کلیدی در حال حاضر این است که آیا تشدید مبارزه و نصب بحران انسانی در یمن را بی درنگ ایالات متحده و کشورهای اروپایی به reengage در تلاش برای پایان دادن به مبارزه و نفوذ این شکل در آینده سوریه.

جایی که ترکیه نگران است, اتحادیه اروپا به نظر می رسد باید کمی اهرم به دلیل نگرانی مهم برای جلوگیری از تکرار 2015 پناهندگان بحران است. ایالات متحده با این حال برخی از پتانسیل نوسان به عنوان شریک ارشد در ناتو به ویژه از آقای اردوغان شده است در تلاش برای متقاعد کردن واشنگتن به او پاتریوت ضد موشکی دفاع, سلاح.

روسیه در مقابل دارای منافع بالقوه در بهبود روابط خود با اتحادیه اروپا به شدت ساییده شده پس از آن تشنج و الحاق کریمه از اوکراین است. در عین حال آقای پوتین به نظر می رسد قصد اوج خود دخالت نظامی در سوریه با یک پیروزی قاطع برای رژیم اسد با اضافه ژئوپولیتیک جایزه به استثنای طولانی غالب خارج از قدرت در خاورمیانه و ایالات متحده از هر معنی دار می گویند.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im