من در Worli مسکونی محله از جنوب بمبئی هند. این پارک که در آن دوستان و من استفاده می شود به بازی در حال حاضر یک پارکینگ. در سراسر خیابان های محله یک پیچ و خم از محکم ساخته شده گل و خانه های بتنی. با توجه به تراکم جمعیت آن سخت است برای پیدا کردن فضا و راه اندازی یک جدید برق قطب. ما در هند استفاده می شود برای مناطق پر جمعیت. ما برس کنار ناراحتی و با عباراتی مانند “لطفا تنظیم کنید.” با این دو واژه ما را به فضای ما همکاری وجود داشته باشد و ما دریافت کنید.

در هند و سایر نقاط آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین شده اند ‘مهربانی های تنظیم” با زندگی ما به خصوص در راه است که در آن میلیون ها نفر هنوز دسترسی و مصرف برق است. اما با وجود چالش های موجود دولت هند ساخته شده است گام های بلندی در اتصال خانوارها به شبکه. هنوز هم قابل اعتماد منبع تغذیه 24×7 همچنان یک چالش و هزاران نفر از خانواده ها نیاز به سرمایه گذاری در قدرت بازگشت به بالا گزینه. جالب, طنز باقی می ماند که هند نیست کمبود قدرت ملت است. ما تولید به مراتب بیشتر از آنچه که ما می توانید استفاده کنید. چالش های کنونی را قابل اعتماد قدرت برسد به کسانی که به آن نیاز دارید و هنگامی که آنها به آن نیاز دارید. و آن را فقط در هند به تنهایی اما بسیاری از کشورهای دیگر که با برکت منابع انرژی اما نه منابع و نه دانش فنی به بهره برداری و توزیع آن.

ما در میان جهانی انرژی انتقال

بیش از 2.5 تریلیون دلار بوده است سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر از سال 2009. خورشیدی ظرفیت رشد کرده از 25GW در سال 2010 به 663GW امروز. در هند دولت فعلی است مجموعه ای بلند پروازانه اهداف رشد برای انرژی های تجدید پذیر – 175GW سال 2022 و 450GW تا سال 2030. بنابراین در حالی که این augurs خوبی برای انتقال به یک انرژی پاک در آینده و انرژی در ساختمان فراگیر, مشکل چیه ؟ چالش دو برابر است.

سرعت انتقال انرژی است که به اندازه کافی سریع نیست

یک گزارش از پنل بین دولتی تغییر آب و هوا منتشر شده در اکتبر 2018 زده گریم توجه داشته باشید: ما تا به حال تنها 12 سال برای پاسخ به بحران آب و هوا قبل از عبور از نقطه بدون بازگشت. این است که پس از 6 سال جهانی ایجاد اجماع بین سازمان ملل متحد در کنفرانس آب و هوا در دانمارک در سال 2009 و توافق پاریس در سال 2016 امضا شده توسط کشورها برای حفظ و افزایش درجه حرارت جهانی “و زیر’ 2 درجه سانتیگراد و به “تلاش برای محدود کردن آنها به 1.5 درجه سانتیگراد است.” اما شواهد علمی نشان می دهد که تا کنون از کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به رشد. با توجه به پروژه جهانی کربن در جهان گسترده ای از سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای به شمار می رود تا با 0.6 درصد در سال 2019 بیش از سال 2018 است. ما به سادگی انجام نمی دهد به اندازه کافی و به اندازه کافی سریع.

زیرساخت آمادگی برای حمایت از انتقال انرژی

بخش دوم از این چالش این است که ما زیرساخت های آمادگی برای نگه داشتن سرعت با سرعت فعلی انتقال انرژی به انرژیهای تجدید پذیر است کافی نیست. به عنوان دولت به خصوص در کشورهای در حال توسعه در مورد اصلاحات برای کاهش فقر و ارائه کیفیت و قابل اعتماد برق به حدود 2 میلیارد unreached جمعیت ما در حال رفتن به شاهد هاکی روی چوب, الگوی رشد. برای مثال در حال حاضر سرانه مصرف برق در هند است 1189 واحد به عنوان برابر متوسط جهانی از 3600 واحد است. نسل دیگر مشکل ما به عنوان یک قدرت مازاد ملت است. ما در حال حاضر نیاز به تمرکز بر حمل و نقل قابل اعتماد از قدرت است. این یک عنصر حیاتی و باید از طریق فعال برنامه ریزی و استقرار سریع. با این حال حمل و نقل و تحویل قدرت رویارویی با چالش های زیر:

مطابق با سرعت از انرژی های تجدید پذیر استقرار

انرژی های تجدید پذیر زیرساخت تکالیف سفارش در تقریبا یک پنجم از زمان سنتی انرژی حرارتی زیرساخت ها است. انتقال زیرساخت استقرار خواهد نیاز به در نظر گرفتن این سرعت برای اطمینان از به موقع انرژی تحویل.

