توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس تظاهرات برای ‘ستایش خشونت’

رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump روز چهارشنبه در واشنگتن است.

عکس: کوین Dietsch/مهر نیوز

Twitter , Inc. قرار اطلاع در یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور تهمت محافظ آن را از مشاهده برای شکستن این شرکت گفت: در حال قوانین خود را مورد ستایش خشونت است.

آقای تهمت جیر بود و اظهار نظر در مورد خشونت در مینه سوتا است. این پست می تواند در حال حاضر تنها کاربران پس از کلیک بر روی یک جعبه با یک اخطار گفت: آن را نقض توییتر قوانین در برابر تشویق خشونت اما در غیر این صورت باقی می ماند قابل مشاهده است.

“ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت” توییتر گفت: در آن ارتباطات رسمی حساب.

این شرکت گفت: توانایی کاربران برای ارتباط برقرار کردن با صدای جیر جیر محدود خواهد شد و کاربران می توانند پاسخ آن را با نظر اما نه مانند, پاسخ به, و یا در غیر این صورت پاسخ آن است.

“…این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!,” آقای تهمت جیر گفت.

کاخ سفید نبود فورا در دسترس است به نظر در ساعات اولیه صبح روز جمعه در ایالات متحده آمریکا

این حرکت توسط شرکت رسانه های اجتماعی بالا گرفتن اختلاف با رئیس جمهور است که می تواند تغییر محیط قانونی که در آن صنعت عمل می کند. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه امضا فرمان اجرایی به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند به رسانه اجتماعی و اینترنت, سیستم عامل, یک حرکت رود به رسم فوری دادگاه چالش است.

رئیس جمهور امضا منظور پس از توییتر روز سه شنبه نقل مکان کرد و برای اولین بار به درخواست یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت توسط رئیس جمهور در موضوع تقلب انتخابات.

این فرمان اجرایی به دنبال به آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت هایی مانند توییتر و Facebook , Inc. مسئول ناعادلانه مهار سخنرانی تعلیق کاربران حساب و یا حذف پست های خود را, به عنوان مثال.

صحبت فقط قبل از ثبت سفارش یکشنبه آقای تهمت متهم توییتر از اقدام به عنوان یک ویرایشگر “با دیدگاه” و توصیف پلت فرم واقعیت-بررسی توییت خود به عنوان “فعالیت سیاسی.”

توییتر قوانین در برابر تجلیل از خشونت منع نظرات است که می تواند الهام بخش دیگران برای ارتکاب اقدامات مشابه یا این که ستایش و یا چشم پوشی از خشونت که در آن قومی یا گروههای نژادی را هدف قرار داده و

این شرکت همچنین دارای منافع عمومی استثنا که تحت آن ممکن است حفظ پست که نقض سیاست های خود را زمانی که آنها می آیند از مقامات دولتی و می تواند به بحث در مورد مسائل از نگرانی.

“به عنوان یک نتیجه در موارد نادر ممکن است ما را انتخاب کنید به ترک یک صدای جیر جیر از انتخاب و یا مقام دولتی که در غیر این صورت باید” توییتر سیاست بر منافع عمومی استثنا می گوید.

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>