توییتر سیگنال های بهره در حال توسعه سرویس اشتراک

توییتر می برد قوی کاربر رشد در میان coronavirus همه گیر است اما تحت فشار برای افزایش درآمد.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Twitter , Inc. گفت: آن را در حال توسعه یک سرویس اشتراک است که می تواند اجتماعی-شرکت رسانه های جدید منبع درآمد در زمانی که آن را تحت فشار برای افزایش درآمد.

سان فرانسیسکو شرکت گفت: در ارسال کار برای ارشد مهندس نرم افزار که آن را “ایجاد یک اشتراک پلت فرم” تحت یک تیم با نام کد Gryphon و به دنبال کسی برای رهبری پرداخت و اشتراک مشتری کار می کنند. Gryphon به نظر می رسد نرم افزار است که می تواند دسترسی به توییتر را به تیم های داخلی به دنبال اضافه کردن گزینه های اشتراک به محصولات خود را با توجه به شرح شغل. “این برای اولین بار در توییتر!,” این شرکت گفت: در ارسال.

توییتر اجرایی جک دورسی تحت فشار برای افزایش نتایج پس از یک نبرد با الیوت مدیریت شرکت فعال سرمایه گذار به دنبال حذف بخشی از زمان اجرایی که انشعابات وقت خود را با فن آوری مالی شرکت Square Inc. دو طرف توافق کردند به آتش بس با توییتر متعهد به دنبال قوی تر رشد درآمد.

شرح شغل ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد اشتراک پروژه, اما گفت که استخدام می شود تا کار از نزدیک با این شرکت پرداخت و تیم های مبتنی بر وب Twitter.com گروه. این کار خواهد بود مستقر در نیویورک که در توییتر در حال حاضر دارای یک دفتر.

یک فرد آشنا با توییتر برنامه گفت: این شرکت به بررسی انواع تولید درآمد طرح. هیچ محصول تصمیم گیری شده است فرد گفت.

سهام توییتر افزایش بیش از 7 درصد دوشنبه روز کار ارسال کردم گسترده و مقررات عمومی.

توییتر می برد قوی کاربر رشد این سال به عنوان مردم رفتند به پلت فرم در طول بیماری همه گیر. این گزارش 166 میلیون به طور متوسط روزانه کاربران در سه ماهه اول آن قوی ترین کاربر رشد و در عین حال به عنوان یک شرکت عمومی است.

اما این شرکت تلاش کرده است به ترجمه که محبوبیت به سود مالی. توییتر در سه ماهه اول چرخش به از دست دادن برای اولین بار در دو سال به عنوان تبلیغ خود را تنگ تر بودجه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

توییتر امور مالی رئیس ند سگال در یک سرمایه گذار رویداد در ماه مه گفت که این شرکت تا به حال “منتقل مهندسین بیش از درآمد ما محصول کار که در آن ما به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به زمان فریم در نقشه راه وجود دارد.”

توییتر به نگاه راه هایی برای حرکت فراتر از آن پایه سرویس پیام. این شرکت سه سال پیش شاخه به جریان ویدئو و محتوای توییتر در ماه گذشته راه اندازی یک صدا از ویژگی های اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط 140 ثانیه از صدا و ارسال آن را به عنوان یک صدای جیر جیر.

توییتر به شدت متکی بر درآمد حاصل از تبلیغات و به خصوص در اطراف حوادث و راه اندازی محصول—که بسیاری از آنها شده است به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل همه گیر صدمه زدن به خط پایین خود را.

توییتر در اوایل این ماه هشدار داد که ادامه خواهد داد برای دیدن هزینه های صعود به آن تلاش می کند به منظور بهبود ویژگی های عملکرد از سیستم عامل خود را. آن گفت: این امر اضافه 20 درصد بیشتر کارکنان این سال هر چند آن را مدرج را که به جاه از همه گیری آغاز شد.

نوشتن به رابرت مک میلان در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de