توییتر در مقابل تهمت? رئیس جمهور توييتها دریافت واقعیت-بررسی هشدارهای.

برای اولین بار توییتر به پرچم برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها با واقعیت-بررسی هشدار.

در روز سه شنبه توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند” در میان چیزهای دیگر. در زیر توییت در حال حاضر وجود دارد یک لینک مطلب “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که هدایت کاربران به توییتر “لحظات” صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد آقای تهمت ادعاهای بی اساس.

تا به حال رئیس جمهور است و به سادگی دمیده گذشته توییتر را half-hearted تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین در نظر گرفته شده برای ترویج مدنیت و “سالم” گفتگو در آن برجسته ترین کاربر. آقای ترامپ غالبا تقویت اطلاعات غلط گسترش سوء استفاده و با استفاده از منبر به شخصا حمله خصوصی شهروندان و چهره های عمومی به طور یکسان – همه ممنوع تحت توییتر رسمی قوانین.

در بیانیه ای در توییتر گفت: آقای تهمت رای-با-ایمیل توییتهایی “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

آقای ترامپ هرگز قبلا با آن مواجه توییتر تحریم ها در حساب خود. شوهر یک زن که فوت تصادف دو دهه پیش در یک دفتر از آن ایران تشکر. جو Scarborough اخیرا خواستار آن شدند که توییتر حذف رئیس جمهور بی اساس توییتهایی نشان می دهد که آقای Scarborough در حال حاضر شدید تهمت منتقد او را کشته است. توییتر با صدور بیانیه ای ابراز تاسف خود را به شوهر اما تا کنون اقدامات در آن توییتهایی.

بیش از آخر هفته رئیس جمهور با صدور چند توییتهایی تماس به سوال قانونی بودن ایمیل-در-برگه های رای. طوفان توییت به دنبال Facebook و توییتر پست از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته است که به اشتباه ادعا میشیگان وزیر امور خارجه از طریق پست و برگه های رای به 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان. آقای ترامپ بعد حذف صدای جیر جیر و ارسال یک نسخه ویرایش شده که هنوز هم تهدید به نگه دارید تا بودجه فدرال.

توییتر سیاست منع های “اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در نظر گرفته شده برای ارعاب و یا منصرف کردن مردم از شرکت در انتخابات و یا دیگر مدنی روند.” در حالی که آن را قبلا پرچم توییتهایی انتقال اطلاعات غلط در مورد COVID-19 همه گیر آن شده است هرگز قبل از قرار دادن هشدار در توییتهایی به هر دلیل دیگر.

آقای ترامپ پاسخ در توییتر متهم پلت فرم از “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و اصرار دارد که “به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد.” او در سال 2020 مدیر کمپین براد Parscale گفت: توییتر را “روشن تعصب سیاسی” بود رهبری این کمپین به جلو “همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش.” توییتر را ممنوع کرده است همه تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

آقای تهمت Scarborough توییتهایی ارائه یک مثال دیگر از رئیس جمهور با استفاده از توییتر به گسترش اطلاعات غلط در این مورد در مورد یک مرگ تصادفی که آقای ترامپ همچنان ادامه دارد در ارتباط به شرکت میزبان از MSNBC را “صبح جو” نشان می دهد.

“درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت” Timothy J. Klausutis نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در هفته گذشته.

بدن لری کی Klausutis داشت در آقای Scarborough فورت والتون بیچ فلوریدا در کنگره در جولای 20, 2001.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی کردم به دلالت آقای اسکاربورو در مرگ حتی اگر آقای اسکاربورو در واشنگتن نمی فلوریدا در آن زمان است.

هیچ رمز و راز به مرگ لری Klausutis. مقامات پزشکی حکم داد که دستیار که به بیماری قلبی و گفت: دوستان ساعت قبل از آن که او را به خوبی احساس غش کرده بود و ضربه سر او. بازی ناپاک بود و نه مشکوک.

آقای Klausutis در نامه خود نوشت که او تلاش کرده است به حرکت در زندگی خود را با توجه به در حال انجام “صفرا و اطلاعات غلط” گسترش در مورد همسر خود را بر روی پلت فرم اخیرا توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. همسر او در ادامه به موضوع تئوری های توطئه 20 سال پس از مرگ او.

آقای Klausutis به نام از مرگ همسرش “تک دردناک ترین چیزی که من تا به حال برای مقابله با” و گفت که او احساس می کند زناشویی و تعهد به حفاظت از حافظه خود را در میان “یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از آنجا به بعد او درگذشت.”

آقای ترامپ توييتها نقض توییتر, جامعه, قوانین و شرایط استفاده از خدمات, او گفت:. “یک کاربر عادی مثل من خواهد بود تبعید,” او نوشت.

در روز سه شنبه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی وزیر Kayleigh McEnany بارها و بارها حاضر به می گویند چرا آقای تهمت بود فشار دادن اتهامات بی اساس و یا اینکه او را متوقف خواهد کرد به tweeting در مورد آنها. او متمرکز است که اظهارات آقای Scarborough ساخته شده در مورد این مورد که او گفته بودند نامناسب و سبک.

آقای دورسی نیست پاسخ به طور مستقیم به آقای Klausutis’ نامه است و نمی شود هر گونه اقدام از سوی رئیس جمهور توييتها. در بیانیه ای در توییتر گفت که “عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده است.”

آقای Scarborough به خواست رئیس جمهور برای متوقف کردن حملات بی اساس.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP تکنولوژی نویسنده مای اندرسون کمک به این داستان از نیویورک است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>