توییتر می گوید هکرها دریافت برخی از اطلاعات شخصی کاربران در سال های اخیر حمله

توییتر گفت: این کار با اجرای قانون بررسی حمله.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Twitter , Inc. TWTR 1.50% گفت: هکرها در پشت این هفته حمله به سیستم خود و بالا مشخصات کاربران راه دور با برخی از اطلاعات شخصی نشان می دهد که عاملان انجام شده بیش از یک cryptocurrency مربوط به کلاهبرداری است.

در کمال حسابداری تا کنون از هک توییتر گفت: اواخر جمعه حمله هدفمند 130 حساب و تنظیم مجدد کلمه عبور بر 45 از کسانی که آنها را قادر به ارسال توییت. بسیاری از کسانی که پست های تشویق کاربران توییتر به انتقال cryptocurrency به آنچه به نظر می رسد حمله’ حساب.

هکرها همچنین دریافت اطلاعات شخصی به هشت توییتر کاربرانی که حساب مصالحه شد چهارشنبه. توییتر نیست شناسایی کاربران را تحت تاثیر قرار, که, شخصی, پیام های منتقل شده از طریق پلت فرم ممکن است دریافت شده توسط کاربران ،

توییتر گفت: این اطلاعات محبوبیت رخ نداد در هر یک از آن به اصطلاح تایید حساب که در آن طول می کشد اقدامات اضافی به لینک نام به کاربران است. برخی از بالاترین مشخصات قربانیان این حمله از جمله جو بایدن, بیل گیتس و Elon Musk را تایید حساب که نشان داد بر روی پلت فرم آبی علامت بزنید.

توییتر گفت که مهاجمان دیده حساب با دستکاری تعداد کمی از کارکنان به انجام نامشخص اقدامات و فاش کردن اطلاعات محرمانه است. هکرها شدند و پس از آن قادر به دسترسی به ابزار تنها در دسترس برای شرکت های داخلی تیم پشتیبانی با استفاده از این کارکنان اعتبار. آن مشخص نیست چگونه کارکنان خود را دستکاری شد.

این شرکت گفت که مهاجمان قادر به مشاهده اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن از طریق این ابزار. آنها همچنین ممکن است اقدام به فروش برخی از نام های کاربری از خطر بیافتد حساب توییتر گفت. در 45 مورد که در آن حساب گرفته شده بیش از, از جمله برخی از تایید حساب های این شرکت گفت: عاملان ممکن است شده اند قادر به مشاهده اطلاعات دیگر بیش از حد. توییتر گفت که هنوز در حال بررسی حمله.

در موارد که در آن هکرها دریافت اطلاعات شخصی کاربران آنها ممکن است دسترسی به پیام های شخصی با استفاده از ابزار توییتر فراهم می کند تا کاربران را به دانلود اطلاعات است. این شرکت پس از به حالت تعلیق توانایی کاربران برای استفاده از ابزار است.

سان فرانسیسکو مبتنی بر اجتماعی-رسانه ای شرکت گفت: این کار با اجرای قانون بررسی حمله. دفتر تحقیقات فدرال و نیویورک بخش خدمات مالی راه اندازی کرده اند پروب. حمله دریافت بیش از 510 پرداخت در مجموع بیش از $120,000 از کلاهبرداری با توجه به blockchain تجزیه و تحلیل شرکت Chainalysis Inc.

توییتر هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با عواقب این حمله تلاش برای بازگرداندن حساب که قفل شده بودند. این شرکت گفت: همچنین قرار دادن حمایت قوی تر در اطراف آن سیستم و آن را بهتر است آموزش کارکنان نه قربانی به کلاهبرداری است.

فشار در توییتر و چگونه آن را اجرا می کند پلت فرم تشدید کرده است این هفته است. جمهوری خواه ایالت جاش هاولی میسوری در نامه ای جمعه به توییتر اجرایی جک دورسی درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد این هک از جمله اینکه این شرکت در گذشته در نظر گرفته شده بود دقیق تر کنترل دسترسی اقدامات و اگر چنین است چرا آن را تا به حال تصمیم به پیاده سازی آنها.

“ما خجالت ما نا امید شده و بیش از هر چیز ما ببخشید” توییتر گفت: در روز جمعه در بیانیه ای.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>