لینک های توییتر هک برای گوشی مبتنی بر حمله فیشینگ

در جولای 15 حمله در توییتر هکرها با استفاده از حساب از جمله بالا مشخصات کاربران که جو بایدن و Elon Musk به مقصر بودن یک cryptocurrency اومدی.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

هکرها در پشت مشخصات بالا آنلاین شکستن در Twitter , Inc. TWTR -1.18% در اوایل این ماه صحبت راه خود را بر روی شبکه این شرکت با استفاده از تلفن ،

“این حمله با تکیه بر قابل توجه و هماهنگ تلاش برای گمراه کردن برخی از کارکنان و بهره برداری انسان آسیب پذیری برای به دست آوردن دسترسی به سیستم های داخلی ما” توییتر گفت: روز شنبه از طریق صدای جیر جیر.

توییتر نمی طلسم کردن دقیقا چگونه این حمله انجام شد و یا چگونه کارکنان خود را فریب خورده بودند. این شرکت پیش از این گفت: هکرها با استفاده از “مهندسی اجتماعی” برای به دست آوردن دسترسی به ابزار آن. هنگامی که هکرها با فریب کارکنان به آنها دسترسی به توییتر سیستم های آنها آموخته بیشتر در مورد نحوه کار شرکت و استفاده از این اطلاعات برای هدف قرار دادن سایر کارکنان توییتر گفت: در آخرین افشاگری در این رویداد است.

در جولای 15 حمله هکرها هدفمند 130 حساب توییتر. آنها توییتی از 45 دیده به اصطلاح پیام های مستقیم از 36 کاربران و دانلود Twitter data هفت مشتریان سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت.

هکرها توییتی از حساب از جمله بالا مشخصات کاربران به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و فعلی presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و تسلا, Inc. مدیر اجرایی Elon Musk به مقصر بودن یک cryptocurrency اومدی. در میان کاربران که پیام آنها دیده شد هلندی ضد اسلام politicianGeert ویلدرز.

نسبتا دنیوی مکانیک حمله دوباره نگرانی در مورد توییتر را امنیت داده ها. این سومین عمده امنیتی حادثه مرتبط به خودی دسترسی به توییتر سیستم پس از شرکت وارد 2011 رضایت فرمان با کمیسیون تجارت فدرال بیش از نقاط ضعف در آن شیوه های امنیتی.

هک افزایش فشار در توییتر بیش از چگونه آن را اجرا می کند پلت فرم. جمهوری خواه ایالت جاش هاولی میسوری جمعه نوشت: به توییتر اجرایی جک دورسی به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هک از جمله اینکه این شرکت در گذشته در نظر گرفته شده بود بیشتر دقیق کنترل دسترسی اقدامات و اگر چنین است چرا آن را تا به حال اجرا آنها. دفتر تحقیقات فدرال است کاوش آنچه اتفاق افتاده است.

توییتر روز پنجشنبه گفت: “ما در حال شتاب چند ما از قبل موجود امنیتی workstreams ها و پیشرفت های به ابزار ما. ما همچنین بهبود روش ما برای تشخیص و جلوگیری از نامناسب دسترسی به سیستم های داخلی ما و اولویت کار امنیت در سراسر بسیاری از تیم ما.”

نوشتن به رابرت مک میلان در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de