توییتر در سه ماهه درآمد عامل trailed پیش بینی تحلیلگران. عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Twitter , Inc. ارسال شده رکورد درآمد در آخرین سه ماهه اما افزایش هزینه های وزن در خط پایین خود را به عنوان شرکت به دنبال بهبود عملکرد خود اجتماعی-رسانه ای پلت فرم.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که در سه ماهه چهارم درآمد خالص $118.8 میلیون دلار به عنوان هزینه های رز 22 درصد از سال قبل است. توییتر بیشتر-از نزدیک تماشا عامل درآمد $153 میلیون دلار برای اکتبر تا دسامبر از $207 میلیون سال قبل و کمتر از $161 میلیون که تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی شده است.

درآمد حاصل از افزایش 11 ٪ به $1.01 میلیارد توییتر گفت: برای اولین بار زمان آن رسیده است که سطح. آن در آمد و در پایان بالا از شرکت هدایت و ضرب و شتم وال استریت انتظار از $992 میلیون دلار بر اساس تحلیلگران بررسی FactSet.

سهام افزایش یافت 8 درصد در premarket تجارت است.

توییتر تا به حال دنبال شده است به گزاف گویی پس از آن شوکه سرمایه گذاران در سه ماهه سوم که آن را فاش کرد که اشکالات نرم افزار تا به حال مانع تبلیغ فروش. مدیر اجرایی جک دورسی گفت: در این زمان که مشکلات تا به حال ثابت شده است اما این شرکت هشدار داده است که هزینه های مرتبط و ارتقاء دیگر خواهد بود احساس به این سال است.

توییتر در روز پنج شنبه با صدور خاموش چشم انداز برای سه ماهه جاری و هشدار داد که هزینه ها در سال 2020 ادامه خواهد داد برای صعود. توییتر قصد دارد به اضافه 20 درصد بیشتر کارکنان آن گفت: با توجه به هزینه ها و هزینه های رو به افزایش با همان درصد است.

سود عملیاتی در سه ماهه اول توییتر گفت: می تواند بین صفر تا 30 میلیون, دنباله وال استریت را پیش بینی. فروش باید بین $825 میلیون و 885 میلیون دلار این شرکت گفت: در راستای تحلیلگران پیش بینی.

چند بزرگ اجتماعی-شرکت های رسانه ای به تازگی موفق به زندگی می کنند تا انتظارات سرمایه گذاران. Facebook , Inc. هفته گذشته گزارش درآمد سه ماهه رشد در کمترین سرعت پس از آن تبدیل به یک شرکت عمومی است. گوگل, پدر و مادر, Alphabet, Inc., ارسال شده نتایج که در سمت چپ وال استریت unimpressed. ضربه محکم و ناگهانی , Inc. افزایش کاربران آن اما درآمد آن سقوط کوتاه از انتظارات تحلیلگران.

توییتر سهام underperformed رقبای خود را پایین 2.9% در طول 12 ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران نگران شد در مورد چشم انداز رشد.

این شرکت گفت: این رشد به 152 میلیون به طور متوسط روزانه کاربران فعال در سه ماهه در مقایسه با 145 میلیون دلار در سه ماه قبل و 126 میلیون سال قبل. این رشد عمدتا در بازارهای بین المللی است. در ایالات متحده در توییتر اضافه شده تنها یک میلیون نفر روزانه به طور متوسط کاربران فعال از قبل از دوره سه ماه.

توییتر کوچکتر پایگاه کاربر—Facebook گزارش 1.66 میلیارد دلار به طور متوسط روزانه کاربران فعال—معلولیت توانایی خود را برای ارائه تبلیغ این نوع هدف گیری دقیق ارائه شده توسط Facebook و Google. توییتر گفته است که هنوز هم رفع آن آگهی نرم افزار پس از آن می تواند ارائه معیارهای تبلیغ بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر. این افزایش درآمد تبلیغ در بخشی از طریق مشارکت است که قادر به تبلیغ برای قرار دادن تبلیغات در ورزش عمده و رویدادهای هالیوود.

در ماه های اخیر توییتر ساخته شده است که تغییرات برای کمک به تقویت درخواست تجدید نظر از پلت فرم آن به کاربران جدید, به طور عمده آن موضوعات از ویژگی های معرفی شده در ماه نوامبر است که خوشه های کاربران در اطراف منافع مشترک.

اجتماعی-شرکت های رسانه ای اما, اند در کانون توجه در ماه های اخیر برای برخی از گمراه کننده محتوای پست کاربران. توییتر و دیگران تلاش کرده اند برای مهار سوء استفاده و آزار و اذیت در سیستم عامل خود را.

توییتر اعلام کرد به ممنوعیت تبلیغات سیاسی و ارائه یک ویژگی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گزارش محتوا به عنوان مشکل بیشتر به راحتی. این هفته این شرکت اعلام کرد که آن را پرچم و یا حذف نیست فقط با تکنولوژی بالا deepfakes— عکس ها و فیلم هایی که دستکاری شده اند با ابزار پیشرفته—اما هر گونه رسانه تغییر برای فریب کاربران—تهاجمی تر موضع در مقایسه با رقبا.

نوشتن به بتسی موریس در betsy.morris@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de