دو پدران’ قلب شکسته راهنمای آنها را به سمت قهرمانانه همدلی

ایرلندی-آمریکایی و نویسنده Colum McCann نمی توانست شناخته شده است که آخرین رمان “Apeirogon,” خواهد بود کاملا به موقع است. انتشار آن آزادی آمد و پنج روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو قرار داده و طرح خود را برای صلح در خاورمیانه است که اجازه می دهد تا برای اسرائیل الحاق اراضی مورد مناقشه با فلسطینی ها. McCann کتاب خواستار صلح از طریق پایان دادن به اشغال.

“Apeirogon” است که شکسته انجمنی با کیفیت از شعر تا آنجا مراقبه به عنوان روایت. عنوان برگرفته از اصطلاح هندسی برای “یک شکل با یک شمارایند تعداد نامحدود از طرف.” این وظیفه دلهره آور نویسنده مجموعه خود را برای کشف طرف اسرائیلی-فلسطینی. او این کار را از طریق داستان واقعی دو مرد اسرائیل رامی Elhanan و فلسطینی بسام Aramin که McCann ملاقات در روایت 4 سازمان او cofounded به پرورش رادیکال همدلی است.

McCann اساس رمان خود را در دوستی بعید و فعالیت از این مردان هر دو از آنها را از دست داده و یک دختر به جنگ در عین حال که اختصاص داده شده اند زندگی خود را به ساختمان صلح است. کاوش چگونه هر رشد برای تبدیل شدن به یک صدای قدرتمند برای صلح McCann جایگاه داستان های خود را در یک استادانه ارائه اسرائیل چشم انداز و تاریخ است. این novelistic عنصر نهفته است که چگونه McCann بافت با هم این قطعات نامتجانس و عمل تخیل که توسط او بازسازی رامی و بسام تجارب.

بهترین و شناخته شده برای “اجازه بزرگ جهان چرخش” برنده سال 2009 ملی کتاب جایزه McCann, داستان گسترده است و در دامنه بین المللی. در اینجا سبک خود را طول می کشد در یک مدرن اخلاق در وسعت بوم و آن تعدد زوایای مانند پابلو پیکاسو “Les Demoiselles d’Avignon” یا جیمز جویس “اولیس” – یک بازنگری از راه ما تجربه زمان و ذهنیت. تکه تکه گفتن از “Apeirogon” رانده است McCann تمایل به پرورش درک و در نهایت گریزان که ایده آل: سلام. رامی ورزشی یک سپر دشنه با این مضمون که “آن را نمی خواهد بیش تا زمانی که ما بحث” و بسام نشان دهنده “مردم از ترس دشمن است زیرا آنها وحشت زده بودند که زندگی خود را ممکن است رقیق که آنها ممکن است از دست دادن خود را در درهم و برهم کردن از دانستن هر یک از دیگر.”

ما به دنبال بسام در سفر خود را از خدمت به هفت سال زندان به پله بر روی صحنه جهانی به عنوان یک طرفدار صلح که در آن به نظر او محاسن و مشکلات از گفتن و بازگویی دختر خود داستان. پس از 10 سال پدر Abir بود به ضرب گلوله یک سرباز اسرائیلی را در پشت سر با یک لاستیک گلوله بسام به دنبال عدالت از طریق دادگاه با زحمت کش تداوم در جستجوی حقیقت و پاسخگویی از دولت اسرائیل. به جای عقب نشینی او تبدیل به بیرون از اتمام تحصیل در رشته مطالعات هولوکاست در انگلستان به طوری که برای درک تروما زمینه ای اسرائیل ایجاد شده است. حاضر به اهریمن جلوه دادن دیگر و تلفیق عذاب با عدالت “Apeirogon” نشان می دهد که یک عمل قهرمانانه است.

خوانندگان ارائه مهلت از توصیفاتی روزانه خطرات و مبارزاتی درخشان توصیف آرژانتینی نویسنده Jorge Luis Borges’ سفر به بیت المقدس یا بسام سفر به انگلستان که در آن او احساس کشش تبعید. فیلیپ پتیت که نقش محوری در “اجازه بزرگ جهان چرخش” را با خود بالا-سیم پیاده روی بین مرکز تجارت جهانی را به برج های دوقلو در نیویورک تشریف شکستن از طریق خلق و خوی غم انگیز با یک توجه غیر طبیعی بازی. در اینجا او پیاده می رود بالا بیت المقدس Hinnom دره با جمعیت جمع شده در زیر. یک کبوتر آزاد شده از خرده جیب اراضی به شدت بر روی سر خود را و سپس خود را در متعادل کردن بار و سپس در tightrope در نهایت قبل از زدن دور.

“Apeirogon” یک سنگین خوانده و در عین حال آن را عجین با امید. فراتر از ظاهر مقاوم مشکل خاورمیانه از آن صحبت می کند به جهانی نیاز به رسمیت شناختن انسانیت از کسانی که سیاستمداران خواهد رندر صرفا دشمن.

الیزابت Toohey استادیار گروه زبان انگلیسی در Queensborough جامعه, کالج, CUNY و یک شوالیه بازدید Nieman همکار در دانشگاه هاروارد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de