دو Coronavirus مرگ و میر در فلوریدا به عنوان عفونت افزایش

مسافران در فرودگاه بین المللی تمپا. فلوریدا گزارش دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس در جمعه آوردن آمریکا مرگ و میر به 16.

عکس: Douglas R. کلیفورد/زوما پرس

Coronavirus بیماری همه گیر در ادامه به تشدید جهانی به تعطیلات آخر هفته با فلوریدا گزارش دو مورد اول مرگ و میر در ایالات متحده در سواحل شرق و تعدادی از کشورها در سراسر آسیا و تجربه خود را بزرگترین روز جهش در عفونت های جدید.

ژاپن وارد شده 60 مورد جدید در روز جمعه بالا بردن آن شمارش به 408. مالزی نیز گزارش داد که بزرگترین آن یک روز افزایش با 28 مورد جدید در روز جمعه لغو جنوب شرقی آسیا کشور در مجموع به 83. شهرستان همسایه-دولت سنگاپور در ضمن آن گفت: کشف 13 مورد جدید نیز بزرگترین واحد-روز افزایش یافت و در مجموع 130.

آخرین Coronavirus

  • دو مورد مرگ گزارش شده در فلوریدا آوردن تعداد مرگ و میر در ایالات متحده به 16; تعداد کل عفونت در حال حاضر 338
  • ژاپن و سنگاپور و مالزی تمام گزارش خود را به بالاترین تک روز افزایش می دهد و در موارد
  • کره جنوبی افزود 483 موارد در مجموع 6,797 و ایتالیا افزود 620 موارد جدید و 49 مرگ و میر در 24 ساعت قبل از آن گزارش جمعه شب

کره جنوبی این کشور بدترین ضربه coronavirus به غیر از چین گفت: آن را در بر داشت 483 عفونت های جدید در روز جمعه آوردن مجموع آن به 6,767 موارد است.

ایتالیا باقی مانده بدترین آمار کشور در اروپا گزارش جمعه شب است که آن را وارد 620 جدید کروناویروس موارد و 49 مرگ و میر بیش از قبل دوره 24 ساعته. آن مرگ و میر 197 بالاترین در خارج از چین است.

دو نفر که درگذشت در فلوریدا بود و به تازگی از سفر خارج از کشور با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. مرگ آنها مطرح شده تعداد مرگ و میر در آمریکا به 16. به طور کلی موارد در آمریکا به ضرب گلوله کشته اند گذشته 300 به 338 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

رشد عفونت در سراسر جهان نگران چین, که در آن اپیدمی اول ظهور در اواخر سال گذشته در مورد موارد وارداتی از خارج از کشور. ملی این کشور کمیسیون بهداشت وارد شده 24 جدید وارداتی موارد در جمعه افزایش و در مجموع به 60. آن را شمارش 16 وارداتی موارد در روز پنج شنبه و دو این موارد در روز چهارشنبه.

مقامات شهرداری پکن و دیگر شهرهای چین در هفته های اخیر تشدید نمایش درمانی از ورود مسافران از خارج از کشور حتی quarantining افرادی که از کشورهای به شدت ضربه توسط coronavirus—مانند کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن است.

به طور کلی چین در ادامه به گزارش موفقیت در کاهش داخلی گسترش Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس که بیمار بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان—از جمله بیش از 80,000 در چین است.

مقامات چینی وارد شده 99 موارد جدید در روز جمعه بالاترین یک روز رقم از این کشور در کمیسیون بهداشت آغاز افشای سراسر کشور داده ها در عفونت های جدید در اواخر ماه ژانویه است. کمیسیون شمارش 28 مرگ و میر در جمعه, بالا بردن چین و مرگ و میر به 3,070.

ردیابی ایالات متحده موارد جدید کروناویروس
مقامات از نزدیک پیگیری تایید موارد مثبت این ویروس در امریکا است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
Elbert وانگ, Vivien Ngo و دیلن Moriarty/وال استریت ژورنال

در نشانه ای از پکن به رشد اعتماد به نفس در غلبه بر این بیماری همه گیر رئیس جمهور چین به دنبال تمرکز حزب کمونیست توجه در کمپین امضا برای ریشه کن کردن فقر شدید بود که به معنای به نتیجه گیری در پایان این سال است.

پرداختن به مقامات در سراسر چین در روز جمعه تلفنی آقای یازدهم اصرار داشت که فقر هدف باید رسیده و دستور داد تمام سطوح دولت به دو برابر تلاش های خود را.

“این بیماری همه گیر مانند یک فاجعه طبیعی را تحت تاثیر پیشرفت در کاهش فقر” آقای یازدهم گفت. “ما باید اقدامات موثر برای کاهش شیوع و تاثیر آن را به حداقل برساند.”

گسترش سریع این ویروس جدید به سرکوب فعالیت های کسب و کار و تجارت تند بازار.

مربوط تصویری

جهانی گسترش این رمان coronavirus مؤثر است بسیاری از جنبه های زندگی روزانه و به زودی که ممکن است شامل آنچه که در قفسه دارو خود را. وال استریت ژورنال به چارلی کمک مالی توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

چین روز شنبه گفت: صادرات و واردات سقوط در دو ماه اول از سال است. داده های رسمی نشان داد صادرات فرو 17.2 درصد در ژانویه و فوریه در مقایسه با سال قبل از آن در حالی که واردات کاهش یافته 4.0%. ضعیف نشان دادن و به دنبال گزارش های رسمی در هفته گذشته از یک قطره در کشور تولید و خدمات بخش.

حتی به چین مبارزات به سطح شیب دار تا تولید آن چهره جدید فشار به عنوان coronavirus اپیدمی گسترش در سراسر جهان و افسرده تقاضا برای چینی ساخته شده کالا. صادرکنندگان مورد بررسی توسط چین وزارت بازرگانی گفت: بسیاری از مشتریان خارجی را به حالت تعلیق در خرید و یا لغو سفارشات.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im