افزایش شهرنشینی و کمبود فضا

بسیار شبیه به محله های فقیرنشین بمبئی سریع شهرنشینی و افزایش تراکم جمعیت آن را سخت تر برای پیدا کردن بزرگ و فضاهای باز برای انتقال زیرساخت مستقر می شود. به جای انتقال ظرفیت زیرساخت های موجود نیاز به به روز رسانی می شود چند برابر.

ظرفیت مالی برای سرمایه بر سرمایه گذاری

هند به تنهایی نیاز به یک سرمایه گذاری US$60-80bn در پنج سال آینده برای رسیدگی به تقاضای رو به رشد برای قدرت. اشکال سنتی از سرمایه و صرفا با تکیه بر بودجه دولت نمی خواهد کافی است. در عوض ما ظهور اشکال جدیدی از سرمایه از طریق سرمایه گذاری تراست یا عملکرد Cos و دیگر اشکال همکاری بودجه.

آنچه که می تواند کمک به

در اینجا عوامل کلیدی جهان را با موفقیت به آدرس حمل و نقل و تحویل خدمات انرژی اضافی 2 میلیارد نفر در حالی که افزایش درجه حرارت در 2 درجه سانتی گراد:

پله های تجدید پذیر ادغام شبکه

با توجه به آژانس بین المللی انرژی باد و انرژی خورشیدی در بسیاری از کشورها در حال حاضر رقابتی و یا حتی ارزان تر از سوخت های فسیلی برق مبتنی بر. در حالی که وجود دارد این است که تاکید بیشتر بر روی انرژی های تجدید پذیر باید آن را در ذهن نگه داشته شود که آنها بسیار متناوب در طبیعت است. در مقیاس بزرگ ادغام انرژی های تجدیدپذیر به شبکه برق ممکن است منجر به ولتاژ و فرکانس بی ثباتی است. این را می توان با ترکیبی از افزایش, انتقال, شبکه, مقیاس سازی و اخراج گاز نیروگاه به عمل به عنوان متعادل کننده برای انرژیهای تجدید پذیر.

در آغوش فن آوری های مخرب در انتقال و توزیع

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی قدرت بخش احداث خطوط انتقال در زمان. این که آیا آن استقرار heliجرثقیل برای رسیدن به سایت های که در آن انتقال زیرساخت های سخت برای ساخت و یا استفاده از ماهواره بر اساس فن آوری های توپوگرافی نقشه برداری استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و رباتیک برای سیم و نخ کشیدن برگهای توتون وامثال مانیتورینگ امروز توسعه دهندگان دسترسی به فن آوری است که می تواند به حل چالش های فضا و زمان است.

در این دوره از توزیع نسل جوامع و خانواده ها می تواند با استفاده از Blockchain و اعضای فعال متر هوشمند خود را به کاهش صورتحساب برق و مصرف برق محلی است. برای مثال در یک بعد از ظهر آفتابی پشت بام خورشیدی PV ممکن است سیستم تولید برق بیشتر از خانواده مصرف می کند. اگر متصل به شبکه اصلی تولید کننده می تواند فروش برق مازاد به کسب اعتبار است که می توان در برابر چرخه صدور صورت حساب. در توزیع طرف من پیش بینی بازار آزاد که در آن مصرف کنندگان می توانید انتخاب کنید انرژی خود را تامین کننده از تلفن های خود را بر اساس عواملی مانند منبع قدرت و راحتی خدمات و قیمت گذاری و شبیه به آنچه aggregators موفق شده اند برای مواد غذایی و تحرک است.

منطقه ای و همکاری قدرت های

این intermittency از انرژی های تجدید پذیر نسل یکی از بزرگترین چالش های جلوگیری سازمان ملل از به طور کامل مهار بالقوه آن است. کشورهای واقع بین مناطق استوایی از سرطان و برج جدی دریافت فراوانی از آفتاب. این می تواند قدرت های متعدد اقتصاد اگر دستگیر و استفاده بهینه اعمال نفوذ منطقه زمان تفاوت بین کشورهای مختلف. ما باید با استفاده از قدرت منطقه ای ما با همسایگان و بین قاره ای شبکه یک واقعیت است. اگر بین المللی انرژی خورشیدی اتحاد اوپک آینده باید کار به سمت “یک خورشید یک دنیا یک شبکه’ – بعد از همه, چه خوب است که آن را به بیش از حد نور خورشید اگر ما نمی توانیم به اشتراک گذاری آن را با منافع همسایه های ما? این نه تنها افزایش, اقتصادی, تجارت, اما همچنین کمک به ارائه خدمات رشد اقتصاد و ایجاد شغل و نگه داشتن چراغ.

امروز, وجود دارد بیشتر آگاهی عمومی از همیشه قبل از اینکه در مورد غیر قابل برگشت خسارت های ناشی از تغییر آب و هوا. مردم با انتخاب آگاهانه در مورد چگونه خانه خود را روشن خواهد شد و چه قدرت ماشین خود را. جهانی تمرکز منتقل شده به انرژی پاک. این جوان در حال مصرف سرب و جهان خواهد بود مجبور به گوش دادن دیر یا زود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو