توییتر الیوت اعتصاب آتش بس ترک مدیر عامل دورسی در محل

جک دورسی انشعابات وقت خود را بین توییتر و مربع Inc.

عکس: دیوید بکر/گتی ایماژ

Twitter , Inc. و فعال صندوق های تامینی الیوت مدیریت شرکت به توافق آتش بس که لرزش های اجتماعی-رسانه مدیره شرکت اما ترک اجرایی جک دورسی در محل.

معامله توقف چه بود شکل گیری به عنوان یکی از بالاترین مشخصات درگیری میان یک فعال سرمایه گذار برای سرنگونی بنیانگذار مشخصات بالا شرکت فن آوری.

این توافقنامه خواستار توییتر به انتصاب جدید اعضای هیئت مدیره برای چه بود هشت نفر هیئت مدیره با یک وعده به جستجو برای یک, سوم, مستقل, مدیر این شرکت گفت.

توییتر همچنین متعهد شده است به 2 میلیارد دلار سهم repurchases—یا حدود 8 درصد از سهام این شرکت در روز دوشنبه قیمت بسته شدن. توییتر سهام سقوط کرد و 3% در روز دوشنبه با توجه به FactSet, outperforming بازار گسترده تر.

مرتبط

  • شنیده ام در خیابان: توییتر می پردازد تا برای خرید دورسی زمان

بیع متقابل است که به تامین مالی در بخش 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از تکنولوژی متمرکز شرکت سرمایه گذاری Silver Lake اجتماعی-رسانه شرکت اعلام کرد. توییتر نیز متعهد به تحویل رشد.

توافق قابل توجه را شامل نمی شود حذف آقای دورسی مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران توییتر مرکزی ستون الیوت, کمپین که به نور تقریبا دو هفته پیش و موجب تجمع در انبار. الیوت گرفته است حدود 4 درصد از سهام خود در توییتر است که به ارزش حدود 25 میلیارد دلار است.

آقای دورسی انشعابات وقت خود را بین توییتر و Square Inc., مالی و فن آوری شرکت او همچنین تاسیس و برای که او به عنوان رئیس اجرایی است.

دو مسئولیت است نا امید برخی از سرمایه گذاران. آقای دورسی هفته گذشته در دفاع از خود حجم کار گفتن مورگان استنلی رویداد او “به اندازه کافی انعطاف پذیری” در برنامه های خود را به تمرکز بر روی مسائل مهم در هر دو توییتر و مربع است. او قبلا گفته او صرف زمان مساوی در هر دو شرکت.

از آرشیو

وال استریت ژورنال را جوانا استرن “ضربه به” توییتر حقوقی, سیاست اعتماد و ایمنی منجر Vijaya Gadde و از او می پرسد در مورد این شرکت تلاش به جنگ دیوهای شناسایی رباتها و مبارزه با اطلاعات غلط. عکس: Andria Chamberlin برای وال استریت ژورنال.

این توافق موجب صرفه جویی در آقای دورسی از دست دادن خود به عنوان مدیر عامل در توییتر برای بار دوم. او این شرکت شناخته شده برای کاربران اجازه می دهد برای ارسال پیام کوتاه تا سال 2008 زمانی که او تحت فشار قرار دادند در بخشی به دلیل مشکلات فنی با پلت فرم. او به عنوان رئیس اجرایی در سال 2011 به دست آورد و به عنوان مدیر عامل در سال 2015 به ریاست.

الیوت نیز نامزد چهار مدیران به توییتر مدیره از جمله جسی Cohn آن سر از سهام آمریکا فعالیت خواهد کرد که در حال حاضر پیوستن به توییتر هیئت مدیره همراه با ایگون دوربان شرکت مدیر عامل و شریک مدیریت دریاچه نقره ای.

دریاچه نقره ای سرمایه گذاری می آید در قالب 0.375% خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2025.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت تا به حال نگاه خرید توییتر در گذشته و بعد از خبر شکست از الیوت, سرمایه گذاری در شرکت, شرکت رسیده به آقای دورسی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

“این یک نتیجه مثبت به عنوان توییتر قادر است به سرعت آدرس بالقوه فعال وضعیت” SunTrust Banks, Inc. تحلیلگر Youssef Squali گفت: در یک توجه داشته باشید.

توافق برگ باز امکان اجرایی تغییر در توییتر. هر دو آقایان کوهن و دوربان ملحق خواهد شد یک کمیته جدید به بررسی توییتر ساختار رهبری—از جمله نقش آقای دورسی—با برنامه های اعلام یافته های آن تا پایان سال است. کمیته توییتر گفت: ارزیابی خواهد بود با آقای دورسی مدیر عامل شرکت پی.

اجتماعی-شرکت رسانه های دوشنبه گفت: این امر در تلاش برای برنده شدن در یک سهم بیشتری از تبلیغات دیجیتال کسب و کار که در آن آن را ازمایش کرده غول مانند Facebook , Inc. و گوگل متعلق به الفبای Inc. توییتر و گفت: جزئیات درآمد اهداف رشد در پاییز.

این شرکت همچنین متعهد به رشد روزانه به طور متوسط استفاده از نرخ 20% و یا بیشتر در هر سال است. توییتر به 152 میلیون با میانگین روزانه کاربران با توجه به آخرین آمار و ارقام سه ماهه. Facebook, آغاز شده است که فقط دو سال قبل از آن در حال حاضر بیش از 1.6 میلیارد دلار ماهانه کاربران است.

“آن زمان برای توییتر به رول تا آستین ما و بازگشت به کار با حمایت از ما مدیران جدید گفت: رئیس امور مالی ند سگال.

توییتر سود سهام را ازمایش کرده رقیب شبکه های اجتماعی Facebook , Inc. و بازار گسترده تر از آقای دورسی بازگشت به, مدیر عامل شرکت نقش در سال 2015 پس از وقفه. توییتر بازار سرمایه در بیش از 25 میلیارد دلار است که بخشی از آن از Facebook

توییتر سهام در زمان وحشیانه آمار در ماه اکتبر کاهش 20% در یک روز بعد از مشکلات فنی در آن نرم افزار تبلیغات roiled این شرکت در سه ماهه سوم.

حل و فصل می آید فقط بیش از یک هفته پس از الیوت مقامات و توییتر مدیریت برای اولین بار نشستم با هم به بحث در مورد صندوق های تامینی را خواسته است. نتیجه متناسب با یک الگوی است که در حال ظهور برای فعالان و اهداف خود را. در پاییز AT&T Inc. و Emerson Electric Co. موفق به سرعت پایان بالا مشخصات چالش با موافقت با ایجاد مسلما تغییرات جزئی.

توییتر سهام و عملکرد مالی به مدت طولانی عقب مانده آن محبوبیت و نفوذ در فرهنگ و سیاست است. این شرکت همچنین در مواجهه انتقاد بیش از گاهی سمی گفتمان بر روی پلت فرم آن است.

این توافق نامه تصریح می کند که نه در سوریه و نه نقره دریاچه تداخل با پلت فرم سیاستهای یا قوانین.

نوشتن به کوری Driebusch در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im